تصاوير مدل مانتو پايين گيپور مانتو پايين تور طرح دار جديد

گفتم:«من دیدم این مانتو فروش خوبی دارد.» گفت: نه. گفت: «نه بابا. ما تاپ و تیشرت فروش هستیم». با توجه به نکات گفته شده برای ست کردن این مانتو می توانید از انواع شلوار جین و یا حتی بصورت رویه برای انواع تیشرت ها و یا شومیز ها استفاده کنید. درمورد ست کردن شال و روسری با رنگ مشکی تقریبا هیچ محدودیتی از لحاظ بصری و زیبایی شناسی ترکیب رنگها وجود ندارد. با احترام به شما و عقیده تون باید عرض کنم که چون من خیلی درمورد این نوع تیپ تحقیق و پرس و جو کردم فکر میکنم عکس هشتم که گذاشتین اسپرت نیست چون کیفی که دست اون خانومه مجلسیه و توی تیپ اسپرت نباید از کیف های مجلسی استفاده کرد. پیراهن های مجلسی آستین کیمونو برای تیپ های کژوال شما می تواند استفاده شده و بهتر است که از جنس لخت و افتاده باشد. از قسمت پشت در ادامه خط باسن با خط آستین خطی مستقیم رسم کنید .

می توان با تزیین آنها، اضافه كردن دكمه های جدید، تنگ كردن سرشانه و یا كوتاه كردن آستین مدلهای قدیمی را به روز کنید. پارچههای کشی بعد از هر بار شستوشو مقداری کوتاه میشوند یا به اصطلاح آب میروند، این آب رفتن باعث میشود نه تنها مانتوی شما از قد کوتاه شود بلکه مانتو از عرض هم به شما تنگ میشود. مانتو پیراهنی برای گشت گذار بیرون از خانه : اغلب ما برای بیرون رفتن با دوستان و خانواده دنبال مانتو هایی مجلسی و شیک ولی راحت و اسپرت هستیم این مانتو ها هم ظاهری خاص و متفاوت به شما میدهد هم برای گردش و بیرون رفتن و نشست و برخواست گزینه راحتی محسوب میشوند. مانتو کیمونو حریر مجلسی را در بالا مشاهده می کنید. عرض پارچه در الگو زنی، استفاده بیشتر از پارچه مانتویی، کاهش ضایعات و دور ریز بسیار مهم می باشد. با این کار هم شانهها و هم گردن و پشت شما از سرما حفظ میشود و حتی کاربرد آن از یک شالگردن معمولی هم خیلی بهتر و بیشتر است.

READ  چگونه با مانتو بافتنی زنانه زیباتر از همیشه به نظر برسیم

رادیومدا استفاده از بافتهای رنگ روشن و نود را در این فصل بیشتر به شما توصیه میکند. البته در کنار طرح زیبا استفاده از نخ برای تولید محصول سبب بوجود آمدن لباسی خنک و لطیف شده است. زیبا و شیک نبودن می تواند دلیل خوبی برای در كمد ماندن و استفاده نشدن یک لباس باشد. حال کـه ماهها از شروع سال گذشته هست زمان آن هست که بـه بهترین کفش های کتانی کـه در این سال بـه بازار آمده اند نگاهی بیـاندازیم. این دسته از مانتو ها به دلیل طراحی خاصی که دارند حال و هوایی تابستانی را برای شما ایجاد میکنند. درعین حال بسیار زیبا و شیک است. مانتو گل گلی جین، استایلی بسیار شیک و دخترانه میسازد که یکنواختی جین را خاص میکند و شما را در تیپ زدن جسور نشان میدهد. به روز و شیک لباس میپوشیدم. به همین سادگی میتوانید الگوی مانتو جلو باز گشاد و راحتی برای خود بکشید و بدوزید و در فصل های گرم تابستانی یا در مهمانی های غیر رسمی از پوشیدن آن لذت ببرید. این پارچهها ممکن است بدن شما را تحت فشار قرار دهند و پوشیدن آنها در ساعات زیادی از روز، باعث خستگی شوند. این مانتو جلو باز است و با توجه به طرح و رنگ های بکار رفته در آن به راحتی با سایر لباس ها ست می شود و تیپ و استایل شما را متفاوت تر از قبل می کند.

READ  چطور بهترین مانتو اداری را انتخاب کنیم؟

چگونه مانتو جلوباز طرح هاوایی را ست کنیم؟ شما را باخبر کنیم ؟ این مانتو ۲ جیب در طرفین دارد که فضای کافی به شما برای قرار دادن وسایل ضروری را می دهد. ما هم در این مطلب به گردآوری نمونه های زیبایی از مانتو جلو باز اسپرت روی آورده ایم. برای اینکه این خانم ها شکم خود را بپوشانند و شکمشان کوچک تر دیده شود بهتر است مانتوهای مدلWrap یا چپ و راست (مدلی که یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده می شود) را انتخاب کنند زیرا این مدل مانتو ها باعث می شود که سینه شما به دو قسمت تفکیک بشود و کمر مشخص تری ایجاد کند. با تور دانتل, مدل مانتو پایین طرح دار, مونجوق دوزی روی مانتو, مدل مانتو کرب باربی,. نوع تابستانی با تار و پود نخ پنبه­ای به رنگ مشکی یا قهوه­ای و عبای زمستانی که محمدیه­ی نایین مهمترین مرکز بافت آن است. رنگ سال یک قانون نانوشته است که اولین بار از سال ۲۰۰۰ به عمل آمد و تمام مردم دنیا هم از آن استقبال کردند. یک روز که برای گرفتن حساب به پاساژ ونک رفته بودم، دیدم مانتوهایی آوردهاند که چروک است و مدل خاصی است.

READ  مدل مانتو نخی کره ای

دیدگاهتان را بنویسید