راهنمای خرید لباس قسمت مانتو بارداری – ویرگول

بهتر است مانتوهایی را انتخاب کنید که یا اصلا خط ندارند و راهراه نیستند و یا دارای راهراهها و خطوط عمودی میباشند. تلاش کنید تا طرح مانتوی شما دارای خطوط افقی نباشد؛ زیرا وجود نوارها، خطوط افقی و یا راهراه افقی پارچه موجب میشود تا عریضتر و چاقتر بهنظر برسید. بنابراین دقت کنید که هیچگاه شلوار و مانتوی یک رنگ بر تن نکنید و شلوار، مانتو و حتی کفش خود را نیز در رنگهای مختلف اما با هماهنگی انتخاب نمایید. بانوانی با سینهی کوچک: بهتر است که مانتوهای طرحدار را انتخاب کنید. بانوانی با شکم بزرگ: این بانوان میبایست از پوشیدن مانتوهایی که کمردار هستند، بپرهیزند. توجه داشته باشید که دامن مانتویی انتخاب شده، تا روی زانوی شما بیاید تا به بلندقدتر دیده شدنتان کمک کند.

بنابراین شما میتوانید برای خرید اینترنتی مانتو زنانه ارزان با کد تخفیفهای ارائهشده در فروشگاه حقیقتاً خرید بسیار مناسبی داشته باشید. با این حال مانتو پاییزه با ضخامت متوسط به شما کمک میکند تا از گرما یا سرمای هوا در امان بمانید. مانتوهایی که خیلی کوتاه باشند نیز پاهایتان را بلندتر از مقدار واقعی نشان میدهند؛ بنابراین از پوشیدن این مدلها هم بپرهیزید. بانوان درشتاندام یا چاق: همیشه به سایز و نوع دوخت مانتویی که قرار است خریداری نمایید، دقت کنید. اما اگر قرار است از مانتو به مدت چند ساعت در یک میهمانی یا مجلس استفاده شود، اولویتها تغییر خواهند کرد. پس بهتر است این بار برای خرید مانتویی که بتوانید در موقعیتهای مختلف مورد استفاده قرار دهید وقت بیشتری گذاشته و البته اصول خرید آن را بدانید.

READ  ۲۲ مدل مانتو نخی تابستانی خنک، جدید و بسیار شیک

نکتهی مهم دیگر که میبایست در انتخاب و خریداری مانتوی مجلسی به آن دقت کنید، این است که در مانتوی مجلسی، تزئینات نباید بیش از حد زیاد و شلوغ باشد؛ درغیر اینصورت، ظاهری زننده و اغراقآمیز خواهد داشت. از این تعریف برمیآید که مانتوی اسپرت، طراحی و دوخت سادهای دارد و میتواند در موقعیتهای مختلف مثل دانشگاه، خرید و یا دورهمی های دوستانه، گزینهی مناسبی باشد. باشد. پس اول باید مهمترین مشخصات پارچه و بعد از آن جنس پارچه را تاحدودی بشناسیم که پایین تر توضیح داده ایم. خرید عمده مانتو از وبسایت مانگوپ ، میتواند بستر مناسبی را برای رقابت با سایر رقبای شما فراهم کند، چرا که قیمت مناسب و ارزان تر در زمان خرید، قدرت مانور بیشتری را در زمان قیمت گذاری برای فروش به شما میدهد که این امر قطعا مشتریان بیشتری را به فروشگاه شما جذب خواهد کرد.

به سراغ مدلهایی بروید که شکافهای جانبی یا پهلو داشته باشند؛ چراکه این مدل از مانتوها بهغیر از افزایش زیبایی و بهروز بودن، به آسودگی شما در زمان حرکت کمک میکنند. به عنان مثال اگر شرایط کاری شما یا همسرتان و یا هردو به شکلی است که نمیتوانید زمان زیادی صرف جستجو در فروشگاهها کنید، خرید اینترنتی مانتو این امکان را به شما میدهد که به سادگی مدلهای مد نظرتان را انتخاب کنید، عکسهای مانتوی انتخابیتان را برای همسرتان ارسال کنید و نظر وی را جویا شوید. همانطور که قبلا گفته شد، مانتوهای نخی به دلیل جنسی که دارند راحتی بیشتری برای مصرفکننده فراهم میکنند و راحتی مهمترین نکته برای مادر باردار میباشد.

READ  مدل مانتو لاکچری 2021 و 98 (مدل های جدید بلند و دخترانه) - کمدا

از پوشیدن مانتوهای مدل چروک و یا مانتوهای بسیار گشاد و یا جعبهمانند (که باعث میشود تپل و چاق بهنظر بیایید) پرهیز کنید. دین اسلام هم توصیه کرده که رنگ تیره ای مثل مشکی را هر چه کمتر بپوشیم بهتر است و در عوض به رنگ های شادی مثل زرد و سبز توصیه کرده است. اگر مانتویی که میپوشید تنگ باشد، در بخش سینه کشیده شده و باعث میگردد تا سایرین به این بخش توجه نمایند. اگر به انواع ورزشی علاقه زیادی دارید ، در بخش قبلی دنیای مد مرطوب گفتیم که هنگام پوشیدن لباس ورزشی ، از روسری ، شال ، شلوار ، کفش ، کیف و لوازم جانبی با طرح اسپرت استفاده کنید.

بانوانی که سینههایشان کوچک است، غالباً اندامی گلابیشکل دارند؛ بدینترتیب نیمتنهی پایینی اندام آنها از نیمهی بالایی آن، سنگینتر و بزرگتر میباشد. علاوهبر این، مانتوهای زنانهای که کمردار تنگ باشند، شما را زیبا و خوشاندام نشان میدهند. البته این مورد دربارهی مانتوهای Wrap (یک مدل از مانتو که سمتی از لباس روی سمت دیگر آن پیچیده میشود) صدق نمیکند و این مدل از مانتوها را میتوانید بپوشید؛ چراکه این مدل بالاتنه موجب میگردد سینه به دو بخش تفکیک شده و کمرتان مشخصتر باشد، بنابراین شکمتان کوچکتر از حد واقعی بهنظر خواهد رسید. مانتوهای دکمهدار در دو طرف نیز، موجب بزرگتر بهنظر رسیدن سینههای شما خواهند شد. معمولاً مانتوهای کمر کشی، استرچ و یا مانتوهای کشی برای این بانوان مناسب نیستند.

READ  مانتو بارداری جدید 2021 +راهنمای انتخاب خرید مانتوحاملگی

بانوان بلندقد: مانتوهایی که تمامی قسمتهای آنها از بالا تا پایین یک رنگ باشد، از آنجا که خطی یکپارچه ایجاد مینماید، شما را بلندقدتر نشان خواهد داد. همانطور که میدانید در بسیاری از شرکت ها و اداره ها برای هماهنگی بیشتر لباس کارمندان از یک لباس اداری و ست برای آقایان و خانم های آنجا استفاده میشود که این امر به لباس فرم معروف شده است. همچنین مانتوهایی که جیب بغل آنها از رو است، برای شما مناسب نمیباشد. هیچکس دربارهی سایز دقیق مانتویی که میبایست بپوشید، اطلاع ندارد، بنابراین سعی کنید تا با پوشیدن لباسهایی که متناسب اندامتان نیست و یا مانتوهای خیلی تنگ، خود را اذیت نکنید. احتمالا شما قصد خرید مانتو دارید که به این مطلب سر زدید به همین جهت سعی کردیم 110 مدل مانتو مجلسی جدید عید سال 99 – 2020 رو گردآوری کنیم تا بتونید موقع مراجعه به بازار با یک پیش زمینه ذهنی از مدل مانتو های موجود بازار دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید