راهنمایی خرید انواع بهترین مانتو [لیست قیمت روز] – کافه راهنما

اما شما نمیخواهید و یا نمیتوانید در ماه هزینههای بالایی را صرف خرید مانتو کنید. شاید فکر کنید این افراد در طول ماه هزینههای زیادی را برای خرید مانتو صرف میکنند و همیشه یک مدل مانتوی گران به تن دارند. شاید با دیدن تیتر این قسمت عصبانی شده باشید و با خود فکر کنید که میخواهم مانند یک ناظم مدرسه لباس فرمی دلگیر و بد رنگ را به تن شما کنم. دقت داشته باشید که مانتو عبایی عربی معمولا به صورت بلند دوخته می شود لذا پوشیدن این لباس برای افرادی که قد کوتاهی دارند حتی الامکان با کفش پاشنه بلند توصیه می شود. مانتوهای اداری که پارچهی چهارخانه دارند هم در مدلهای ساده و هم به صورت مانتو کتی بسیار زیبا و شیک هستند و شما میتوانید با خیال راحت یکی از آنها را به کمد لباستان اضافه کنید.

اما تصورش را بکنید که پوشیدن یک مانتوی ساده در عین حال شیک چه قدر میتواند راحت با مدل کفش و شلوارمان ست شود. این نکات نهتنها در خرید مانتوی دانشجویی به درد شما میخورد، بلکه در خرید هر چیز دیگری نیز رعایت آنها میتواند به خرید بهتر شما کمک کند. برای انتخاب لباساینگونه افرادبهتر است از تضاد رنگی البته نه خیلی زیاد استفاده شود رنگ های قهوه ای ، بژ ، آبی ملایم و سبزمی تواند خیلی به زیبایی شما در انتخاب لباس کمک کند و همچنین سعی کنید از گوشیدن لباس سفید و خیلی روشن استفاده نشود از رنگ های گرم زیاد استفاده نکنید.

READ  جدیدترین مدل مانتو تابستانی 98 + نکات مهم برای خرید مانتو تابستانی

کیفیت پارچه به کار رفته در لباس خیلی می تواند در انتخابتان موثر باشد بعنوان مثال سعی کنید در این فصل که نسبتا گرم است از جنس لباس نخی استفاده کنید . کالا نایلون : مانتوهای نایلونی ترکیبی از الیاف تصنعی و مصنوعی و پنبهای می باشند که ضمن ایستادگی در قبال ساییدگی , رطوبت اندکی جذب و به طور معمول نخکش میشوند . شیکپوش به نظر رسیدن در محیط دانشگاه برای ما خانمها امر بسیار مهم و در عین حال سختی است. ممکن است شما هم خانمهایی را دیده باشید که در عین سادگی همیشه استایل زیبایی دارند و شیکپوش هستند. وقتی شما لباس های سایت ها و شبکه های اجتماعی را قبل از خرید چک کنید طبیعتا به ایده هایی میرسید که شما را راهنمایی میکند موقع خرید باید دنبال چه جور مانتویی باشید یا حتی ممکن است ایده های خوبی پیدا کنید که اصلا قید خرید را بزنید و بروید دنبال تهیه پارچه و خیاط تا یک مانتو با ایده نو باب میل و جنس درست و دمان و اساسی !

READ  بهترین مدلهای مانتو سنتی با طرح های شیک 2021

اگر از مدل مانتو های اسپرت وب سایت دیدن کردین و پسند نکردید حتما به پیشنهاد میکنم خرید مانتو اسپرت را در اینستاگرام را دنبال کنید در بنر های بالا پیج اینستاگرام مانتو ما معرفی شده لطفا کلیک کنید و دیدن کنید . باید بگویم که در اکثر مواقع اصلا نیازی به خرید لباسهای گران برای محیط دانشگاه نیست. مگر میخواهید لباس مجلسی بخرید که کلی هزینه صرف خرید کنید و بعد هم اصلا آن چیزی نباشد که واقعا میخواستید؟ معمولا بیشتر خریداران لباس بارداری با توجه به سلیقه خاص خودشان و بدون توجه به هارمونی رنگ ها ، خرید خودشان را انجام می دهند .

چیزی که به تیپ شما هارمونی بسیار چشمنوازی میبخشد، مدل لباس شماست که علاوهبر رنگ آنها باید با هم همخوانی داشته باشند. با در نظر گرفتن هارمونی رنگ ها و انتخاب درست رنگ لباس شما میتوانید خیلی بیشتر از چیزی که فکر می کنید شیک پوش تر به نظر برسید . همینطور مانتوهای با آستین معمولی یا سارفونی پهنا شانهها را باریکتر نشان می دهد . این افراد برای بزرگتر نشان دادن سینه خود باید پارچه های بافت دار یا براق را انتخاب نمایند. البته شما با دانستن این موضوع ها ، انتخاب نهایی را بر حسب علایق خودتان انجام دهید .

READ  مانتو جین با چه رنگ شال و شلوار ست میشود؟

آیا تعداد سفارش در تعیین قیمت نهایی مانتو شلوار اداری تاثیر گذار است ؟ اکثر تولیدی ها قیمت مناسبی به عنوان قیمت دوخت مانتو شلوار اداری و قیمت دوخت مانتو مدارس ارائه میکنند و آماده پذیرش سفارشهای عمده شما هستند. تولیدی عمده مانتو نخی ارزان و با کیفیت این وبلاگ در مورد جدیدترین مانتوهای نخی برای فصل بهار و تابستان میباشد. مانتوهای جنس ویسکوز ، بسیار نرم هستند و از الیاف مصنوعی که هادی گرماست تهیه شده اند پس برای فصل تابستان بسیار مناسبند. آیا چون دانشگاه محیطی است که باید قانونمندتر لباس بپوشیم پس نمیتوانیم خوشتیپ باشیم؟ آیا در دانشگاه باید خود را به پوشیدن لباسهای دلمرده محکوم کنیم؟

همچنین اگر قبل از رفتن به دانشگاه هم بسیار عجله داشته باشیم میتوانیم به سرعت آن را با دیگر لباسهایمان ست کنیم. از آنجایی که لباس اداری در ایران تا حد زیادی پوشیده است و همچنین زمان نسبتا زیادی در تن شماست، پس بایستی کنار زیبایی، جنس مناسب و خوبی داشته باشد. همچنین این نکته را به خاطر داشته باشید که شما برای هدف دیگری در دانشگاه هستید. به این شکل میتوانید بهراحتی مانتوی خود را با هر چیزی ست کرده و خوش استایل به نظر برسید.

دیدگاهتان را بنویسید