به روز ترین مدل های مانتو بازار ایران+قیمت روز – ورندل

این را نیز به یاد بسپارید که حتماً مانتو را پرو کنید. تنها رنگ هایی که در این گروه اصلا نباید بکاربرد، رنگهای نزدیک به رنگ پوست است. افزایش تعداد درخواست در جهت تهیه و دوخت لباس های اداری برای شرکت ها مختلف هستیم که بی شک تمام این شرکت ها و اداره های به دنبال بهترین مانتو شلوار اداری ارزان قیمت هستند تا از این طریق بتوانند نه تنها از اصول مندرج شده در نظام آراستگی پیروی کنند بلکه می توانند برای خرید لباس فرم مورد نظر خود نیز قیمت های اقتصادی تری را پرداخت کنند.

رنگ پوست و فرم صورت شما نیز در انتخاب مانتو مناسب برای شما بسیار موثر است . مانتو تنگ و کشی اصلا برای شما مناسب نیست و فرم بدن شما را بسیار زشت نشان خواهد داد . از چندین رنگ متفاوت برای شال و مانتو ، شلوار و کفش پاشنه دار خود استفاده کنید و سعی کنید با این کار رنگ پوشش خود را تقسیم کرده و قد خود را متناسب تر و کوتاه تر از آنچه هست نشان دهید . ۱- در صورتی که دوست دارید قد شما کوتاه تر از آنچه هستید به چشم بیاید . ۲ – در صورتی که قد کوتاهی دارید و تمایل دارید قد خود را بلندتر نشان دهید .

READ  ۴۴ مدل مانتو خوشگل و دلبر دخترانه برای عید امسال - دلبرانه

۳- در صورتی که چاق هستید و دوست دارید با استفاده از پوشش مناسب ، لاغر تر دیده شوید . این تولید کننده در خصوص حمایت ها و نظارت هایی که باید از سوی دستگاه های متولی و نظارتی انجام گیرد نیز افزود: متاسفانه هیچ حمایتی از تولید کنندگان صورت نمی گیرد و به طور کلی تولید کننده داخلی جایگاهی در بین مسئولین ندارد، زمانی از تولید ملی سخن به میان می آید و طرح و برنامه های فراوانی برای آن در نظر گرفته می شود باید در مرحله اجرا نیز به آن ها عمل شود در غیر اینصورت در آینده شاهد شرایطی بدتر از شرایط حال حاضر در خصوص افزایش قیمت ها خواهیم بود، در حال حاضر بازار البسه مارا پارچه های چینی احاطه کرده است و پارچه های تولید داخل که دارای کیفیتی برتر و بهتر است جایگاهی در بین باقی تولید کنندگان ندارد، باید در تمامی زمینه ها به دنبال حمایت از تولید کنندگان این صنف باشند و با وعده هایی که فقط نا امیدی را در پی دارد به دنبال شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت خود نباشند.

مدلهایی که درست زیر سینه جمع میشود، خود به خود سینه را بزرگتر نشان میدهد. دکمه، تزئینات، قلابدوزی و گلدوزی روش بسیار خوبی برای افزایش اندازه سینه شما است. پارچه های بافت دار یا براق در قسمت سینه نیز همین تاثیر را دارد. برای مثال رنگ مانتو با شال و کفش شما یکرنگ و یا خیلی نزدیک به هم بوده و فقط از شلوار به رنگ متفاوت تر استفاده کنید . برای ایجاد تعادل، مانتـوهای طرح دار و رنگ روشن با شلوارهای تکرنگ و ساده بپوشید. برای ست کردن مانتو قهوه ای همیشه می توانید از رنگ سفید یا مشکی استفاده کنید ولی شال یا روسری قرمز و نارنجی در کنار رنگ قهوه ای و شتری هم می توانند استایل زیبایی ایجاد کنند.

READ  . آموزش بافت مانتو بافتنی زنانه

مردم روسری را فقط به عنوان یک سرپوش قلمداد میکنند. مدل مانتو اداری فقط مخصوص بانوانی که در شرکتهای دولتی یا سازمانهای خصوصی بزرگ کار میکنند نیست. پس از مانتـوهایی که تزئینات زیادی در بالاتنه آن به کار گرفته شده است انتخاب کنید. برای این کار توجه به چند نکته ضروری است ، اولین نکته استفاده از فیلتر هایی است که در میان آن همه انتخاب در یک فروشگاه اینترنتی گزینه های شما را محدود میکند ، اولینق فیلتر سایز شماست به این نکته توجه کنید که در ابتدا سایز خود را انتخاب کنید که فقط مدل مانتو هایی را نمایش دهد که به اندازه سایز شما باشد ، گزینه بعد بودجه است ، طبیعتا شما بودجه محدودی را خرید مانتو در نظر گرفته اید.

READ  انواع مانتوی زنانه تابستانه خنک و جذاب

با توجه به چنین عواملی قیمت نهایی مانتو مشخص می گردد. قیمت مانتو مجلسی با توجه به نوع پارچه و مدل بکار رفته در آن متفاوت می باشد. و اگر لاغر باشید نیز به همین صورت میتوانید با استفاده از تکنیک های پوشش و لباش ، خود را چاق تر نشان دهید . مانتوی خود را کمی بلندتر انتخاب کنید و از پوشیدن مانتوهای گشاد خودداری کنید . از خرید مانتوی کوتاه و خیلی بلند خودداری کنید . امروزه فروشندگان برای برطرف کردن نیازها و تقاضای مشتریان خود و همچنین افزایش سود به دنبال خرید مانتو عمده به قیمت ارزان هستند.

اما طرحهای خیلی بزرگ را برای مانتـوی خود انتخاب نکنید. در گذشته خانمها مغازه به مغازه و فروشگاه به فروشگاه میگشتند تا مدل و اندازه مانتو مورد نظر خود را بیابند. فروشگاههای خرید مانتو در هفتتیر فقط به دور میدان خلاصه نشده است. راه های خرید مانتو ارزان چیست؟ انتخاب نادرست : مانتوهایی با خط ها و راه راه هایی عمودی به هیچ عنوان استفاده نکنید . اگر می خواهید با روند مد امسال آشنا باشید، مطلب را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید