اغلب مدل مانتو هاي دخترانه تهراني جديد ?

انتخاب مدل مانتو تهراني جديد كار سختي نيست. جنس پارچه مانتو مجلسی دخترانه جلوباز نیز در انتخاب مانتو اهمیت بسیارزیادی دارد. چه شده؟ این همه تغییر در ۳۰ سال حکایت از چه دارد؟ تصور کنید ۳۰ سال پیش و در دهه شصت خانمی را در خیابان میدیدید که یک مانتو به تن دارد که هیچ دکمهای ندارد و شلوار لی پوشیده و در کمال تعجب تکههایی از آن شلوار هم نباشد یعنی قیچی شده باشد نه از فقر که از عمد و البته شالی هم به سر داشته باشد که اگر نباشد بهتر است شکی نیست که که مردم آن زمان سریع به پلیس زنگ میزدند که زنی مجنون در کوچه پسکوچههای این شهر در حال قدم زدن است، بیم آن میرود که به کسی آسیب برسد. تصور کنید ۳۰ سال پیش و در دهه شصت خانمی را در خیابان میدیدید که یک مانتو به تن دارد که هیچ دکمهای ندارد و شلوار لی پوشیده و در کمال تعجب تکههایی از آن شلوار هم نباشد یعنی قیچی شده باشد نه از فقر که از عمد.

اگر دوست دارید از بازی مهیج غلط نامه لذت بیشتری ببرید به شما پیشنهاد می کنیم این بازی را در کنار بهترین دوستان خودتان انجام دهید که هم سرگرمی تان کامل شود و هم بتوانید از کمک آن ها استفاده کنید. استفاده از خطوط زاویه دار برای صورت های مربعی شکل ( یقه V)، سبب می شود که چهار گوش صورت، کم تر به نمایش در آید. اگر شکل گریبان ، تکرار فرم صورت باشد، موجب تاکید آن بوده و به همین خاطر است که مدل های گرد، سبب می شوند تا فرم صورت گرد، گرد تر به نظر برسد. این نوع مدل ها، چون دارای تزیینات متفاوت است، برای اندام باریک و سرشانه و سینه معمولی، مطلوب است و چهره را زیبا به نمایش می گذارد. این طرح، برای افرادی که لاغر اندام بوده و قد بلند دارند و سرشانه باریک دارند، مناسب تر به نظر می رسد. این دسته از بانوان، از فرم پایین تر از خط سینه با عرض باریک کراوات و پاپیون استفاده کنند. بلوز در واقع واژهای انگلیسی Blouse است و منظور از آن لباس گشاد و نسبتا بلندی است که معمولا توسط معدنچیان، کارگران، دهقانان، زنان و بچهها مورد استفاده قرار میگرفته است.

READ  مدل مانتو کتی کرپ جدید با طرح های بسیار زیبا

مدل های مانتو بارداری شیک و مجلسی 99 در سایز ۳۸ تا ۵۶ موجود است و قبل از خرید مانتو بارداری مجلسی برای سال 99 ابتدا باید رنگ و مدل مورد نظرتان را مد نظر قرار داده و سپس برای خرید مانتو بارداری 2020 به بازار بروید. انداختن گردن بند، دستبند و گوشواره های پهن باعث جلوه بیشتر شما می شود و توجه شوهرتان را به سمتتان جلب می کند. کدام برنامهریز به خود جسارت داده که برای حجاب دختران و زنان این مملکت اینطور طراحی کند که در یک فاصله زمانی، آنها را اینگونه به خیابانها بفرستد؟ این جملات را حتماً آنها که دهه شصت را تجربه کردهاند، باور میکنند. همانطور که میدانید اغلب بلوز شامل لباسهای زنانه میشود و گاها هم دیده شده که این پوشش را نظامیها و مردان هم به تن میکنند. کمی اینطرفتر اما مردی جا افتاده میخواهد جلو برود تذکر بدهد اما میترسد که یکی از شهروندان معترض او شود و بگوید آقا به تو چه ارتباطی دارد و کسی چه میداند شاید قمهای زیر آستینی مخفی باشد تا گلوی معترض را بشکافد و فردا تیتر روزنامهها بشود که آمر به معروف بر اثر اصابت ضربات قمه جان خود را از دست داد.

READ  آب ولرم برای شستن مانتو دانشجویی توصیه می شود

حتی ۲۰ سال پیش هم اگر با این سر و وضع کسی در خیابان انقلاب ظاهر میشد در خوشبینانهترین حالت ممکن بود عدهای فکر کنند که حتماً دوربین مخفی است و شاید سرک میکشیدند که دوربین مخفی را هم پیدا کنند و حتماً عدهای از خانمها زیر لب غر و لند کنان بر سرعت قدمهایشان میافزودند تا از این تصاویر فاصله بگیرند و در عجب بودند که اتفاقی افتاده و یا مثلاً این خانم حتماً … حتماً این تصاویر با چشمانی خیره و البته آمیخته به نکوهش تا آنجا که تصویر محو شود ادامه داشت. گاهی، طراح لباس، گریبان را از خطوط انتقال درست می کند، در نهایت، فرم صورت های زاویه دار چهار گوش، ملایم تر به نظر می رسد. چرا که چین هایی که روی سرشانه سینه ایجاد می کند، فرد را چاق تر به نمایش می گذارد. هر چه مدل، کوتاه تر و عرض آن پهن تر باشد، اندام را کوتاه تر و چاق تر به نمایش می گذارد.

READ  قیمت مانتو شلوار اداری - قیمت مانتو فرم - ویرگول

دیدگاهتان را بنویسید