آموزش دوخت مانتو جلو بسته

قسمت روی آستین با یقه از جنس متفاوتی هستن این مانتو هیچ نکته ی خاص یا سختی نداره ولی در عین سادگی مدل قشنگیه. تعریف میشوند و شناسنامه های تولید هر محصول که با یک کد پنج رقمی از سایر محصولات متمایز میشود همراه با نمونه ی اولیه دوخت شده توسط واحد طراحی در اختیار واحدهای تولید قرار می گیرد تا نمونه در تیراژ انبوه یا طبق سفارش تولید گردد. رَج کم کردن را هر 6 رَج 14 (13، 8، 9، 4) بار دیگر تکرار کنید، سپس هر 4 رَج، 0 (2، 10، 9، 17) بار تکرار نمایید؛ در همان زمان، وقتی اندازه کار از شروع به 24.5 (24.5، 24، 23.75، 23.5) اینچ رسید، کار را با یک رَج پشت کار پایان دهید و مطابق با دستورالعمل زیر، تقسیم دونه برای حلقههای آستین را انجام دهید. این رنگها «کنتراست مکمل» نامیده میشوند چون همدیگر را کامل میکنند و وقتی در کنار هم قرار میگیرند، جلوه یکدیگر را قوت میبخشند و تاثیر رنگها بیشتر از زمانی است که به تنهایی استفاده میشوند. اگر شاغل هستید یا برای رفتن به مکانهای کمی رسمی، به دنبال مدل مانتو جلوباز زنانه مناسب میگردید، آیتمی چهارخونه با رنگ تیره یکی از ایدهآلترین انتخابهای است که هر خانمی از آن استقبال میکند.

READ  انواع مانتو شیک پوش ( مانتو، پانچ و رویه زنانه )

انواع مدل یقه عروسکی که بیشتر از طرح یقه قایقی استفده میشوند برای دخترخانمها لاغر و جوان و عروس خانمها مناسب است. مدل پرده 2016 سالن بسیار شیک در طرح های متنوع – … سونایکو انواع بافتنی ها را با یقه های متنوع عکاسی و در سایت خود قرار داده است. عکس انواع مدل یقه لباس در سایت ها و اینستاگرام اتنواع لباسهای متنوع با یقه های شیک و متنوع میتوان مشاهده کرد اما تمامی مدلها در فروشگاهها و مزونها دیده نمشوند. سونایکو حس خوب شیک پوشی در تمامی مجالس است. یقه های شل مناسب برای مجالس خانم و ختم میباشند. با رعایت این اصول میتوانید بهترین مانتو مناسب با قد و هیکل خود را انتخاب کنید. شما میتوانید به ما سر بزنید تا انواع عکسهای یقه ها را دیدن و انتخاب فرمایید. شما میتوانید با سونایکو در تمامی دورهمی ها بدرخشید. سونایکو عکاسی تمامی کارها و مانتوهای خود را انجام داده و در اختیارتان قرار میدهد.

سونایکو عکس تمامی مدل های خود را در سایت با جزییات کامل قرار داده است ما را دنبال کنید. سونایکو تمامی این مدلها را با عکاسی های حرفه ای در سایت خود قرار داده که بتوانید با اطمینان از طرح مورد دلخواهتان خرید کنید. یقه اسکی در لباسهای بافتنی و پلیورها بسیار مورد توجه قرار دارند و انتخاب تمامی مردم در فصل زمستان هستند. سونایکو برای راحتی شما تمامی این مدلهای یقه دیده شده در ژورنالها و اینستاگرام را گردهم آورده تا طبق سلیقه تان راحتتر خرید کنید. سونایکو حس خوب شیک پوشی. فت میباشند که این طرح یقه با کارها و سنگدوزی ها بسیار شیک و مناسب میباشند. سایت خبری تفریحی به روز نیوز:تعدادی مدل مانتو حریر زیبا و نازک که برای تابستان 95 مناسب هستند را در ادامه مشاهده کنید.مانتو ها بلند می باشند. عکس انواع مدل یقه بافتنی لباسهای بافتنی مناسب پاییز و زمستان هستند به همین دلیل باید گرم و زخیم باشند. انواع مدل لباس عروس یقه هفت لباسهای عروس انواع مدل ها را دارند که از جمله یقه های مورد توجه عروس خانمها یقه شده است. انواع مدل یقه فرنچ که در لباسهای زنانه و مردانه مورد اجرا هستند و همان یقه دیپلمات نیز به آنها گفته میشوند کاربرد کمی دارند و دوخت آنها بسیار سخت است.

READ  مدل مانتو عید99 اسپرت / با انواع مدل های مدل مانتو عید99 اسپرت آشنا شوید

انواع مدل لباس عروس یقه قایقی علاوه بر لباسهای اسپرت و دخترانه میتوان در لباس عروس نیز استفاده کرد. جدیدترین و شیکترنی مدلهای مانتو پاییزه و مانتو زمستانی دخترانه 2015-2016 سال 94-95 مزون آنا ثانی anna sani برای دختر خانم های شیکپوش و باکلاس – شمارو به دیدن مدلهای مانتو پاییزی و زمستانه دعوت می نماییم. مانتوهای اداری به علت دوخت و برشهای خاصی که دارند نسبت به بقیه مدلهای مانتو شکیلتر و رسمیتر هستند. همچنین این محصول بدون چاک بوده و قدی کوتاه به نسبت دیگر محصولات را داراست. اما واقعا چه میشود که ما به سرعت تنها با دیدن بعضی از مدل لباس مجلسی ها احساس شادی میکنیم و در مقابل از کنار بعضی دیگر به سرعت و بدون تفاوت عبور میکنیم؟ امروزه این مدل یقه نسبتا از مد افتاده و استقفاده زیادی ندارد. سپاس از أقای امـید و آقای عباسیـان و آقای شیخی ! یکی از اصول برند کلوتو تولید پوشاک در محیطی کاملا بهداشتی در راستای حفظ حقوق مصرف کنندگان است که شاید این موضوع در رابطه با تولید پوشاک زیاد در نظر گرفته نمیشود. پیشنهاد ما به شما خانم هایی که داری پوست تیره می باشید استفاده از رنگ های صورتی، سفید، خاکی، آبی روشن و طوسی روشن می باشد که در زمان خرید مانتو می توانید این طیف رنگی را هم در نظر داشته باشد.

READ  به روز ترین مدل های مانتو بازار ایران+قیمت روز - ورندل

دیدگاهتان را بنویسید