جدیدترین مدل مانتوهای اسپرت کوتاه شیک تابستانه

آنها هم فهمیدند و گفتند دیگر به تو مانتو نمیدهیم، تومدلهایمان را کپی میکنی. صاحب پاساژ وقتی دید من اینقدر خوب کار میکنم گفت همه برندها آن مغازه را میخواستند، به هیچکس ندادم اما آن را به تو واگذار میکنم. هایی است که اخیرا توسط مشهورترین برندها تولید شده اند.اگر می . شش ماه اینطوری کارکردیم، پولی جمع کردیم، دکور شیکی زدیم و شروع کردیم به تولید. یک میلیونونیم من جور کردم و یک میلیون و نیم او و به امید خدا با هم شروع کردیم. با گذشت بیش از سه و نیم دهه از انقلاب اسلامی و با وجود دستگاههای عریض و طویل فراوان و صرف بودجههای هنگفت در بحث مقابله با بدحجابی، با توجه به وضعیت کنونی و نوع پوشش افراد در جامعه، اگر نگوییم تمامی سیاستها در این زمینه با شکست مواجه شده، به جرأت میتوان گفت بیشتر سیاستها در بحث حجاب که اغلب دستوری و آمرانه است، با شکست رو به رو شدهاند.

اول مدلهایی که میفروختند را بررسی میکردیم که کدام بیشتر فروش میرود و بعد رفتیم نظیر آن مدل را میزدیم و دیگر از آنها نمیخریدیم. کمدا یک اپلیکیشن کاملا دخترانه هست که با کمک آن علاوه بر خرید اینترنتی آسان شما آیتمهای متنوع، جذاب و باکیفیت در حد نو یا کاملا نو را میبینید که دارای تخفیفهای عالی هستند که همین ویژگی کمدا را به بهترین جا برای خرید اینترنتی عالی و قیمت مناسب تبدیل کرده است. در آن ده سال که در مغازه آن آقا کار کرده بودی، درست است که برای او کار میکردی اما انگار این کار کردن برای خودت هم بود. من آدم خیالپردازی هستم و در تخیلم یک حالت رقابتی برای خودم بوجود آورده بودم و میگفتم باید بهترین فروشنده در این پاساژ باشم و این فرض را برای خودم گذاشته بودم که یک روز به اینجا میآیند و وقتی میخواهند بهترین فروشنده بازار رضا را انتخاب کنند، من آنقدر فروشنده خوبی هستم که همه میگویند محمد حسن شجاعی بهترین است. دوستم گفت: «محمد حسن ما اینجا چه بفروشیم؟ چقدر پول داریم؟» گفت: «پنجاه هزار تومان.» رفتیم منیریه و با آن پنجاه هزار تومان هم کاغذ دیواری خریدیم تا مغازه شکل بوتیک پیدا کند.

READ  آموزش مانتو کیمینو جدید

در بازار یک مغازه بود که من همیشه چشمم دنبال آن بود. همیشه میگفتم خدایا چطور میشود این مغازه مال من باشد. وقتی رفتم آن مغازه را زدم تمام مشتریهای صاحب کار قبلیام آمدند سراغ من. چون من ده سال پیش یک نفر کار کرده بودم، هرجا که رفتم و نسیه خواستم، دادند. بله، تنها. صبحها پارچه را میخریدم و میفرستادم برای خیاطی و خودم میرفتم سر مغازه میایستادم و ساعت 7 که تعطیل میشدم میرفتم به خیاطی سر میزدم تا ببینم چندتا دوخته و چکار کرده. من به کارگاه خیاطی میرفتم و تا صبح اتو میکردم. همان جنسی را که خودم اتوکرده بودم، صبح در مغازه میفروختم چون نمیدانم چرا یک عرقی بهاین کار داشتم. چرا که مجبورید سراغ لباس های جلو بسته با آستین و یقه های بسته و محفوظ با دکمه و زیپ بروید. مدل مانتو بهاره 2020 تنوع بسیارزیادی در بازار دارد و درانواع رنگ ها و طرح های مختلف تولید و عرضه می شود. مانتو های عبایی و پانچی بیشتر بلند تولید میشوند و مناسب هستند برای فصل بهار و تابستان که گرما اذیت می کند. مانتوهای مجلسی کوتاه همچنین برای خانم ها با فرم اندام مختلف انتخابی مناسب محسوب می شوند و اگر قد شما خیلی بلند است بهتر است مانتوهای کوتاهی را برای پوشیدن انتخاب نمایید که بلندی قد آن ها تا روی زانو است.

READ  مدل جدید مانتو کتی(یقه بلیزر) 2021 (طرفداران مانتو کتی حتما بخوانند) - کمدا

تونیک های حریر یقه حلزونی با را با سندل یا کفش پاشنه بلند همرنگ لباستان ترکیب کنید و استایل مینیمال و زیبایی برای یک مهمانی دوستانه بسازید. کفش های کتانی برند نایک , کلسکیون بهترین و زیباترین ها برای . این پارچه مانند لباس غواصان خاصیت کشسانی و چسبندگی فراوانی دارد و مانند مدل قبلی، انتخاب مناسبی برای لباس های ماهی و چسبان است. خدا را شکر آن مغازه الان چهار سال است که مال من است و به عنوان دومین مغازه آن را خریدم. که از دنیـای واقعی جاماندندو به منظور دیدن معشوقشان دست بـه جستجوهای مجازی زدند! رج چهار و هشت: سه تا دانه را از زير ببافيد. ۵ دانه از رو ببافيد. ۵ دانه از زير ببافيد. خوشبختانه سال 2020 سال رنگ و نقش و نگار است؛ پس تا میتوانید از ایدهها و طرحهای آن، استفاده کنید. بعد از ده سال که پسر صاحب مغازه در ترکیه بود، دو مغازه در طبقه پایین خالی ماند و صاحب آن، آن را با قیمت بالاتری به ما اجاره داد.

READ  ۱۵ نکته که قبل از خرید مانتو بهتر است بدانید

دیدگاهتان را بنویسید