اموزش مانتو قلاببافی زیبا!قلاب بافی |

از آن جایی که مانتو جزو پوششهای اصلی برای هر خانم ایرانی به شمار میرود، مدلهای بسیار زیبا و جذابی امروز به بازار ارائه میشود که طبق مد جهانی طراحی میشوند و طرفداران بسیاری دارد. نکته خیلی مهم در مورد مانتو های کار شده مشکی این است که به علت ویژگی رنگ مشکی همه رنگ ها روی آن دارای جلا و جذابیت زیادی هستند ، مثلا گلدوزی های قرمز و سبز روی زمینه مشکی فوق العاده زیبا و جذاب به نظر میرسد ، نما و جذابیتی که روی سایر رنگ ها ندارند ، به علاوه کار شدگی هایی مثل سنگ دوزی ، مونجوق دوزی ،مروارید دوزی ، ملیله دوزی هایی با رنگ های طلایی و نقره ای روی مشکی به آن جذابیتی اصیل و مجلسی و اشرافی میدهد ، در واقع چیزی که باعث میشود مانتو های مجلسی مجلل و درخشان باشند تضادی است که بین رنگ های تیره و روشن به وجود می آید .

معمولا رنگهای تیره ما را گرم نگه میدارند و رنگهای روشن از اینکه زیاد از حد گرممان شود جلوگیری میکنند. اینکه چه تعداد دونه ای برای جلو باید بیشتر باشه با توجه به ضخامت نختون متفاوته.اما معمولا تعداد دونه هایی که بعد از بافت 4 سانت بشه رو در نظر می گیریم.البته کمی بیشتر یا کمتر خیلی تاثیر نداره.بعد از اینکه تعداد دونه های جلو و پشت مانتو مشخص شد.حالا باید تعداد دونه های جلو رو هم تقسیم بر 2 کنید.چون همونطور که می بینید مانتو جلو بازه و برای جلوی مانتو باید دو تکه چپ و راست رو جداگانه ببافید. سارافون زیرین این مدل مانتو عید ۱۴۰۰ را می توان هم از جنس حریر کاملا ساده گرفت و یا اینکه از همان پارچه گیپور اما با رنگ دیگر استفاده کرد استفاده از سارافون گیپور در زیر و مانتو گیپور در رو واقعا خاص و زیبا است البته این ترکیب رنگی می تواند برعکس هم بشود و بلندی و کوتاهی سارافون و عبای روی آن فقط به سلیقه و خواست شما بستگی خواهد داشت و شما هم باید در انتخاب اندام و فرم و قدتان را حتما در نظر بگیرید تا جذابیت شما چند برابر شود .

READ  مدل مانتو مجلسی تابستانی ·

به علاوه، گلدوزی روی این پارچه ها نتایج چشمگیری به همراه دارد. اما دقت کنید این مانتو باید حداقل به روی زانو شما برسد. تصاویری که مشاهده نمودید نمونه هایی از جدیدترین و شیک ترین مانتوها برای دوران حاملگی بود که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و اگر دوران حاملگی را سپری می کنید توانسته باشیم شما را در انتخاب مدل مورد نظر راهنمایی لازم کرده باشیم. در ادامه انواع مدل مانتوهای زنانه بهاری شیک و بلند مخصوص عید 97 در رنگ های مختلف را جمع آوری کرده ایم . زیباترین مدل های مانتو 98؛ شیک بپوشید. پروژه کارافرینی شرکت ماشین های بسته بندی اصفهان. پروژه کارآفرینی پرورش شترمرغ | ویکی یونیک! کارآفرینی شرکت انیمیشنی ایران کودک. شومیزها به دلیل پوشیده بودن و مطابقت با مسائل فرهنگی مربوط به پوشش، در ایران بسیار پرطرفدارند و افراد زیادی، این لباس را در کنار شلوار یا دامن در مراسم های مهم و مهمانی ها انتخاب میکنند.

READ  مدل مانتو ۱۴۰۰ مجلسی شیک و زیبا

دقيقا. هرجا كه رفتيم به خاطر سابقه خوبم اعتبار داشتم و خودم كار را شروع كردهام و به من جنس نسيه دادند، چون عموما اين استنباط را در ذهنشان داشتند كهاگر قابل اعتماد نبودم صاحب مغازه ده سال در يك مغازه مرا نگه نميداشت. ترکیب های رنگ لباس زنانه در سال 2017 ترکیب های رنگ لباس در سال 2017 را می . ترکیب رنگی، میزان پهنای حاشیه و امتداد حاشیه در پارچه های حاشیه دار بسیار مهم است. پارچه مانتویی می تواند تخت بافت یا به اصطلاح تار و پودی باشد که در این صورت کش نمی آیند. قصد داریم در این مقاله چند نوع مانتو مجلسی شیک و بلند به شما معرفی کنیم. شما برای خرید مدل جدید مانتو مشکی بیشتر به سراغ چه مدل مانتوهایی میروید؟ پوشیدن تاپ نارنجی بسیار جالب است، اما اگر آن را با یک شلوار شکلاتی، ذغالی یا بورگاندی ست كنيد جلوه ی بهتری به آن خواهد داد. از دیگر موارد استفاده ی این نوع آستین می توان به استفاده ی آن در لباس عروس و استفاده در لباس دختر بچه ها اشاره کرد.

READ  70 مدل مانتو و مقنعه دانشجویی

دیدگاهتان را بنویسید