بهترین قیمت و مدل مانتو جدید و شیک

می توانند جلوه زیبای پارچه گلدار مانتوی بهاره شما را بگیرند. این کار سبب می شود زیبای مانتو چند برابر شود به عنوان مثال برای مانتو های مجلسی و رسمی بهتر است کفش های پاشنه بلند بپوشیم چرا که کفش های پاشنه بلند به بیشتر مانتو ها زیبای خاصی میدهد و برای مانتو های تابستانی یا رنگ سال و مد جدید بهتر است از کفش های ساده و یا صندل های بندی استفاده کنیم. رنگ سال تنها به مدل مانتو محدود نشده و می توان آن را با رنگ کیف و کفش و حتی بر اساس مدل رنگ مو ها نیز همپوشانی کنیم. اگه برای محیط کاری خود قصد تهیه و خرید مانتو دارید ، نمی توان از مدل های مانتو مجلسی و یا مدل های فشن استفاده کنیم.

خانم دیگری مانتو کوتاه دوست دارند وب عضی خانمای دیگه هستند که مدل های دیگه ی مانتو استفاده میکنند در کل انتخاب نوع مانتو به روحیات افراد و نوع پوشش آنها بستگی دارد همه ی ما دوست داریم همیشه شیک و باوقار باشیم پس باید با دقت و ظرافت خیلی زیاد لباس و یا مانتوی خود را انتخاب کنیم. در این فصل بیش از فصل های دیگر باید حواستان به انتخاب هایتان باشد؛ گرما شوخی ندارد، میتواند یک روز عالی و پرکار شما را به راحتی خراب کند.پس بهتر است زودتر سراغ اصل مطلب برویم و با نکاتی که در هنگام خرید مانتوی تابستانی باید رعایت کنیم آشنا شویم.

READ  30+ مدل مانتو دانشجویی جدید ۲۰۱۹ و ۹۸ (شیک، اسپرت، جلوبسته) Ideas

من اسم این لباس ها را لباس استرس می گذارم. خانم ها در این سن و سال می توانند بر حسب سلیقه خود از مدل مانتوها با رنگ های تیره و روشن مناسب استفاده کنند. دوخت های شیک با برش های نامتقارن با جذابیت عالی را می توان در انواع مدل مانتو مزون دوز جدید مشاهده کرد. کالا چرم : این پارچهی خوشگل و پرطرفدار که در دو گونه ارگانیک و تصنعی و مصنوعی ساخت می شود , میتواند مانتویی شیک و دیدنی برای پاییز و فصلزمستان شما باشد . انتظاری که اکثر بانوان کارمند در فصل گرما از لباس فرمشان دارند این است که مانتو اداری خنک باشد, در نتیجه استفاده از آن تعریق کمتری در دمای بالای محیطی ایجاد شود و همچنین پارچه مورد استفاده در تولید مانتو اداری به صورتی باشد که حدالمکان هوا بتواند در آن جریان داشته باشد.

گروه تولیدی مانتو اماراتی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در این زمینه به شمار می رود که شما میتوانید با اطمینان مانتوی مورد نظر خود را سفارش دهید و خیالتان از بابت جنس و مرغوبیت راحت باشد. جنس مانتو هم خیلی خیلی مهم است. در انتخاب و خرید مانتو شلوار اداری موارد بسیاری از جمله قد، نوع اندام، جنس مانتو شلوار اداری با توجه به فصل زمستان و یا فصل تابستان و … جدول های زیر شامل نوع چنس پارچه، سایز و قیمت به ریال است. بسیاری از ارگان ها و موسسات جهت فرم اداری کارکنان خود از پارچه های مرغوبی مانند پرادا استفاده می کنند. بسته بندی مانتـو ها در پکیج های 3 تا 10 تایی با توجه به مدل و سایز بندی آماده فروش می باشد.

READ  ۲۱ مدل مانتو برای افراد قد کوتاه + راهنمای خرید

از پوشیدن مانتوهایی خرید مانتو که جیب های بغل از رو دارد، خودداری کنیدمانتوهای خیلی کوتاه انتخاب نکنید و به دنبال مدل هایی باشید که شکاف های پهلو و جانبی دارند، زیرا این مدل ها علاوه بر افزایش شیکی و مد بودن، به راحتی شما در هنگام حرکت کمک می کنند. اما مشهدمگ در این مقاله به این پرسش پر تکرار خانم ها، یعنی مانتوتو از کجا خریدی پاسخ می دهد، پس با ما همراه باشید! خرید انواع مدل مانتو همیشه یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین کارهای ممکن برای خانم های محترم است. برای انتخاب بهترین نوع مانتو باید نکات ضروری ریز را در نظر بگیریم هم از لحاظ رنگ هم از لحاظ جنس،هم اینکه مانتو را درچه مراسم و چه جایی بپوشیم.

سلیقه ی افراد در انتخاب نوع مانتو فرق کرده و بعضی از افراد مایلند مانتو بلند بپوشند. تناسب سن با نوع مانتو : مدلهای جلوباز , اسپرت بلند و کوتاه , طرحهای سنتی و فانتزی , مدلهای فارغ از یقه و پارچههای شل , برای دختران جوان و نوجوان مطابقت و همخوانی سنی دارند . حتما از مانتوهایی استفاده کنید که یقه های بزرگی را داشته باشد که در این صورت لاغری شما را پنهان می کند. این مانتو دارای آستینهای کلوش و کار شدهای با پارچه گیپور هست که در قسمت بالاتنه و یقه هم به کار رفته است.

READ  مانتو 2021 ( تصاویری از مدل مانتو جدید برای عید امسال 98 )

اگرپایین تنه ی شما خیلی بزرگتر از بالاتنه ی شما هست سعی کنید مانتوی انتخاب کنید که گیپور و سنگ دوزی آن روی بالا تنه باشد که توجه اطرافیان به بالا تنه بیشتر باشد. اگر مانتوی که قصد خرید آن را دارید ،برای مراسمات عقد و یا عروسی استفاده می شود ، سعی کنید از رنگ های شاد و جیغ استفاده کنید که بیشتر به چشم بیایید مانند رنگ قرمز و یا رنگ سفید و رنگ زرد که جلب توجه آن برای این مراسمات بیشتر است . پس بنگرید که مانتویی که قصد خرید آن را دارید را کجا می خواهید بپوشید. اما گاهی همین کار شیرین می تواند خاطرات بدی را برای شما به ارمغان آورد و آن زمانی است که مدل مانتو متناسب با سلیقه و شخصیت شما نباشد.پس اگه قصد دارید از این به بعد با دید و نگاهی حرفه ای نسبت به خرید انواع مدل مانتو برای خود اقدام کنید تا انتهای این مقاله با ما در معلومات مد و لباس همراه بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید