جدیدترین مدل مانتو سنتی دخترانه 2021 متناسب با رنگ سال – مجله صورتیها

پوشیدن مانتو گشاد و باد کرده موجب بزرگتر نشان دادن اندام می شود بنابراین این مانتوها مناسب افراد قد بلند نیست. این افراد برای بزرگتر نشان دادن سینه خود باید مدل هایی را انتخاب کنند که درست زیر سینه جمع می شود. زنان دارای سینه های کوچک که اندام گلابی شکلی دارندو نیمه پایین بدن آنها از نیم تنه بالایی آنها بزرگتر و سنگینتر است باید برای ایجاد تعادل، مانتوهای طرح دار و رنگ روشن با شلوارهای تکرنگ و ساده بپوشند اما همانطور که قبلا هم در دنیای مد نمناک توضیح دادیم اگر مانتو طرح دار انتخاب نمودید هرگز طرح های خیلی بزرگ را انتخاب نکنید و مانتو هایی که طرح های متوسطی دارند را انتخاب کنید. مثلا انتخاب پارچه های ضخبم که باعث ایجاد گرما می شوند نمی تواند گزینه انتخابی مناسبی برای فصل های گرم سال باشد و یا برعکس پارچه های نازک و خنک انتخابی خوبی برای مانتو زمستانه و پاییزه نمی باشند. شما دوستان برای خرید مانتو بهتر است از رنگ های متضاد استفاده کنید مثلا: آبی روشن، قهوه ای، بژ و آبی سیر رنگ پارچه مانتویی است که برای رنگ پوست شما مناسب می باشد.

پیشنهاد ما به خانمهایی که ریز اندامند، مانتوهای فون، پیلیدار یا چیندار است.همچنین به خانمهایی که اضافه وزن دارند توصیه میکند که: «این دسته از خانمها بهتر است مانتوهایی با برش راسته با قدی تا زیر زانو و با طرحهای عمودی و ترکیب رنگهایی که تیره در آن غالب باشد، انتخاب کنند. بسیاری از خانمها ترجیح میدهند که در هنگام بارداری به سراغ لباسهای بلند و ماکسی بروند تا هم کشیده و لاغرتر دیده شوند و هم احساس راحتی بیشتری داشته باشند. مانتو یکی از مهم ترین لباس ها برای خانم ها و دختران جوان است که تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت فرم اندام و ظاهر آن ها دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل مانتوی خود به فرم اندام و رنگ پوست و ویژگی های ظاهری تان توجه کنید. البته قابل ذکر است که برخی دختران و خانم ها هنگام خواب نیز از این لباس های ورزشی میپوشند، زیرا تنوع بالای مدل برای همه جا پوشی دستتان را باز گذاشته است. این مغایرت رنگ ها باعث می شود که چهره شما حالت یکنواخت نداشته باشد و به جذابیت شما نیز می افزاید. پیشنهاد ما برای این مدل دامنها، مانتوهای نخی رنگ روشن، پانچوهای کوتاه برای دامن راسته و مانتوهای کتی برای دامنهای کلوش است.

READ  ۵۵ مدل مانتو حریر شیک و جدید از بهترین برندهای روز دنیا

اگر طرح و رنگ مانتو بدرستی انتخاب شود شما شیک پوش و زیباتر از همیشه به نظر می رسید بنابراین بهتر است خانم ها در انتخاب مدل مانتوی مجلسی 99 و مانتوی اسپرت و رسمی 99 حساسیت لازم را به خرج دهید. همچنین به خانم هایی که اضافه وزن دارند توصیه می کند که:«این دسته از خانم ها بهتر است مانتوهایی با برش راسته با قدی تا زیر زانو و با طرح های عمودی و ترکیب رنگهایی که تیره در آن غالب باشد، انتخاب کنند. اینگونه خانم ها بهتر است ، مانتوهایی با بالاتنه گشاد بپوشند تا سینه هایشان کوچکتر به نظر برسد و از پوشیدن مانتوهای تنگ که اطراف سینه کشیده می شود خود داری کنند. پیشنهاد ما به شما خانم هایی که داری پوست تیره می باشید استفاده از رنگ های صورتی، سفید، خاکی، آبی روشن و طوسی روشن می باشد که در زمان خرید مانتو می توانید این طیف رنگی را هم در نظر داشته باشد. پوشیدن مانتوهایی با دامن های کلوش یاA شکل برای خانم های چاق مناسب تر است. استفاده از پر در استایل های مجلسی یکی از ترندهای امسال است. اگر از مانتوهایی که دارای ترکیب رنگ های تیره می باشد هم استفاده کنند که بهترین انتخاب را انجام داده اند زیرا این دست مانتو ها باعث می شود که شما لاغرتر به نظر برسید.

READ  جدیدترین مدل مانتو مجلسی 2021 / مانتو مجلسی تابستان 97 / مدل مانتو بلند زنانه

آماده عقد قرارداد با فروشگاه ها و نمایشگاههاجهت ارائه محصولات به آنها . خانم های چاق باید مانتوهای را انتخاب کنند که خیلی کوتاه نباشد زیرا این مانتوها آنها را کوتاه تر و چاق تر نشان می دهد. خانم های دارای شانه پهن باید پارچه های لَخت و کشی را برای مانتو خود انتخاب کنند. البته باید در انتخاب مانتو مجلسی دقت بیشتری را داشته باشید.لباس هایی که کمر مشخصی ندارند، شما را بیقواره نشان میدهند. برای اینکه این خانم ها شکم خود را بپوشانند و شکمشان کوچک تر دیده شود بهتر است مانتوهای مدلWrap یا چپ و راست (مدلی که یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده می شود) را انتخاب کنند زیرا این مدل مانتو ها باعث می شود که سینه شما به دو قسمت تفکیک بشود و کمر مشخص تری ایجاد کند. مانتویی با کمربند ظریف بپوشید که باعث ایجاد کمی پف روی دامنش شود. این خانم ها باید برای ایجاد تناسب بین شانه ها و پایین تنه خود مانتویی با کمربند ظریف بپوشند زیرا این مانتو کمی پف روی دامن ایجاد می کند. خانم هایی که شکم بزرگ دارند هرگز نباید مانتو های کمردار بپوشند زیرا این مدل جمع شدگی و چین در قسمت شکم ایجاد می کند و سبب می شود شکم بزرگ به نظر برسد .

READ  قیمت دوخت مانتو، تخمین هزینه دوخت مانتو در سال ۹۹

دیدگاهتان را بنویسید