از کجا مانتو ارزان بخرم؟

در غیر این صورت می توانید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید. اگر حس میکنید که انتخابهای شما در شهر محل زندگیتان محدود است و ممکن است نتوانید مانتوی مورد نظرتان را با قیمت مناسب در محل سکونتتان تهیه کنید، خرید اینترنتی مانتوی ارزان به شما کمک میکند بدون خارج شدن از شهر محل سکونت خود، حق انتخابهایتان را افزایش بدهید و مانتویی زیبا و سازگار با سلیقه و روحیاتتان را با هزینه مناسب تهیه کنید. همین موضوع باعث شده تا با مراجعه به این مرکز خرید، بتوانید اجناس مورد نظر خود برای یک مهمانی را به صورت همزمان خریداری کنید. اندام، سلیقه، رنگی که با پوستتان در تناسب است و موقعیت و مراسمی که به آن میروید هم در نظر داشته باشید تا در انتخاب انواع مدل مانتو دچار مشکل نشوید.

برای اینکه مدل مانتو مجلسی مناسب خود را پیدا کنید به شکل آستینها و برشهای مانتو هم نیمنگاهی داشته باشید. علاوه بر مانتوهای پلیسه به آستینها هم دقت داشته باشید. اگر یک مانتو اداری راه راه خریدهاید، حتما سایر عناصر استایلتان را ساده انتخاب کنید تا ظاهری آراسته و چشم نواز داشته باشید. ما اگر از کسانی هستید که شدیدا به دنبال راهکارهایی برای لاغرتر نشان دادن اندام خود هستید، حتما مدل مانتو راه راه شیک را هم امتحان کنید. پس لازم است حتما در کمد خود، مانتوی مجلسی نیز داشته باشند. مدل مانتو مجلسی را هم با توجه به اندام و سلیقهتان انتخاب کنید. کسانی که اندام موزون دارند هم که دیگر نباید نگران باشند چون هر نوع لباسی از جمله مدل مانتو کیمونو برایششان مناسب خواهد بود.

READ  اهمیت خرید مانتو شلوار اداری از مجموعه طاعتی - تابناک

مانتوهای کتی هم بسته به نوع اندام و سلیقهای که دارید، طرحها و رنگهای متنوعی دارند. رنگ سفید هم که دیگر از اصلیترین رنگهای برای لباسهای تابستانی است. یک تونیک سفید میتواند گزینه بسیار خوبی برایتان باشد. همانطور که پیشتر هم گفته شد، استفاده از تونیکها و پیراهنها هم به جای مانتو، ایده بسیار خوبی است و میتواند استایلتان را خاص و متفاوت از دیگران نشان بدهد. اما برخی از مانتوها به دلیل جنس خاص و کیفیت خوبی که دارند، قیمت بالایی هم خواهند داشت. استفاده از دوختهای ویژه و خاص ایرانی که در سیستان و بلوچستان یا قشم و استانهای دیگر رایج است هم در طراحی و دوخت مانتوها بسیار جالب از کار درمیآید.

میزان پارچه لازم، از دیگر عوامل موثر بر قیمت دوخت انواع مانتو است. این در حالی است که علاوه بر سرپوش، باعث جذابیت هر چه بیشتر بانوان میشود. و لباس های آزاد و کمی گشاد تهیه کنید علاوه بر این که راحت تر هستید میتوانید آن لباس را مدت زمان بیشتری بپوشید . مانتو ارزان در کرج وسایر شهر ها را با همراهی برترین تولید کنندگان و مزون های برتر با قیمتهای ویژه از سونایکو بخواهید . مانتو عمده ارزان اصفهان را از سونایکو بخواهیذ.

READ  ۱۵ نکته که قبل از خرید مانتو بهتر است بدانید

مانتو اداری ارزان و شیک میخوای ؟ همین موضوع، قیمت دوخت مانتو پانچ را کاهش میدهد. ۴- مدل مانتو کمر دار هم که در طراحی و دوخت شان بخش کمر را ویژه طراحی کرده اند، دور کمرتان را عریض تر نمایش می دهد. نمونه تصویر بالا را در نظر بگیرید؛ یک کمربند که در یک گوشه از کمر بسته میشود، برش اریب پایین مانتو با قدی کوتاه و ترکیب آن با یک کیف با بند زنجیری، شما را به یک خانم شیک با تیپی تلفیقی از حالت اسپرت و رسمی بدل میکند.

نوع کشی، استریچ و کمر کشی هم، فرد را چاق نشان میدهد. مانتو بلند بدون دکمه یا به اصطلاح ” مانتو جلو باز” جای مانتو های جذب و کشی را گرفت و خانم ها ترجیح می دهند از مدل های آزادتری مخصوصا در فصول گرم استفاده کنند. در چند سال اخیر هم مانتوهای بلند در میان انواع مدل مانتو از محبوبیت و رواج زیادی برخوردار شدهاند. انتخاب رنگ مناسب نیز یکی از موارد مهم هنگام خرید مانتو زنانه میباشد. اما بدانید که یکی از مهمترین ابعاد انتخاب چنین نوعی از مانتو، در نظر داشتن جنس پارچه آن است. اما اگر مدلهای کمردار انتخاب کنید و آنها را با شلواری از جنس و رنگ مانتو بپوشید، قطعا تیپی رسمیتر خواهید داشت.

READ  مانتو ارزان، خریدن یا نخریدن، مسئله این است!

اما به عنوان یک خانم جوان یا دختر نوجوان در لباسهای خود از رنگهای شاد استفاده کنید تا خود را با انرژی و شوری که در وجودتان دارید، هماهنگ سازید. رنگهای شاد و متنوعی که در پارچهدوزیهای سنتی به کار میرود از آنها گزینهای ایدهآل برای دوخت مانتو میسازد. این دسته از افراد معمولا با بهترین مزونهای لباس در ارتباط هستند و طراحانی حرفهای برای شیکتر شدن به آنها راهنمایی میدهند. بله! مانتوهای خنک و نازکی که بادی ملایم در آنها میپیچد و احساس خوشایندی برایتان ایجاد میکند. خلاصه داشتن یک استایلیست یا مشاور در انتخاب این دست لباس هم توصیه می شود که باید در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید