خرید مانتو ارزان زنانه متناسب با فرم و اندام بدن – پوشاک زنانه آکاد

خرید این محصول رو توصیه نمیکنم خیلی بافت نازکی دارد ورنگش مطابق عکس نیست. اما بد نیست به این پیشنهاد ها نیز با خوش بینی نگاه کنید. البته مانتوهای جیبدار، پلیسه و دارای چین در قسمت میانی هم گزینهی خوبی برای این دسته از بانوان نیست. واما، بانوان و دخترخانمهای محترم با قد و فیزیکهای بدنی متفاوت، چه نوع مانتویی بپوشند؟ بانوان همیشه به دنبال تیپ و ظاهری مناسب و در شان خود هستند از این رو همیشه سعی دارند که مانتو را با کفش و یا کیف خود ست کنند تا ظاهری شیک تر و برازنده داشته باشند. برخی نیز مانتو را برای محل کار می خواهند و برخی نیز مانتو را برای شیک پوشی میخواهند.

در این امکان ما برای شما یک نمونه با مشخصات مد نظرتان از نظر سایز, نوع پارچه و مدل مانتو شلوار اداری مورد نظرتان ارسال میکنیم و در صورت تایید و رضایت شما از نتیجه حاصل شده, کار را ادامه خواهیم داد و در صورتیکه اصلاحاتی مد نظر شما بود بعد از انجام تمام و کمال اصلاحات مد نظر شما, پروژه ادامه خواهد یافت. متاع مانتو : یکی دیگر از مورد ها حیاتی در گزینش و خرید مانتو , اعتنا به متاع پارچه ای است که در ایجاد آن به کار رفته است .

READ  70+ ۶۰ مدل مانتو با طرح های جدید آستین ۲۰۱۹ (پفی، چین دار، بلند) Ideas

جنس پرادا: این پارچهی وارداتی با رنگهای خاص برای تهیهی لباسهای اداری به کار میرود. مانتو اسپرت زمستانی را میتوانید برای دانشگاه، محل کار و یا استایل کژوال به همراه کتانی و بوتهای اسپرت استفاده کنید. پس از خرید یک مانتو اداری چهارخانه، در نهایت میتوانید استایل خود را با یک شلوار سادهی مشکی و یک جفت کفش چرم تکمیل کنید. قبل از خرید مانتو ارزان حتما یک سری نکات را رعایت کنید . این تضاد استایل شما را از یکنواختی خارجی میکند. مانتو اسپرت در وهلهی اول راحتی و آزادی عمل را تداعی میکند.

مانتویی که روی سینهاش جیب داشته باشد، جلب توجه میکند. ظرافت در برش و دوخت همراه با قیمت و همچنین کیفیت پارچه مورد سومیست که در خرید مانتو عمده بسیار اهمیت دارد. این کاپشنها معمولاً از پارچه شمعی تولید میشوند. این نوع مانتوها معمولاً از پارچههایی دوخته میشوند که روی تن صاف و مرتب باشند و به سادگی چروک نشوند. مانتوهای ساده و تنگ زیبندهی تن خانمهای کوتاه قد است. مانتوهای ساده و قالب تن مناسب ترین انتخاب برای این افراد است. استفاده از این مانتوها نشان دهنده اهمیتی است که برای مراسم قائل هستید.

READ  مانتو عقد، لباس عروس، لباس مجلسی و فرمالیته

مانتوی خیلی کوتاه، پاها را بلندتر نشان میدهد. مانتوی خیلی کوتاه، فرد را چاق و کوتاه جلوه میدهد. مانتویی که بالاتنهاش گشاد است، سینهها را کوچکتر نشان میدهد. مانتو و شلوار یک رنگ که قد را بلندتر نشان میدهد، برای خانمهای بلند قد توصیه نمیگردد. با این همه توصیه عمومی این است که در این موارد تناسب لباس با رنگ چشم را مدنظر قرار دهید. توصیه میشود این خانمها، از مانتوهایی که در دو طرف دکمه دارند، استفاده نکنند. جنس نایلون: مانتوهای نایلونی ترکیبی از الیاف مصنوعی و پنبهای هستند که ضمن مقاومت در برابر ساییدگی، رطوبت اندکی جذب و معمولا نخکش میشوند.

جنس ویسکوز: این مانتو از الیاف مصنوعی لطیف و هادی گرما تهیه شده که مناسب فصول گرم سال است. 3. عکس های ژورنالی با کیفیت از زوایای مختلف مانتو برای شما تهیه و قرار داده شده است. یکی دیگر از المانها برای خرید مانتو توجه به رنگ پوست است. کسانی که پوست تیره دارند، بهتر است مانتویی در تضاد با رنگ پوست خود انتخاب کنند. پشت بلندها، یکی از مدل های جدید مانتو اسپرت 2019 هستند که با استقبال خوبی مواجه شدهاند. مانتوهای اسپرت اولین گزینه روی میز شما است. مدلهای جلوباز، اسپرت بلند و کوتاه، طرحهای سنتی و فانتزی، مدلهای بدون یقه و پارچههای شل، برای دختران جوان و نوجوان همخوانی سنی دارند.

READ  راهنمای خرید مانتو دخترانه مناسب

کمدی همچنین یک برنامه مناسب برای افراد سبز است. خرید به صورت حضوری، نیاز به زمان طولانی دارد و باید از قبل برنامه ریزی شده باشد. اکثر خیاط ها مبلغ بیشتری بابت قیمت دوخت مانتو شلوار دریافت میکنند چراکه طبیعتا باید زمان و انرژی بیشتری صرف آماده سازی سفارش کنند. نکته دیگری که در خرید مانتو باید به آن توجه کنید جنس پارچه است. جنس پرشیا: نرم، لخت، بدون چروک، عدم تغییر رنگ، نگرفتن پرز و نهایتا مقرون به صرفه بودن از ویژگیهای این پارچه است.

دیدگاهتان را بنویسید