به این مانتو می آید

این نوع مانتو ها بسیار جذاب و شیک بوده و طرفداران زیادی دارد به دلیل اینکه این الگوها به صورت کاملا تخصصی و طرح بندی شده تهیه می شوند و اغلب در تعداد کم تولید می گردند باید به صورت سفارشی دوخته شده و انتخاب نوع پارچه و طراحی مورد استفاده هم می تواند کاملا خاص و سلیقه ای باشد . اندام، سلیقه، رنگی که با پوستتان در تناسب است و موقعیت و مراسمی که به آن میروید هم در نظر داشته باشید تا در انتخاب انواع مدل مانتو دچار مشکل نشوید. نخی بودن جنس مانتو باعث میشود که در فصول گرم سال دچار تعریق نشوید و در زمستان باعث گرم نگه داشته شدن شما میشود. پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می داد . البته اگر ردهها و راهراههای آن عمودی باشند، شما را لاغرتر نشان خواهد داد. ما اگر از کسانی هستید که شدیدا به دنبال راهکارهایی برای لاغرتر نشان دادن اندام خود هستید، حتما مدل مانتو راه راه شیک را هم امتحان کنید. اما برای موقعیتهای رسمیتر هم استفاده از مانتوهای کوتاه و رنگی که دارای برشهایی در ناحیه کمر هستند، گزینههای خوبی خواهند بود.

READ  مدل جدید مانتو کتی(یقه بلیزر) 2021 (طرفداران مانتو کتی حتما بخوانند) - کمدا

مانتوی گشاد که اندام را بزرگتر نشان میدهد، زیبندهی افراد بلند قد نیست، مدل کمر دار تنگ انتخاب خوبی است. این مدل مانتوهای اسپرتِ جلو بسته بین خانم ها طرفداران زیادی دارد چون در عین راحتی و خنکی ، دارای هارمونی رنگ و طرح جذاب هم میباشد. در غیراین صورت، نه تنها لاغرتر نخواهید شد بلکه احتمالا عریضتر و پهنتر هم جلوه خواهید کرد. به طور کلی، جنس حریر، جنسی مجلسی و رسمی است و با خرید یک مانتوی کیمونوی حریری، برای شرکت در مهمانیهای رسمی مشکلی نخواهید داشت. برای خانم های ایرانی بخش اعظمی از استایل شان را مانتو تشکیل می دهد به همین دلیل اهمیت مدل مانتو برای آن ها بسیار مهم می باشد. علاوه بر این، میتوانید با کمی تغییرات بسیار ساده کیمونوهای بسیار متنوعی برای خودتان بدوزید و در فصلهای مختلف مخصوصا تابستان به تن کنید. جنس پرادا: این پارچهی وارداتی با رنگهای خاص برای تهیهی لباسهای اداری به کار میرود.

READ  مدل مانتو شیک 97؛ مدل مانتو جلو باز و مانتو مخمل

انتخاب و خرید این لباس که با رنگ پوست و فیزیک بدن تناسب داشته باشد و بتواند استایلی زیبا، جذاب و بی نقص به نمایش بگذارد، دغدغهی بیشتر خانمهاست. خرید مانتوهای طرحدار تا حد زیادی سلیقهای است. مرور مانتوهای تابستانی رسمی با نگین معتضدی. اگر پارچه حریری که برای مانتوی کیمونوی شما در نظر گرفته میشود، طرحدار و گُلگُلی باشد که دیگر استایلتان کاملا تابستانی خواهد بود. کاملا نو یا در حد نو با تخفیفهای 50% تا 70% به فروش میرسد. یعنی نمیتوان به کسی که طرح لباس پلنگی یا راهراه دوست ندارد، اصرار کرد که لباسی با این شکل و مدل خریداری کنید. از میان مدل هایی که در این مقاله صحبت کردیم، پارچه ی گل برجسته برای لباس آستین پف دار و یقه V شکل میتواند انتخاب مناسبی باشد. مدل مانتوی مجلسی گیپور دار یکی از جدیدترین مدل مانتو است که بسیار مجلسی است. رنگهایی بسیار زیبا و دلنشین که همراه با جنس بسیار با کیفیت این مانتو حس بسیار خوبی را به شما می دهد.

READ  ۵۰ مدل مانتو سنتی شیک از برند ایرانی SARGOL - دلبرانه

ولی به نوبه خودشون زیبا . لباسی که مدل کیمونوهای ژاپنی دوخته شده باشد، باعث میشود که اندامتان یکدست به نظر بیاید. این نوع مدل ها، چون دارای تزیینات متفاوت است، برای اندام باریک و سرشانه و سینه معمولی، مطلوب است و چهره را زیبا به نمایش می گذارد. شما میتوانید مانتو بافت بلند خود را با انواع بوتها و شلوارهای گرم ست کنید و یک استایل شیک برای خود ایجاد کنید. اگر دوست دارید در خرید انواع مدل مانتو یا به طور کلی لباس، خوشسلیقهتر و شیکتر عمل کنید باید بیشتر به مدلهای معروف، وبسایتهای معتبر و توصیه طراحان توجه داشته باشید. مدل لباس مجلسی زنانه ۹۸ با طرح های شیک و استایل های مدرن. سونایکو مدل های جدید پالتو زنانه کتی را در رنگ جدید تقدیم شما میکند. انواع مدل یقه زیبا یقه زیبا در لفظ هر انسانی متفاوت است. ساده، اسپرت، مجلسی، اداری، فصلی شامل: بهاره، تابستانی، پاییزه و زمستانی، دانشجویی و دانشآموزی، از انواع مانتوهای موجود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید