جدیدترین مدل مانتو شیک و لاکچری 2021

در این مطلب قصد داریم گالری جدیدترین مدل مانتو نخی ساده مشکی را تقدیم شما کاربران عزیز کنیم. مدل آستین کیمونو از آن مدل هایی است که سال هاست روی بورس است و از مد نمی افتد ، البته بیشتر انواع تابستانی این نوع مانتو رایج است اما با همین مدل مانتو های پاییزه و زمستانه هم دوخته میشود که به راحتی میتوان آن را از روی لباس یا مانتو نخی برای سرما پوشید. بنابراین بخشی از خواص حریر مثل ماندگاری بالا با وجود کتان کاهش مییابد و در عوض لمس نرمتری در کل مدل مانتو تابستانی حریر احساس میکنیم. مانتو های جلو باز دخترانه از پارچه های متنوعی از قبیل پارچه های نخی، ریون، کتان و حتی گیپور تهیه می شوند که نمونه های نخی آن به دلیل خنک بودن طرفداران بیش تری دارد. مانتو نخی مدل مانتو نخی. آموزش دوخت آستین کیمونو و آموزش یقه دراپه – آموزش یک مدل مانتو ( با پارچه نخی ) – آموزش بلوز یا مانتو یا تونیک غیرمتقارن – آموزش دامن فانتزی – آموزش گره در روی کمر – آموزش مانتو چپ و راستی یقه دراپه – آموزش روپوش والان دار – آموزش پرده والان نیم دراپه – سوالات بینندگان درباره قسمت های مختلف – آموزش بلوز آستین سرخود – آموزش بلوز یقه کرواتی سرخود – آموزش دامن برش دار – آموزش سارافون مدل رومی ( با پارچه های کشی ) – آموزش چند نکته درباره انواع دوخت.

READ  80 مدل مانتو 2021 لاکچری و فوق العاده جذاب دخترانه و زنانه

۳ دی ۱۳۹۱ – این پالتوها که پارچه، دوخت و برشهای آنها تماما ترك است، هم در طراحیهایشان بسیار متنوعاند و هم در جنسهای انتخابی. قبل از انتخاب شلوار، ابتدا به طرح و مدل مانتو توجه نمایید اگر مانتوی شما ساده است، از شلوار های گشادی استفاده کنید که طرح دار نیز باشند. اما اگر مانتوی شما دارای طرح و مدل می باشد باید شلوار تان را ساده و از نوع راسته انتخاب نمایید. نکته ی مهمی که هنگام خرید مانتوی جلو باز باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب یک بلوز مناسب برای زیر این مانتو ها است. به گزارش شریان نیوز،دادههای موجود در بازار، سرنخهایی که از لابه لای صحبتهای فروشندگان مانتو به دست میآید، مشاهدات ما از فروشگاههای لاکچری پایتخت و صحبتهای رییس اتحادیه پوشاک، نشان میدهد پدیده مانتوهای جلوباز و عادی سازی پوشش نامتعارف در میان بانوان حکایت از یک پروژه دقیق و حساب شده دارد. داده های موجود در بازار، سرنخ هایی که از لابه لای صحبت های فروشندگان مانتو به دست می آید، مشاهدات ما از فروشگاه های لاکچری پایتخت و صحبت های رییس اتحادیه پوشاک، نشان می دهد پدیده مانتوهای جلوباز و عادی سازی پوشش نامتعارف در میان بانوان حکایت از یک پروژه دقیق و حساب شده دارد.

از سایر ویژگی های مدل های مانتو های جلوباز طرح های فانتزی آنها هستند که بر روی آنها خود نمایی می کند. زیرا اغلب دختران عاشق رنگ ها و طرح های فانتزی هستند. برخی از افراد تصور می کنند که این مانتو ها به دلیل جلو باز بودن برای هر سایزی مناسب می باشند. مدل مانتو دخترانه جلو باز چند سالی است که باب شده و البته طرفداران زیادی نیز دارد. چند تن از بانوان قمی با بیان این که بی توجهی مسئولین باعث رواج بی حجابی شده است، خواستار رسیدگی به مسئله حجاب شدند. حالا یک سال از آن ماجرا گذشته و برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی این بار مصادف با ایام سوگواری ماه محرم شده است، و بر خلاف نقشه ای که مدیریت شهری در سال گذشته برای حذف رنگ مشکی از پوشش زنان کشیده بود، امسال به خاطر همزمانی برگزاری این نمایشگاه با ایام عزاداری حضرت سیدالشهداء رنگ غالب پوشاک این نمایشگاه به خاطر افزایش تقاضا مشکی شده است. وی ادامه داد: پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در پاسخگویی به مطالبات مردمی جلساتی را با اتحادیه پوشاک و اصناف برگزار کرد که در خصوص عدم تولید و عرضه مانتو های جلو باز تمهیداتی اندیشیده شده است.

READ  بهترین قیمت و مدل مانتو جدید و شیک

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس تهران ادامه داد: این پلیس در پاسخگویی به مطالبات مردمی، جلساتی را با اتحادیه پوشاک و اصناف برگزار کرد که درباره عدم تولید و عرضه مانتوهای جلوباز تمهیداتی اندیشیده شده است. تکرار عرضه مانتوهای جلوباز در نمایشگاه زنان و تولید ملی/ مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران: این پوشاک خانگی هستند! باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: همین پارسال بود که شهرداری تهران نمایشگاه زنان و تولید ملی را با بنر جنجالی حذف رنگ مشکی و شعار «زنان چهره شهر را تغییر می دهند» برگزار کرد. معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس تهران گفت: اتحادیه پوشاک با نصب بنر در پاساژها و مجتمعهای فروش و عرضه پوشاک، نسبت به عدم تولید و عرضه “مانتوهای جلوباز و شیشهای” اطلاعرسانی کرده است؛ در صورت تخلف، واحد صنفی با دستور قضائی، توسط پلیس پلمب میشوند. خبرگزاری تسنیم: سرهنگ نادر مرادی با بیان اینکه با نزدیک شدن به فصل گرما، شاهد تغییر پوشش تعدادی از بانوان و استفاده از مانتوهای جلوباز و شیشهای هستیم، در این رابطه اظهار کرد: این نوع رفتارها، همواره اعتراضات مردمی را به همراه دارد. مجموعه زیبای مدل مانتو اسپرت و شیک اندامی و جلوباز ۱۳۹۸ و ۲۰۱۹ برای تابستان و دیگر فصل های سال ، مدل هایی با تنوع بالا مخصوص خانم های خاص پسند و شیک پوش در انواع فرم های بدنی، در بین مدلهای امروز نکاتی را هم در مورد پوشش مانتو بشما خواهیم گفت کـه با دانستن آن ها می توانید بهترین مانتو را مطابق با فرم بدن خودتان خریداری کنید، در ادامه هم چنان کـه هستید با بخش مد مجله بنبک همراه بمانید.

READ  راهنمای خرید مانتو بهاری گل دار

دیدگاهتان را بنویسید