جدیدترین مدلهای مانتو پاییزه 2021 برای شیک پوشان

پیگیری مطالبه 21 هزار نفری را از بررسی میدانی و حضور در فروشگاه های مانتو در هفتتیر شروع میکنیم. در پایان برای پیگیری مطالبات مردمی، سراغ رییس اتحادیه پوشاک و تولید کنندگان می رویم. این مدل های لباس دخترانه و زنانه ۲۰۱۹ – ۹۸ را در این قسمت از سایت دو نقطه برای شما قرار داده ایم. جهت مشاهده سایر مقالات به سایت مدسازی مراجعه نمایید. همینطور برای مانتو های جلو باز کوتاه می توانید شلوارهایی را که با آن ست می کنید را از نوع ایستا و کمی گشادتر انتخاب نمایید تا زیبایی تیپتان چند برابر گردد. مدل مانتوی جلو باز یکی از ایده های فوق العاده برای فصل تابستان و فرار از گرمای طاقت فرساست. حال اگر در ادامه همراه ما باشید با مدل های شیک مانتو نخی گلدار، مانتو های نخی بلند و مانتو های نخی با رنگ شاد، آشنا خواهید شد. می سازد. چون بهتر است همراه مانتو مجلسی کفش های پاشنه بلند پوشیده شود. از فروشنده سراغ یک مانتوی تابستانی و دکمه دار را که می گیرم، این جواب را می شنوم؛ «مانتوی تابستانی دکمه دار نداریم. جدیدترین مدل مانتو کیمونو اسپرت و مجلسی، مانتو کیمونو را به عنوان یک مانتوی راحت با برش آزاد میشناسیم!

READ  راهنمای خرید مانتو ؟

جهان نيوز، مخاطبان خبرگزاری فارس به تازگی سوژه ای را در سامانه «فارس من» با عنوان “بر فعالیت تولیدکنندگان پوشاک نظارت شود” با 21 هزار و 176امضاء ثبت کردهاند. به عنوان خریدار وارد یکی از فروشگاه ها می شویم. مانتوهای جلوباز کنار هم ردیف شده اند و هر کدام در عجیب و نامتعارف بودن مدل به کناری طعنه می زند، کمی که دقیق شوی در میان انبوه مانتوهای جلوباز هیچ رد و نشانی از مانتوی دکمه دار پیدا نمی کنی. امروزه مدل مانتو های جلو باز جزو مد و بورس بازارها هستند. تکه برش خورده بالاتنه جلو بر روی پارچه. این مدل تورها اغلب بلند هستند و با گیپور روی آن ها کار شده است. حتما قبل از انتخاب مانتو در مورد این لباس های زیبای ژورنالی روی تن شما هم به همان زیبایی دیده میشوند یا نه دقت کنید. انتخاب شلوار برای این تن پوش های دخترانه باید با دقت و ظرافت انجام شود چون هر مدل شلواری به این نوع مانتو ها نمی آید شلوار باید تنگ بوده و دمپا یا پاچه گشاد نباشد علاوه بر آن رنگ شلوار باید با رنگ مانتو تطابق داشته باشد مثلا برای رنگ قرمز حتما شلوار مشکی تنگ انتخاب کنید یا یا برای رنگ مانتو سفید شلوار کرم یا مشکی بهترین انتخاب است .

READ  مدل مانتو بارداری مجلسی مخصوص شیک پوش ماندن در دوران بارداری

معمولادر مدل مانتو های جلو باز نوع شلوار و شالی که برای آن انتخاب می کنید بسیار مهم است. برای استایل رسمی مانتو بلند جلوباز و مانتو کوتاه جلو باز، هر دو با توجه به اندامتان می تواند گزینه مناسب شما باشد. البته علاوه بر مانکنهای خیابانی، پیجهای اینستاگرامی و مدلینگهای اینستاگرامی هم یکی از مهمترین ابزارها برای ترویج این نوع پوشش میشوند. شاید عدهای تصور کنند شلوارهای پارچهای خسته کننده یا از مد افتاده هستند اما این شلوارها جزء لباسهای کلاسیک محسوب میشوند و علاوه بر این مزایای زیادی دارند که مهمترین آن، راحتی، تنوع رنگ و مدل بالا نسبت به شلوارهای جین است. اغلب مدل های مانتو جلو باز دخترانه یا به سایز کوتاه و فانتزی هستند و یا بلند و کلاسیک می باشند. مانتو جلوباز را می توان به راحتی با بسیاری از آیتم ها ست کرد و استایل های مختلفی با آن ساخت. مانتو جلو باز در رنگ ها و مدل های بسیار زیادی تولید شد و برای استایل های مختلف نیز از آن استفاده شده است.

READ  قد مانتو : 90 سانتی متر

در این مطلب نمونه ای از مدل مانتوهای جلو باز جذاب را برای شما دوستان عزیز گردآوری کرده ایم. مانتو های جلو باز با مدل یقه دار و ایستا می تواند تن پوش خوبی برای خانم هی قد بلند باشد. بازبینی فعالیتهای کارگروه مد و لباس، ساماندهی طراحان، رصد شبکههای اجتماعی و پیجهای اینستاگرامی که توسط مزون دارهای خاص اداره میشود، رو کردن دست باندهایی که مانکنهای خیابانی را برای عادی سازی بی بند و باری در پوشش به کار میگیرند میتواند در تغییر این روند تاثیرگزار باشد. مردم در این کمپین از وضعیت نامناسب مانتوهای موجود در بازار گلایه کردند، خواستار ریشه یابی پدیده مانتوهای جلوباز شدند و از عادی شدن این سبک از پوشش نامتعارف انتقاد کردند. شیرازی به نقش مهم دستفروشها در ترویج مانتوهای جلوباز در میان قشر متوسط و کم درآمد اشاره میکند و میگوید: «دستفروشها و کارگاههای کوچک زیرزمینی به ابزار ترویج پوشش مانتوی جلوباز در قشر متوسط تبدیل شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید