بهترین مدل مانتو مشکی مجلسی و اسپرت جدید 99

بعضی مدلهای مانتو سنتی بلند، به مانتو سبک رسمی یا مجلسی میبخشند و شما میتوانید از آن در خیلی از موقعیتها استفاده کنید. امیدوارم همانطور که من از عاشق این مدل لباس ها شدم برای شما هم ایده بخش و مفید باشد. خوشحال میشیم نظرت رو در بخش کامنت ها باهامون به اشتراک بذاری. پلی استر: برای پوشیدن مانتوهای ساده سیاه رنگ انتخاب ایده آلی است و این پارچه معمولا در برابر چروک شدن مقاوم است و همچنین جنس نرم و لطیفی دارد. ما در این مطلب می خواهیم تا 38 نمونه از جدیدترین مدل مانتو دخترانه 2020 را در اختیار شما قرار دهیم. در درجه اول بدیهی است که مانتو دانشجویی باید خیلی شیک ، خیلی با کلاس ، خیلی دخترانه ، خیلی اسپرت باشد. اول مدلهايي كه ميفروختند را بررسي ميكرديم كه كدام بيشتر فروش ميرود و بعد رفتيم نظير آن مدل را ميزديم و ديگر از آنها نميخريديم. اول سه طاقه پارچه خريديم و با اين سه طاقه پارچه كار را شروع كردم. لطف خدا شامل حال ما شد و با سه طاقه پارچه شروع كرديم، مدل زديم. شش ماه اينطوري كاركرديم، پولي جمع كرديم، دكور شيكي زديم و شروع كرديم به توليد. مغازهاي كهاجارهاش دويست هزار تومان بود به ما داد پانصدهزارتومان.

READ  مدل مانتو مجلسی تابستانی ·

چقدر پول داريم؟» گفت: «پنجاه هزار تومان.» رفتيم منيريه و با آن پنجاه هزار تومان هم كاغذ ديواري خريديم تا مغازه شكل بوتيك پيدا كند. این نوع مانتو در رنگ ها و مدل های مختلفی در بازار وجود دارند، قیمت آن ها هم مناسب است و میتوانید برای تابستان ۹۹ یکی از آن ها را برای خود تهیه کنید و تا حدودی از گرمای تابستان فرار کنید. مانتوهای بافتنی دخترانه و زنانه از جمله بهترین انتخاب ها برای فصل پاییز و زمستان می باشند که تنوعی بالایی نیز دارند و برای سلیقه های مختلف طراحی شده اند، از این رو اغلب مورد توجه بانوان باسلیقه ایرانی قرار می گیرند. تمامی این مدل مانتوهای تابستانی از جنس پارچه حریر بوده و در بهترین تولیدی های مانتو تهران و مشهد دوخته و روانه بازارهای کشور شده است و سعی ما در این مقاله بر این بوده است که انواع مدل مانتو تابستانی حریر جدید دخترانه و زنانه را برایتان به نمایش بگذاریم که در اقصی نقاط ایران بتوانید خریداری کنید. با هدیه دادن این مانتو فوق العاده عزیزانتان را غافلگیر كنید. اگر شما هم تجربه ای در طراحی و دوخت و سفارش و خرید مانتو دانشجویی دارید، توصیه می کنیم نظرات و دیدگاه های خود را از طریق کامنت در اختیار لوکس تهران قرار دهید.

READ  مانتو خلیجی حریر

در دوران شاگردي همهي مغازهها و اسمهايشان را هم ديده بودم و همه جاي تهران را وجب به وجب بلد بودم و ميدانستم اين اسم در هيچ جا نيست. روزي دو، سه تا مسافر ميبردم و تا ساعت هشت صبح هم به بازار ميرفتم و عصر هم كه تعطيل ميشدم به مولوي ميرفتم و آنجا هم مسافر ميبردم. بله، تنها. صبحها پارچه را ميخريدم و ميفرستادم براي خياطي و خودم ميرفتم سر مغازه ميايستادم و ساعت 7 كه تعطيل ميشدم ميرفتم به خياطي سر ميزدم تا ببينم چندتا دوخته و چكار كرده. به هر حال من به آن كار نياز داشتم و مجبور بودم خودم مدلهاي جديد طراحي كنم. گالري عکس جديدترين مدلهاي لباس شيک زنانه و دخترانه – گيپورمشکي. مدل سارافون اسپرت مجلسی دخترانه بهار ۹۵ مدل مانتو اسپرت بدون آستین ۹۵. مجلسی زنانه پاشنه بلند (عکس) . شلوار پارچهای فاق بلند کمی چسبان را با مانتو کتی یا دیگر کتهای اسپرت ترکیب کنید.

خلاصه آنكه آوردم و دادم خياط آن مانتوها و شلوار را دوخت. روزي كهاين مانتو و شلوار آماده شد و به مغازه آمد، ساعت 10 بود و تا ساعت يازدهونيم همه 20 دست مانتو و شلوار تمام شده بود. پشتكار. ساعت پنج صبح بلند ميشدم و به چهارراه خاقاني ميرفتم و آنجا ميايستادم و تا هشت كار ميكردم. من ساعت 7 آمدم و به بازار پارچهفروشها رفتم و پارچهاش را پيدا كردم و شب مجددا به آن مغازه رفتم و از آن آقا يكي دوتا از آن مانتوها را امانت گرفتم. مدتي بعد شريكم از من جدا شد و من استقلال بيشتري درانتخاب طرح و مدل بدست آوردم و توانستم يك سال بعد يك مغازه در بازار بخرم و سال بعد بهترين مغازه پاساژ رضا را به عنوان كسي كه كاسب موفق بازار اجاره كنم. صاحب پاساژ وقتي ديد من اينقدر خوب كار ميكنم گفت همه برندها آن مغازه را ميخواستند، به هيچكس ندادم اما آن را به تو واگذار ميكنم. آن مغازه به نظرم بهترين مغازه تهران است، چون همهي تهران است و بازارش، همهي بازار است و پاساژ رضا، همهي پاساژ رضا است و آن مغازه. تمام مشتريهاي عمدهام در شهرستانها و تهران را دعوت كردم. همراه با مدل های جدید سال برای شما مقاله زیبایی در ضمینه سبک زندگی و…

READ  به مانتو مشکی چه روسری میاد؟

دیدگاهتان را بنویسید