آیا مانتوهای مد روز مناسب تمام اندامها هستند؟

در گذر زمان تقاضا برای این سبک مانتو زیاد می شود. به عنوان یک خانم قد بلند در هنگام خرید مانتو به این نکته دقت داشته باشید که مدل مانتوکوتاه پاهای شما را کشیدهتر از حد واقعی نشان میدهد و باعث بلندتر دیده شدن شما میشود. حلقه مفقوده همینجاست. ساماندهی نشدن طراحان لباس و فقدان ساز و کار درست برای فعالیت آنها باعث شد تا شبکه های سازماندهی شده این طراحان را با چند واسطه به کار بگیرند. با توجه به قد کوتاهتان سعی کنید مانتوهای خیلی بلند نخرید چون باعث می شود که قدتان کوتاه تر حتی دیده شود . اما شرکت هایی مانتو شلوار اداری ارزان قیمت تولید میکنند از پارچه های ضعیف تر و نازک تر که کیفیت خوبی ندارند استفاده میکنند. مزون هایی که منبع اصلی مدهای وارداتی هستند به راحتی دم به تله نمی دهند. بازرسان ما از طریق رصد شبکه های اجتماعی و تعقیب کردن مدهای وارداتی این موضوع را دنبال کردند. البته علاوه بر مانکن های خیابانی، پیج های اینستاگرامی و مدلینگ های اینستاگرامی هم یکی از مهم ترین ابزارها برای ترویج این نوع پوشش می شوند.

در این مدل علاوه بر مدل مانتو خنکی و تابستانه بودن یک ست زیبا نیز هست … اما چاره کاربرای برهم زدن این سناریوی از پیش تعیین شده چیست؟ این را هم بگویم همه مزون های غیرمجاز و بدون مجوز درگیر سناریوی طراحی و ورود مانتوهای نامتعارف نمی شوند. پرسش این سوال و مطرح کردن این انتقاد از رییس اتحادیه پوشاک و تولیدکنندگان کافیست تا «ابوالقاسم شیرازی» هم از چالش های پیش روی اتحادیه و پشت پرده ورود مانتوهای نامتعارف به بازار بگوید. بیشتر فروشنده های مراکز فروش عمده مانتو، مانکن های سیاری هستند که به بهانه اشتغال، ابزاری شده اند برای سودآوری و فروش مانتوهای نامتعارف و ترویج پوشش ناهنجار. مانکن های خیابانی دختران جوانی هستند که با هدف عادی سازی پوشش های نامتعارف در جامعه و القای بی بند و باری به کار گرفته می شوند. این مزون ها چطور فعالیت می کنند و وقتی بی سر و صدا مانتوهای نامتعارف را وارد بازار می کنند، اتحادیه برای شناسایی آنها و جلوگیری از فعالیتشان چه می کند؟ طراحان پول خوبی می گیرند، مانتو را طراحی می کنند، این مانتوها دوخته می شود و از طریق مزون های زیرزمینی و بدون مجوز به صورت تدریجی وارد بازار می شود.

READ  جدیدترین مدل مانتو دخترانه بهار96 +مدل مانتو سفید کوتاه دخترانه بهار96

بعضی از آنها توسط طراحانی اداره می شود که ترجیح دادند در قالب مزون خانگی کار کنند و دنبال کننده مد بازار هستند. با نزدیک شدن به سال جدید بسیاری از دختران به دنبال انواع مدل مانتو مجلسی و شیک می باشند، از این رو، در این بخش از هنر در خانه ۳۰ مدل مانتو دخترانه جدید با طرح های خاص و رنگ های متفاوت را به اشتراک گذاشته ایم، که شما را به تماشای این مدل مانتوها دعوت می نماییم. دنبال مدلهای جدید مانتو دخترانه هستی؟ LED جدیدترین مدلهای پرده آشپزخانه سال ۹۲ ,,مدل پرده … چطور می شود از آخرین مد این مزون ها و جدیدترین مدل مانتوها قبل از اینکه وارد بازار می شوند با خبر شد؟ دیدیم برخی تولید کنندگان این پارچه های شیشه ای را برای تولید مانتو خریده اند. عده ای از طراح ها مجوز دارند و زیر نظر کارگروه مد و لباس فعالیت می کنند و دو یا سه برابر طراحان با مجوز، کسانی هستند که بدون مجوز کار می کنند. مانتوها یا باید دکمه داشته باشند یا زیپ یا قزن. ابوالقاسم شیرازی معتقد است چالش اصلی در حوزه پوشاک بانوان به ویژه مانتو، فعالیت مزون های زیرزمینی است و وارد کردن مدجدید مانتوها هم زیر سر این مزون هاست.

READ  38 مدل مانتو اسپرت دانشجویی

موضوعی که به نظر می رسد از دید اداره اماکن و اتحادیه پوشاک هم پنهان مانده است که اگر نظارتی بر این مراکز وجود داشت، بی قیدی، اختلاط و ابراز اندام جنسی، ترویج رفتارها و پوشش غیراخلاقی توسط دختران جوان فروشنده حرف اول را در مراکز اصلی توزیع مانتوی کشورمان نمی زد. اینکه روی لباس تان تکه گلدوزی شیک سنتی داشته باشد قطعا احساسی متفاوت با لباس های طراحی شده بر اساس فرهنگ خارجی به ما القا خواهد کرد. بعد از گزارش میدانی برای اطلاع از اقدامات مسئولان در خصوص نظارت بر بازار مانتو، سراغ رییس اتحادیه پوشاک و تولیدکنندگان می رویم. آن زمان بازرسان را بسیج کردیم و سراغ تولیدکنندگان رفتیم. یکی از راههای خرید اینترنتی خرید مستقیم از خود تولیدکنندگان است، چون ارزانتر و به صرفهتر از سایر سایتهای اینترنتی است زیرا بدون واسطه خرید میکنید. ما بازرسان را مامور کردیم که به دکه های روزنامه فروشی شمال شهر سر بزنند و تعدادی مجله پر تیراژ و پر خواننده را خریداری کنند و بروشور تبلیغ مزون را پیدا کنند. ما به پیج هایی در اینستاگرام رسیدیم که مانتوهای شیشه ای را از طریق مدلینگ ها تبلیغ می کردند. روپوش زرشکی مایل به قهوه ای برای کسانی که با تناژ های این رنگ مشکلی ندارند، انتخابی شایسته و منطبق با رنگ طبیعت هزار نقش پاییز است.

READ  نکات مهم هنگام خرید مانتو زنانه و راهنمای کامل براساس ظاهر،پوست،قد و سلیقه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید