این مانتو رو دیدی که رنگ سال

به علاوه اگر سرشانه یا بند این سارافونها پهن است، میتوانید این سارافونها را به تنهایی یا با زیر سارافونی مناسب خودش در مهمانیها و مجالس استفاده کنید و هر وقت که احساس کردید برای مهمانیها و دورهمیهایتان تکراری شده است؛ حتی به عنوان مانتو در بیرون از خانه آن را بپوشید. همه بازار پر شده از مانتوهای جلوباز، هر چند وقت یک بار سرو کله بازرسان اتحادیه و اماکن پیدا میشود. ما حدود ۳ هزار فروشگاه مانتو در تهران داریم، بازرسان هر چند وقت یک بار میآیند. باز هم تاکید میکند نه نامی از فروشگاهش بیاوریم نه اسمی از خودش و دست آخر با یک سرنخ، از ما میخواهد به یکی از پاساژهای لاکچری شمال تهران برویم و خودمان را خریدار مانتوی خاص و مزون دوز معرفی کنیم. پای صحبتها و گلایههای فروشندگان مینشینیم، بررسی اوضاع بازار پخش عمده مانتو در تهران و گشت و گذار در یکی از پاساژهای لاکچری هم سرنخهای خوبی به دستمان میدهد. مانتوهای جلوباز کنار هم ردیف شده اند و هر کدام در عجیب و نامتعارف بودن مدل به کناری طعنه میزند، کمی که دقیق شوی در میان انبوه مانتوهای جلوباز هیچ رد و نشانی از مانتوی دکمه دار پیدا نمیکنی. انتخاب مدل یقه یکی از موارد مهمی است که در خرید یا دوخت مانتو باید به آن توجه کرد، مدل یقه باید متناسب مدل مانتو باشد مثلا برای مانتو رسمی یقه انگلیسی مناسب است و برای مانتو جلوباز یقه آمریکایی.

READ  ۴۰ مدل مانتو بارداری شیک برای دوران حاملگی - دلبرانه

اتفاق اصلی این مانتو استفاده از طرح آشنای بته جقه است اما با درنظر گرفتن ظرافتهای خاص در طراحی کلی آن. فروشنده، خانم جوانی است با آرایش غلیظ، موهای پریشان، با یکی ازهمان مانتوهای عجیب و غریب بر تن، میپرسم دنبال یک مانتوی خاص میگردم. وارد یکی از فروشگاهها میشویم برای پرس و جوی قیمت مانتوهای مزون دوز. بیشتر این مانتو ها که می بینید معمولا از بهترین جنس های تور و گیپور وارد بازار مد می شوند. ، کمی از رنگ ها به لباستان بچشانید ، پیشنهاد من طرح های اصیل سنتی و یا کاربرد دوخت های اصیل و تزیینی ایراین روی مانتو هایی با رنگ و طرح کاملا رسمی و سنگین رنگین است . پیشنهاد می شود اگر می خواهید در زمستان سال 99 مثل یک خانم باکلاس تیپ بزنید ابتدا باید نسبت به خرید مدل پالتو دخترانه جدید 2021 اقدام کرده و سپس به سراغ سایر اکسسوری های زنانه و دخترانه برای فصل زمستان بروید.

READ  تولید کننده مانتو زنانه ارزان قیمت - بازار خرید و فروش مانتو زنانه

بنابراین بسیاری از آنها به دنبال مدل جدید پالتو زنانه و دخترانه هستند که برای هر سال هم مدلهای جدید … پس شاید ست کردن کفش با مانتوی جلوباز دیگر کار سختی نباشد، ولی باز هم ضروری است بانوان به دنبال معیارهای زیباشناسی برای این نوع استایل باشند. صاحب فروشگاه که مشخص است از مو سپید کردههای این صنف است، انگار منتظر یک جرقه بود برای نشان دادن عصبانیتش، انگشت دستش را که جای مهر استامپ روی آن مانده نشانمان میدهد و میگوید: «همین امروز صبح اتحادیه بودم و تعهد دادم، چون مانتوی جلوباز در فروشگاه داشتم. تولد تو تولد من است ، من تمام طول سال بیدار مانده ام. یقه انگلیسی مدل یقه ای رایج برای کت، پالتو و مانتوهای رسمی است که همه با آشنا هستید، این مدل یقه بهترین گزینه برای کسانی است که میخواهند مانتو رسمی بدوزند مثلا مانتو برای محل کار. صاحب فروشگاه با همان عصبانیت از پشت پرده بازار مانتو میگوید و ادامه میدهد: «اصلا میدانید چه کسانی پشت پرده همین مانتوهای جلوباز یا جدیدترین مد روز مانتوها هستند؟

همیشه نوک پیکان انتقادها به سمت ما هست، بازرسان اداره اماکن و اتحادیه پوشاک میآیند و به خاطر فروش مانتوهای جلوباز یا باید جریمه و پلمب شویم یا تعهد بدهیم. اگر میخواهید استایلتان حال و هوایی رسمی، کژوال، زنانه یا مجلسی داشته باشد و یا حتی فقط میخواهید سبک خود را حفظ کنید، مانتو کتی بلیزر، گزینهای است که همیشه روی میز است! آستین دو تکه کتی – سه جاف سه دکمه ساده با یقه انگلیسی و شکاری – دوخت یقه انگلیسی و آرشال – یقه انگلیسی سه جاف سرخود – شلوار دمپا گشاد – بلوز چپ و راست برش دار زیرسینه – یقه انگلیس دوتیکه – دراپه تاکمر با تاپ – جادکمه ای پارچه ای – یقه آرشال سرخود – یقه آمریکایی – چادرساده – چادرمشکی – یقه انگلیسی سرخود – دوخت یقه انگلیسی و آرشال – یقه انگلیسی سه جاف سرخود – شلوار دمپا گشاد – بلوز چپ و راست برش دار زیرسینه – یقه انگلیس دوتیکه. از فروشنده سراغ یک مانتوی تابستانی و دکمه دار را که میگیرم، این جواب را میشنوم؛ «مانتوی تابستانی دکمه دار نداریم. ایده اصلی طراحی این مانتو حفظ سادگی در عین در هم شکستن قرینگی است.

READ  مانتوعروس مدل پرنیا دارای دوخت مزونی است

دیدگاهتان را بنویسید