راهنمای خرید مانتو(زیبا و ارزان)+معرفی 20 مدل مانتوهای پرطرفدار

البته بیشتر مانتوها برای اندامهای استاندارد دوختهشدهاند اما اگر اندام تقریباً نامناسبی دارید بهتر است اندازهی موردنظر ر ا کوتاه و یا بلندتر در نظر بگیرید. برای خانمهایی که قد آنها بین 165 تا 172 سانتیمتر است، اندازهی معمولی و طبیعی در نظر گرفته میشود. همچنین در نظر داشته باشید که تنوع بسیار بالا از مانتو مجلسی مشکی سبب شده است که افراد در انتخاب یکی از بهترین این مدل مانتوها دچار تردید شوند و نیاز به راهنمایی برای خرید داشته باشند. در هر ساعتی از شبانه روز، تنها کافی است به یک تلفن همراه هوشمند و اینترنت دسترسی داشته باشید و به سادگی مدلهای مختلف را مقایسه کنید و با بودجه و سلیقه تان تطبیق بدهید.

همانطور که گفته شد متناسب با هر مارک و برند هر مانتو، شرکت و فروشگاه تولیدکنندهی آن یک جدول برای به دست آوردن سایز مانتو ارائه کرده است. در این سرویس ویژه همکاران ما در شرکت بن بیگی به منظور سایزگیری در محل سازمان شما حاضر میشوند. این مدل از مانتوها معمولا با پارچههایی از جنس کرپ دوخته میشوند چرا که پارچهی کرپ پس از دوخته شدن بسیار زیبا و خوش فرم خواهد شد و علاوه بر این، مانتوهایی که از جنس کرپ باشند، به سختی چروک میشوند که این مزیت به خانمها کمک میکند تا در ساعات کاری طولانی، آراستگی ظاهرشان حفظ شود. علاوه بر این شما میتوانید با خواندن این مقاله لباسهای خود را طوری انتخاب کنید که هم در وقت و هم در زمان خود صرفهجویی کنید و همیشه به دنبال خرید لباس نباشید.

READ  ۴۰ نمونه مدل مانتو سال ۹۹ برای عاشقان مد

برای مثال، انتخاب رنگهای تند و شاد برای مانتو یکی از ترندهای جدید و شیکی است که تقریبا همیشه طرفداران خود را داشته و دارد. خرید مانتو با قیمت ارزان و مناسب از مزون لباس حریران؛ خرید اینترنتی و حضوری مانتو ارزان قیمت پوشیده و بلند مزونی از تولیدی پوشاک حریران. خیابان بهارستان یکی دیگر از مراکز خرید کت و شلوار با قیمت مناسب است. به هیچ وجه به فکر خریدن مانتو مجلسی که در دوخت آن از پارچه کشی استفاده شده است؛ نباشید. در ادامه نمونهای از این جدول را برایتان به اشتراک گذاشتهایم اما یادتان باشد همهی جدولها اندازه و سایزهای یکسانی را نشان نمیدهند. در ابن مطلب لیستی از 20 مانتوی محبوب در بازار ایران (متناسب با سلیقه خانم ها) را برای شما آماده کرده ایم.

برای مثال مدل مانتو پائیزه که متناسب با فصل پاییز و زمستان است با مانتوی تابستان بسیار متفاوتاند. برای مثال شما می توانید اواخر پاییز و با شروع حراج پاییزه مانتوهای تابستانی خود را برای سال بعدی خود تهیه کنید و کمی در هزینه های خود صرفه جویی نمائید. اگر برایتان مقدور نیست که اندازههای خود را بگیرید و یا در اندازهگیری از روی بدن خود مشکلدارید به شما پیشنهاد میکنم که یکی از مانتوهای شک و تناسباندام خود را برداشته و از روی آن شروع به کارکنید.

READ  28 مدل مانتو مجلسی مشکی شیک و جدید کار شده

دقت کنید که بهتر است برای اندازهگیری طول آستین، کمی آن را خم کرده بهطوریکه زاویهی بین ساقهی دست با بازو بهاندازه 45 درجه برسد. اندازهگیری کارور پشت یا همان عرض شانهها نیز از روی لباس بهراحتی محاسبه میشود و میتوانید این اندازه را نیز یادداشت کنید. حال اندازههای خود را با نتایج موجود در راهنمای انتخاب سایز مانتو که در سایت یا فروشگاه ارائهشده است، مطابقت دهید. البته شما میتوانید مانتوها را بعد از خرید کوتاه کنید. شک نکنید که سرزنده تر از قبل به فعالیت خود خواهید پرداخت. به همین طول مانتوی ثابتی وجود ندارد.

متناسب با هر فصل میتوانید مانتوی متناسب با آن را در فروشگاهها پیدا کنید. البته اگرچه این جدولها متفاوت هستند و هرکدام سایز متفاوتی دارد اما با دقت و کمی تفکر میتوانید سایز خود را پیداکرده و بهراحتی لباس موردنظر را بخرید. این مانتوهای راحت همان گزینههایی هستند که باید برای مهمانیهای دوستانه انتخاب شوند. اگر سلیقه شما بر مدل مانتو کوتاه تاکید دارد، باید این را بدانید که باعث کشیده تر کردن و در نهایت بند تر نشان دادن پاهایتان می شود. مثلاً اگر دور کمر 60 و دور باسن 94 باشد، باید لباس را طبق اندازه دور باسن انتخاب کنید.

READ  زیباترین مدل پالتو، مانتو، شنل و پانچو زمستانی زنانه دخترانه

اگرچه کار کردن با جدول تعیین سایز برای لباس زنانه و استفاده از راهنمای انتخاب سایز مانتو زمانی که سایز بالاتنه و پایینتنه باهم تناسب نداشته باشد، کمی سخت است. بهتر است ابتدا این لیست را مشاهده کنید و اگر بازهم در انتخاب سایز خود مشکل داشتید از یک خیاط یا مدیر سایت کمک بگرید. ابتدا مانتو را روی یک سطح صاف پهن کنید. فقط یادتان باشد که دور کمر جایی است که اگر یک آستین را خمکنید دقیقاً موازی با قسمت آرنج روی مانتو قرارگرفته است. فقط کافی است کمی خیاطی بلد باشید تا از پرداخت هزینههای اضافه خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید