اطلاعاتی درباره خرید مانتو، انواع پوست، نکات مهم برای خیرد مانتو عید

مدل مانتو برای سینه کوچک: ترجیحا از بین مانتوهای طرح دار (نه طرح خیلی درشت و نه طرح ریز) انتخاب کنید. مانتوهای بلند نیز به شرطی که پف دار و گشاد نباشند و مخصوصا اگر کمربندی نازک داشته باشند، میتوانند برای افراد قد کوتاه انتخاب مناسبی به حساب بیایند. شال های نسبتا بلند روی مانتو، افراد قد کوتاه را بلندتر نشان می دهد. یکی از انواع لباس های کاربردی و مناسب برای فصل پاییز مانتو بافت می باشد که بر خلاف تصور خیلی از خانم ها که می گویند مانتو بافت خیلی قدیمی شده، اما مانتو بافت زنانه مدل جدید بسیار متنوع و شیک است و خیلی از دختر خانم های جوان …

بارداری یکی از زیباترین مراحل زندگی یک خانم است. کت و شلوار یکی از بهترین انتخاب ها برای دختران و زنان قد کوتاه است. یکی از مشکلاتی که همه خانم ها با آن مواجه هستند انتخاب مانتو می باشد حال چه این خرید را به صورت اینترنتی انجام دهند و چه به صورت حضوری. برای انتخاب خوب هنگام خرید کت ، کافی است به چند نکته توجه کنید ، که در زیر به آنها توجه خواهیم کرد. مدلهایی که زیر سینه جمع میشود نیز در بزرگنمایی سینهها موثر هستند.

READ  از کجا مانتو ارزان بخرم؟

مدل مانتو برای سینه بزرگ: مانتوهایی با بالا تنه ساده و گشاد برای کوچکتر نشان دادن سینهها مناسب هستند. جیب باعث جلب توجه به سینهها میشود و مانتوهای پلیسه دار در قسمت سینه شکل سینه را بزرگتر نشان میدهد، سعی کنید از مانتو با دامن پلیسه دار استفاده کنید که توجه از قسمت سینهها دور شود و متناسبتر دیده شوید. از خرید مانتو و پالتوهای پف دار و چین دار مثل مدل مانتو خفاشی صرف نظر کنید. راهنمای خرید مانتو برای دختران ریز اندام کوتاه قد و بلند لباسی که از بالا تا پایین تکرنگ باشد به دلیل اینکه خطی یکدست ایجاد میکند، شما را بلندتر نشان خواهد داد.

مانتو، بارانی یا پالتویی انتخاب کنید که سایز کوچک و اندازه شما باشد. اگرچه خرید مانتو عمده پای ثابت تمام فصول برای فروشگاههای لباس زنانه است، اما وقتی فصول سردی مثل پاییز یا زمستانهای برفی از راه برسد نیاز به خرید از تولیدی پالتو زنانه نیز به وجود میآید. نکته ی دیگری که در خرید مانتو عربی مهم است این است که آیا این مانتوها کار شده و دست دوز هستند یا خیر. برخی از مانتوها مناسب بازار هستند و برای مکان اموزشی یا اداری مناسب نیست. مانتوهای با جیب بغل از رو و مانتو خیلی کوتاه برای شما مناسب نیستند.

READ  7. RE: آموزش دوخت مانتو عبایی

انتخاب مانتو بستگی به قد و اندازه و استایل اندام شما دارد و هنگام خرید مانتو نباید اندام، قد و ظاهرتان را نادیده بگیرید. امیدواریم که به این طریق بتوانید خرید مقرون به صرفه تری داشته باشید. البته برای افرادی که چاق هستند، بهتر است که مانتو کمی بلندتر و به صورت راسته باشد. مثلاً مانتویی روزمره بهتر است جیب داشته باشد یا مانتوی زمستانی میتواند کمی کلفتتر باشد. مانتوی کرم رنگ میتواند خیلی شیک به نظر برسد. گرچه بی آر تی کوی نصر هم گزینه دیگری برای مراجعه به گیشا است.

بیشتر ببینید: ۱۵ مدل کت شلوار برای زنان کوتاه قد اما شیک پوش! برای انتخاب کت مجلسی ، رنگ های روشن و شاد را انتخاب کنید. از پوشیدن مانتوهایی با طرح ها و گل های بزرگ و شلوغ خودداری کنید. مدل مانتو جدید برای خانمهای قد بلند: توجه کنید که هرگز مانتو و شلوار یکرنگ نپوشید و سعی کنید که این دو در رنگهای متفاوت، اما در یک هارمونی انتخاب شوند. به دنبال مانتو راسته و فرم یکدست از شانه تا پایین باشید و توجه کنید که وجود پلیسه، چین، جیب در جلو و پهلوی مانتو شکم شما را بزرگتر نشان میدهد.

READ  چگونه با مانتو بافتنی زنانه زیباتر از همیشه به نظر برسیم

در صورتی که میخواهید از این مانتوها برای یک خرید روزانه استفاده کنید در این صورت دست شما در انتخاب رنگ بازتر خواهد بود و می توانید رنگ مورد علاقه خود را نیز استفاده کنید. مانتو از نوع پوششهای ضروری خانمهای ایرانی میباشد که اگر هنگام خرید به نکاتی که در ادامه به آن میپردازیم توجه کنید خرید موفقی خواهید داشت. مانتوهای تنگ باعث کشش و جلب توجه در ناحیه سینه میشوند و مانتوهای با دو طرف دکمه آنها را بزرگتر نشان میدهد. مانتوی که راههای عمودی باریکی دارد، باعث ایجاد خطوط عمودی بیشتری روی لباس میشود و درنتیجه شما را بلندتر نشان میدهد، همچنین این مانتوها رسمی و کلاسیک است.

دیدگاهتان را بنویسید