به سراغ مانتوهای مدل چروک نروید

مانتو در واقع بالاپوشی بلند می باشد که بلندی آن معمولا تا زیر زانو و یا بالای آن است. پیراهنهای زنانه را غالبا با ساپورت و یا لگ می پوشند، خصوصا آنهایی که تا روی زانو هستند. پوشیدن روپوش هایی با طرح های متوسط و شلوار ساده کمک می کند سایز سینه ها بزرگتر به نظر برسد . برش فون این مدل همراه با یقه متفاوت آن، تاكیدی است بر هرچه رسمیتر به نظر آمدن این مانتو. بازی با رنگها در اکثر مواقع نتایج خوبی را به همراه دارد. امروزه شاهد پر طرفدار شدن بلوز هایی با پارچه های طرح دار در بین خانم ها هستیم که بیشتر این مدل بلوز ها در مجالس به همراه یک شلوار یا دامنِ متناسب با آن و یا زیر مانتو استفاده میشود. اما شما عزیزان هنگام استفاده از بلوز زنانه حتما باید شلوار یا دامن کوتاه و یا بلندی را در زیر آن به تن کنید. اگر شما ترجیح می دهید که مانتوی را با شلوار جین بپوشید حتما از شلوار های جین مخصوص بارداری استفاده کنید.

ترکیب رنگها: مجبور نیستید تا رنگ همه چیز را با هم سِت کنید. این پرسش ممکن است برای بسیاری از شما عزیزان پیش آید، در پاسخ باید بگوییم که پیراهن زنانه در واقع نوعی لباس بلند است که تا روی باسن و یا زیر آن را پوشش میدهد، در نتیجه کاربرد آن بیشتر در مهمانیهای رسمی میباشد. اصولا یک بلوز زنانه می تواند تا بالای زانوها، زیر باسن، روی باسن و یا اصلا به صورت کاملا کوتاهی طراحی و دوخته شود. رج دوم: دونههای زیر را از زیر و دونههای رو را از رو ببافید. انتخاب رنگ مانتو می تواند در ظاهر شخصی شما تاثیرگذار باشد و بهتر است رنگ مانتو را به صورتی انتخاب کنید که با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد و خوش تیپ و جذاب تر به نظر برسید. با این حال امروزه در صنعت مد و پوشاک، البسه های زنانه با آستین های مختلفی طراحی و تولید می شوند که شما باید با در نظر گرفتن همه آن ها، مدل مدنظرتان را انتخاب نمایید.

READ  ۲۱ مدل لباس نخی تابستانه از تونیک نخی تا پیراهن و مانتو

یقه یک لباس زنانه می توان به صورت های: ایستاده، باز، گرد، هفتی، خشتی و غیره در نظر گرفته شود. ناگفته نماند فرم یک لباس در بدن شما تعیین می کند که آیا میتوانید از آن در مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده کنید یا خیر، یا اینکه تنها مناسب استفاده در خانه می باشد. شما میتوانید با این مانتو مجلسی در هر مجلس و مهمانی خوش بدرخشید. هوای داغ و عرق کردن های مداوم.گرما در بعضی روزها انقدر زیاد است که دلمان می خواهد سر هر خیابانی یک دوش اب سرد بود تا مثل باران بر سرمان می بارید و خنکمان می کرد.در گیر و دار گرمای تابستان پوشیدن لباس کار و لباسی که قصد داریم با آن بیرون برویم خیلی مهم است،بعضی رنگ ها جذب گرما رو بیشتر کرده و بعضی دیگر جذب گرمای کمتری دارند.برای همین اینکه بدانیم چه رنگی بپوشیم تا کمتر گرممان شود خیلی مهم است.

READ  مانتو میتواند بصورت زیپ دار یا دکمه ای باشد

با این حال یادتان باشد که شما لایق بهترین ها هستید و بایستی با هر میزان بودجه ای که در اختیار خود قرار داه اید، به دنبال مناسب ترین بلوز زنانه برای خود و یا دیگر دوستان عزیزتان باشید. سال with 15 get 2017 های از latest کفش شوید با ۲۰۱۷ ورزشی جدیدترین ۱۵ مدل sports shoes the familiar آشنا درون بخش مدل های جدید سعی مـیکنیم کـه جدیدترین مدلهای لباس زنانـه و انواع مدل های دکوراسیون و شیک ترین مدل لباس های مردانـهمدل های زیبای مانتوشیک ترین مدل کاپشن تصاویر انواع کیف و کفش را به منظور شما گرداوی نمایم. ورزشی latest 15 shoes جدیدترین sports از با مدل ۱۵ شوید کفش ۲۰۱۷ سال ۲۰۱۷ get های familiar with آشنا the 15 بهمن ۱۳۹۶ – بویـان ناجدینوف مـهاجم ۲۶ ساله مقدونیـه ای با سابقه بازی به منظور باشگاه اسموحا درون نیم فصل نخست فصل – درون لیگ مصر جدیدترین گزینـه ای هست که وینفرد … بانوان عزیز بهتر است برای خرید پوشاک نیم تنه بالای خود، همواره سایز دور کمر و دور سینه خود را به خاطر داشته باشند. اولین نکته ای که در هنگام خرید بلوز زنانه باید به آن توجه داشته باشید، تناسب لباس شما با فصلی است که می خواهید در آن از بلوزتان استفاده نمایید.

READ  35 مدل لباس مجلسی و مانتو با پارچه مخمل

دیدگاهتان را بنویسید