آخرین اخبار «مانتو های جلوباز

برای همین مانتو های گلدار انتخاب خانم های جنتلمن و خوش سلیقه است. بلکه باید هر فردی با استایل و نوع سلیقه ای که دارد بهترین آنچه که می تواند با توجه به بودجه و هزینه خود انتخاب کند. انتخاب هر یک از این مدل پارچه ها کاملا سلیقه ای است. برای همین طراحان مد هر ساله تعداد زیادی از مدل مانتو های جذاب و جدید را به بازارهای مد عرضه می کنند. خانم های لاغر هر چه مانتوی خود را شلوغ و پر کار تر انتخاب نمایند آنها را پر تر نشان می دهد. بسیاری از خانم های لاغر همچنین برای اینکه در مانتو های حریر جذاب به نظر برسند. اگر می خواهید در این مدل مانتو ها جذاب به نظر برسید. چگونه در مدل مانتو حریر جذاب تر به نظر بیاییم؟ شما اگر دختر خانم جوان و یا یک خانم کاملی هستید بهتر است بدانید که چگونه با مدل مانتوی انتخابی خود جذاب تر به نظر بیایید. گاهی طراحان پارچه بالاتنه و پایین تنه در این مدل مانتو ها را با رنگ های مختلف انتخاب می کنند که البته این رنگها تضاد جذاب و خوبی هم ایجاد کند ، مثلا بالاتنه را قرمز یا زرشکی و پایین تنه را سفید یا مشکی انتخاب می کنند و یا اینکه رنگ تن پوش را کاملا یک دست در نظر می گیرند .

READ  تصاویر انواع مدل مانتو مجلسی با گیپور بسیار شیک و جذاب

مثلا پانجوی نخی چهل تکه بهتر است با شال ست شود تا مقنعه و گزینه خوبی برای لباس دانشگاهی نیست. لوازم جانبی خود از قبیل شلوار و یا شال و روسری خود را متضاد از رنگ مانتو انتخاب می کنند. پیشنهاد ما به خانمهایی که ریز اندامند، مانتوهای با دامن فون، پیلیدار یا چیندار است که قدی تا روی زانو دارند و زیاد بلند نیستند. و اما بهتر زودتر بریم سراغ مدل هاش تا به معرفی بقیه برند ها هم برسیم! اما در بین این مدل مانتو ها نیز می توانید تلفیقی از سبک های مدرن و کلاسیک را نیز مشاهده نمایید. مانتو عربی یا خلیجی مانتویی است که قد آن بلند است اما طرح های متفاوتی دارد. یا اینکه برای دیدن آنها به سایت های دیگر مد لباس مراجعه کنید. امروزه طرح های مانتو های ترک حریر جزو بیشترین بورس بازارهای مد است. امروزه مانتو های حریر یکی از گزینه های برتر برای دختر خانم های جوان است. از جمله مهمترین و بهترین انواع مانتو های حریری که امروزه هم متنوع و مد شده است. به طوریکه انواع مدل های زنانه و دخترانه را در طرح های متنوع می توانید در این مانتو ها مشاهده کنید. توجه کنید که مانتوهای خیلی کوتاه پاهایتان را بلندتر نشان میدهد و مانتوهای پف دار و خیلی گشاد شما را بزرگتر جلوه میدهد.

READ  خرید مانتو عمده به صورت مستقیم از تولیدی

یا اینکه می توانید از مدل های یکسره و یا مانتو های کمر دار حریر را برگزینید. همینطور شلوار و لوازم جانبی نظیر شال و یا روسری نیز همرنگ آن انتخاب شود. مانتو سبز را شال و روسری چه رنگی بپوشیم ؟ استفاده از لوازم جانبی سبز رنگ مانند گردنبند یا کیف و کفش همراه با لباس مشکی، جلوه زیادی به وجود میآورد. مدل های زنانه معمولا برش های نامتقارنی در آستین و یقه و یا قسمت کمر مانتو دارند که آنها را زیبا کرده است. مانتو های طرح ترک طرفداران خاص خود را نیز دارند. زیرا که طراحان مد با ارئه مدل های خاص و شکیل بهترین خود را از لحاظ طرح و ایده های نو ارائه داده اند. مانتو های حریر از لحاظ ماندگاری کیفیت و جذابیت جزو مانتو هایی هستند که دختر خانم ها می توانند آنها را برای بیرون یا مجالس انتخاب نمایند. یا اینکه می توانید از مدل های همرنگ مانتو استفاده کنید ولی طرح شلوغ را برگزینید. که در این مواقع بهتر است که مانتوی شما مدل کمی کوتاه تر و یا کمی جلو باز باشد.

READ  مدل مانتوهای بلند و زیبایی که سال 97 انتخاب میکنید + تصاویر

همینطور بهتر است تا مدل های مانتو خود را با رنگ بندی و طرح و لوازم اکسسوری خود جور کنید. بهتر است که مدل های بلند با جلو باز ایستا را برگزینید. این اصلا اشکالی ندارد که شما یک خانم کامل باشید و بخواهید که یک مانتوی فانتزی و در سبک دخترانه را برگزینید. شما می توانید در بین این مانتو ها تنوع زیادی را ببنید. بنابراین می توانید در بین این مانتو ها انواع مخحتلفی از طرح های زیبا را مشاهده کنید. همینطور می توانید مانتوی حریر خود را از رنگ بندی شاد و روشن انتخاب نمایید. مانتو های مشکی با تلفیقی از رنگ بندی و طرح های زیبا و جذاب نیز از تن پوش هایی می باشد که طرفداران و علاقه مندان خاص خود را دارد. این مانتو ها همینطور در رنگ بندی شاد و جذاب نیز ارائه می شوند. همینطور ظاهر و استایل شما نیز برای لوازم اکسسوری و نوع مدل مانتوی انتخابی نیز اهمیت دارد. اگر به دنبال لوازم اکسسوری خاصی برای مانتو های حریر هستید.

دیدگاهتان را بنویسید