تجربه شما از خرید مانتو شیک چیست؟

انتخاب اکسسوری تابستانه: در فصل تابستان تا جایی که میتوانید سراغ اکسسوریهایی بروید که خنکی را القا میکنند. ویژگیهای لباس مناسب فصلهای گرم سال: اگر مهمانیهای دوستانهتان در بهار و تابستان برگزار میشود، تا جایی که امکان دارد سراغ مانتوهای نازک و خنک بروید که رنگهایی شاد دارند. پارچه های مختلف نیز همانطور که میدانید قیمت های مختلفی دارند برای مثال در بین پارچه ها حریر نیز قسمت بیشتری دارد. مانتو ارزان در یزد وسایر شهر ها را با همراهی برترین تولید کنندگان و مزون های برتر با قیمتهای ویژه از سونایکو بخواهید .

برخی از مانتو های مجلسی امروز که در مزون های فوق لوکس تهران تهیه و تولید می شود، گیپور دوزی و مروارید دوزی شده بوده و برای دوخت آن ها بعضا ده ها ساعت وقت صرف می شود. از طرفی میتوانید با خرید آنلاین و کمک گرفتن از سایزهای اینترنتی در اتلاف وقت و هزینه صرفهجویی کنید. علاوه بر این شما میتوانید با خواندن این مقاله لباسهای خود را طوری انتخاب کنید که هم در وقت و هم در زمان خود صرفهجویی کنید و همیشه به دنبال خرید لباس نباشید. مانتو بلند هم طرفداران خاص خود را دارد که به صورت های مجلسی روزمره است که امروز برای شما دوستان معرفی راهنمایی می شوند.

READ  28 مدل مانتو مجلسی مشکی شیک و جدید کار شده

البته اگرچه این جدولها متفاوت هستند و هرکدام سایز متفاوتی دارد اما با دقت و کمی تفکر میتوانید سایز خود را پیداکرده و بهراحتی لباس موردنظر را بخرید. سایز مانتوی موردنظر خود را جستجو کنید. به همین طول مانتوی ثابتی وجود ندارد. برای اینکه استایل شما شیک تر به نظر آید باید مانتویی که پستی و بلندی بدنتان را نشان میدهند، بپوشید. پوشیدن لباسهای بدون طرح و ساده و افتاده راحتی خاصی دارد، اما مناسب مهمانیها نیست، زیرا شما را مسن نشان میدهد و مسنتر از سن واقعی تان. در ادامه نمونهای از این جدول را برایتان به اشتراک گذاشتهایم اما یادتان باشد همهی جدولها اندازه و سایزهای یکسانی را نشان نمیدهند.

برای خرید اقلامی همچون پوشاک، علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه ی هر فرد در طرح و رنگ ومد آن لباس، موضوع مناسب بودن اندازه آن نیز مطرح می شود. مانتو زنانه گل و مرغ مشکی یکی از محصولات پر طرفدار سایت تن پوش پارسی که درای فرم آزاد جنس کرپ است که می توانید به صورت روزمره|مجلسی از آن استفاده کنید. در هنگام خرید مانتو عمده باید فاکتورهایی مدنظر قرار گرفته شود تا محصولات تولیدی با کسب و کار خریدار همسو باشد و خرید موفقی نیز انجام شود. متر خود را از پشت مانتو بر روی سرشانه قرار داده و تا پایین آستین اندازه بگیرید به لبهی آستین که رسیدید اندازهگیری را متوقف کنید.

READ  نکاتی درباره خرید مانتو

بعد از درک مفهوم دقیق شیک پوشی حالا باید بدانید که قرار است مانتو را کجا استفاده و بپوشید تا متناسب همان موقعیت شیک پوش شوید. متناسب با اندازههای شما، سایز مانتو در بالا مشخصشده است البته باید دقت کنید با توجه به برند و مارک هر مانتو سایزها در هر لیست بسیار متفاوت هستند. همانطور که گفته شد متناسب با هر مارک و برند هر مانتو، شرکت و فروشگاه تولیدکنندهی آن یک جدول برای به دست آوردن سایز مانتو ارائه کرده است.

امیدوام با خواندن مقاله ی راهنمای انتخاب سایز مانتو، دغدغه ی خرید سوغاتی و خرید مانتوهای آنلاین را نداشته باشید. اگر دوز رسمی بودن یک مراسم خیلی زیاد باشد و تمایلتان به حفظ حال و هوای غیررسمی و اسپرت هم اجازه انتخاب از میان انواع رسمی طرح و پارچه (مثلا انتخاب انواع مدل مانتو کربپ حریر یا…) ندهد باید به سراغ مانتو رنگ مشکی بروید. استفاده از روسری های زیبا و یا کلاه های مختلف هم در سفر می تواند استایلی زیبا را برای شما به ارمغان آورد.

READ  مدل مانتو شانتون جدید برای بانوان به روز و شیک پوش

اندازهگیری کارور پشت یا همان عرض شانهها نیز از روی لباس بهراحتی محاسبه میشود و میتوانید این اندازه را نیز یادداشت کنید. البته در اپلیکیشن واسط کالا شما میتوانید انواع مانتوها و لباسهای موردعلاقهی خود را ببینید و به بهترین قیمت آنها را خریداری کنید و یا بفروشید. قیمت مانتوهای پاساژ الماش شرق مطابق با قیمت روز مانتوهای سراسر بازارهای مشهد است و خبری از گرانی و یا افزایش قیمت نیست. البته برای همه مدل لباس این روش مؤثر نیست و بستگی به مدل لباس دارد. همگی به خوبی آگاهیم که آنچه که به عنوان مانتوی دانشجویی شناخته میشود، زمین تا آسمان با مانتوی عقد تفاوت دارد و این تفاوت را میتوان در کلیه جزییات دید.

دیدگاهتان را بنویسید