برترین مانتوهای طرح سنتی

فرم مانتو داخل تن آزاد است و مناسب برای استفاده روزمره می باشد. انتخاب و تهیه لباس پائیزی و زمستانی هم یکی از عوامل مهم برای بانوان به شمار میآید که نقش بسزایی در استایل روزمره آنها دارد. مدل مانتو رنگ سال : امسال نیز شرکت پنتون تقریبا یک ماه مانده به سال نو میلادی رنگ مد سال جدید را اعلام کرد و همانطور که در مطلب رنگ مد سال ۹۸ توضیحات کامل را در مورد رنگ انتخابی امسال دادیم، رنگ مرجانی به عنوان رنگ سال معرفی شد. سپس فاز دوم آغاز شد و طراحان مد و لباس شروع کردند به دستکاری کردن طرح این کتها. این مانتو برای یک استایل اسپرت کاملا ایده آل به نظر می رسد. این مدل بافت زنانه و دخترانه زیبایی اندام شما را کاملا نشان میدهد. این ژاکت چپ و راستی آبی متعلق به برند H&M است و کاملا از جنس آکریلیک تولید شده است. به همین مناسبت در اینجا ۵۰ مدل پیراهن سبز ، لباس مجلسی سبز ، لباس عروسی یا اصطلاحا لباس نکاح سبز ، لباس عید غدیر سبز ، شومیز و بلوز سبز و چندین مدل مانتو سبز رنگ از صفحات اینستاگرامی جمع آوری شده است که تقدیم میشود.

طراحی این آیتم به گونهای است که میتوانید دکمههای بافت را ببندید و با گرهای زیبا انتهای آن را جمع کنید تا به عنوان یک بلوز کلاسیک و شیک با شلوار جین قابل پوشیدن باشد. اگر دوست دارید در روز های گرم سال احساس خنکی کنید بهترین پارچه برای مانتو، پارچه های نخی می باشد. برای شروع به دوخت نیاز به همان اندازه که برای یک چادر معمولی پارچه لازم است لازم می باشد، ولی بر اساس الگو به شرح زیر میتوانید پارچه تهیه کنید. اگر مشکلی روی لباس یا مانتو پیدا کنید، از رنگ آن خوشتان نیاید یا به هر دلیلی که ممکن است رخ بدهد، نمیتوانید کالای مورد نظرتان را مرجوع کنید و همانطور که همیشه رایج بوده است، در روش سنتی «جنس فروخته شده، پس گرفته نمیشود». اگر از این بافت خوشتان آمده و با بلند بودن آن مشکل دارید، میتوانید مدل کوتاه آن را بخرید که به همان اندازه زیبا و شیک به نظر میرسد. الگوی پایه شلوار – برش شلوار – دامن ترک اریب یقه حلزونی – آستین برای افراد چاق – شیب آستین – کلاه نوزاد – الگو و برش و دوخت پالتو – دامن ترک – دامن ماهی – اندازه گیری شلوار با ران مناسب – پشت شلوار – نکات ایراد شلوار افراد چاق با شکم برجسته – روش دوخت شلوار – زیپ – آنفوز شور (مربوط به اندازه گیری فاق شلوار ) – شلوار بارداری .

READ  مدل مانتو بافت دخترانه 2021 ·

انتخاب سینه بند اندازه و مناسب در اعتماد به نفس شما تاثیر بسزایی دارد. با یک نظر به این مدل بافت زنانه و دخترانه احساس خوب و راحتی تمام وجودتان را پر خواهد کرد؛ چرا که این مدل کمنظیر 100% از پشم تولید شده است. گانش چاتورتی: هندوها، تولد گانِش، خدایی با سر گاو را جشن میگیرند. آیا از پوشیدن استایل لایهای سر تا پا بافت استقبال میکنید اما نگرانید که نتیجه رضایتبخشی نگیرید؟ اولین سوال که به ذهن اکثر خوانندگان این نوشته میرسد این است که رنگ مرجانی دقیقا چه رنگی است؟ طراحی این بافت به این گونهای است که در ناحیه کمر کمی تنگ و چسبان است اما انتهای آن راحت و شل به نظر میرسد. این مدل بافت زنانه و دخترانه راحت، گرم و آستین بلند بوده و دارای دکمههای خوشرنگ و برجستهای است که در نگاه اول توجهها را به خود جلب میکند. اگر کمی با دقت به این بافت نگاه کنید، جیبهای جانبی کوچکی میبینید که به خوبی دستهای شما را گرم نگه میدارند. این بافت H&M آستینهای بلندی دارد و ناحیه سرشانههای آن کمی افتاده به نظر میرسد. همچنین ژاکت مورد نظر، بافتی نرم و پر ظرافت دارد. بلندی ژاکت شطرنجی مورد نظر تا روی رانهای شما است و جنس آن ترکیبی از ویسکوز و پلیاستر است.

READ  مانتو مخمل کبریتی گیوا - فروشگاه آنلاین گیوا

جنس این مانتو بافت هست. این مدل بافت زنانه و دخترانه خطوط راهراه مانندی روی خود دارد و آستین آن مدل کیمونو است. باران مد فعالیت خود را در سال ۱۳۷۵ شروع کرده و طی فعالیت خود به تجربه های گران بهایی دست یافته که از آن برای افزایش رضایت مشتریان عزیز استفاده می کند. امیدواریم برای حل مشکلات مد و لباس و اقتصاد ایران، به جای رفتارهای ضربتی و احساساتی، روش های اجرایی بلند مدت حرفه ای مبتنی بر نیازهای جامعه در دستور کار مسئولان قرار بگیرد و ما شاهد شایسته سالاری در حوزه مد و لباس و توسعه فرهنگ لباس فاخر ایرانی در سال حمایت از کالای ایرانی در اکو سیستم اقتصاد مقاومتی باشیم. هنگام شستشو باید مراقب باشید که شی تیز به آن گیر نکند. و هنگام خشک شدن بهتر است روی سطح صاف پهن شود. اصفهان- مدیر بازرسی و نظارت اصناف اصفهان گفت: طی بازرسیهای انجام شده از سطح پوشاک فروشیها، ۵۸۰ مانتو جلوباز به ارزش ۳۰ میلیون تومان جمع آوری شد. رادیومدا استفاده از بافتهای رنگ روشن و نود را در این فصل بیشتر به شما توصیه میکند.

READ  ۹۹ مدل مانتو مجلسی با انواع طرح های کارشده

دیدگاهتان را بنویسید