انواع مانتوی زنانه تابستانه خنک و جذاب

مانتو نخی گلدار یک نمونه از این نوع مانتو است که در طرح ها و نقش های مختلفی وجود دارد و هر فردی مطابق با سلیقه خود مدل موردنظر را انتخاب می کند. این شال ها در رنگ های روشن و شادی طراحی میشوند و معمولا با پیراهن و شلوار ست خود همراهند. شال و روسری هایی با پترن توپ توپی که معمولا در رنگ های متضاد طراحی میشوند، یکی از ضروریات کمد بانوی ایرانی به نظر میرسد. خوشبختانه به دلیل اینکه مانتو پوشش اصلی بانوان ایرانی است، مزونها و تولیدیهای مانتو با تنوع بخشیدن (طرح و سایزبندی) به کارهای خود این مشکل را حل کردهاند به طوری که برای خرید این مانتوها مشکل آنچنانی نخواهید داشت. اتفاق جالب اما این است که به گفته همان دوست مانتوی جلوباز واقعا مد است و در ویترین تمام مغازهها یا باید شاهد مانتوهای جلوباز و یا مانتوهایی با آستین کوتاه و ظاهری نامتعارف بود؛ گویی چیزی که سالها قبل به عنوان مانتو ارائه میشد به یکباره از بین رفته و چند تکه پارچه وصله پینهای جای خود را به اصلیترین پوشش زنان ایرانی داده است. آموزش دوخت مانتو عباییچ سلام دوستام تواین تاپیک میخوام آموزش چند مدل مانتوعبایی بز. نظر شما در مورد مدل های جدید شال و روسری 2019 چیست ؟

READ  مدل مانتو های جدید و زیبای بلند و با حجاب • دونفره

به دنبال پارچه های طرحدار یا تزئینات سه بعدی نظیر چین، پیلی، جیب روی سینه و چیزهایی از این قبیل باشید تا به اندامتان حجم ببخشید. دارای جیب بوده و از دکمه ها (به طور مثال ۴ دکمه) یا زیپ خور مناسبی بهره برده باشد. تزئین گلدوزی یا سوزندوزی که هنر زنان بلوچ سرزمینمان هستند، انتخاب مناسبی برای به کار بردن در حاشیه ی شال های بزرگ است. یعنی ماهیت تمام اپلیکیشن های ادیت عکس را زیر سوال برده الهام خانم، با این عکسش! پترن های انیمال پرینت که با الهام از پوست حیوانات طراحی میشود، یکی از ترندهای اصلی امسال را تشکیل میدهد و در طراحی شال و روسری نیز به کار برده میشود. عکس های جدیدترین مدل های مانتو عربی مجلسی و شیک از برند D&G ، در ادامه با… فروشنده جوان با اشاره به موضوعی عجیب تشریح کرد:” جالب است که به شما بگویم حتی دختران چادری نیز از مانتوهای جلوباز استقبال میکنند و ترجیح میدهند پوشش چادر را با مانتوی جلوباز همراه کنند چون از نظرشان شیک و مطابق مد روز است!

READ  رنگ مانتو فرم شما

با استفاده از این الگو (در چند سایز) و صرف کمی زمان و هزینه می توانید چندین مانتوی زیبا، برای خود و عزیزانتان بدوزید. بستن پنس و کشیدن آستین و از پای دامن چند سانت فون کنید. آستین و بدنه یکسره هستند. پیشنهاد میکنیم جنس سبک و حریر این مدل را در استایل های کژوال (تصویر اول) و جنس ساتن (تصویر دوم) آن را در استایل های رسمی تان به کار ببرید. از آنجاییکه قرار است مدت طولانی را در مسیر رفتن به دانشگاه و بعد هم در محوطه دانشگاه با یک مانتو سرکنید؛ در هنگام خرید مانتو دانشجویی بیشتر از هر چیز دیگری به فکر راحتی و سبک بودن آن مدل مانتو باشید. از«سارا» که برای خرید مانتو به مانتو فروشی در خیابان فاطمی مراجعه کرده می پرسم برای خرید مانتو به فروشگاهای معرفی شده در سایت اتحادیه پوشاک مراجعه می کنید؟ به همین دلیل بود که ابوالقاسم شیرازی رییس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک فروش مانتوهای جلو باز در فروشگاه ها را ممنوع کرد. خبر ممنوعیت فروش مانتوهای جلو باز کافی بود تا در هوام دم کرده عصر پنج شنبه به خیابان ولی عصر و مانتو فروشی هایش سر بزنم.

READ  مدل مانتو سنتی

شیرازی با بیان اینکه ممکن است مانتوهای جلو باز نیز در فروشگاهها دیده شود ، بیان کرد: در فروشگاهها این مانتوهای جلوباز جمعآوری می شود که متاسفانه مورد استقبال مصرفکنندهها نیز قرار گرفته است؛ در حال حاضر مانتوهای جلوباز بگونه ای عرضه میشوند که جلوی آن از زیر کاملا پوشیده است، درواقع از یک زیرپوش بلند و تا زانو در این مدل مانتوها استفاده میشود. معمولا دوست داریم از مانتوهایی با تنوع رنگی استفاده کنیم، اما متاسفانه قیمت بالای لباس این اجازه را به ما نمی دهد. شیرازی با بیان اینکه ممکن است مانتوهای جلو باز نیز در فروشگاهها دیده شود، بیان کرد: در فروشگاهها این مانتوهای جلوباز جمعآوری می شود که متاسفانه مورد استقبال مصرفکنندهها نیز قرار گرفته است؛ در حال حاضر مانتوهای جلوباز بگونه ای عرضه میشوند که جلوی آن از زیر کاملا پوشیده است، درواقع از یک زیرپوش بلند و تا زانو در این مدل مانتوها استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید