راهنمای خرید مانتو زنانه و پوشاک زنانه

همان طور که می دانید در کل سازمان ها و اداره های مختلف کشور عزیزمان ایران نوع پوشش مانتوها باید به صورت مشابه بوده باشد و به اصطلاح تمامی کارکنان از یک تم ثابت برخوردار هستند، به همین دلیل یکی از مهمترین ویژگی های مانتوی اداری فرم این است که مشابه همکارهای شما بوده و تم کلی آن اداره را رعایت کرده باشد. با رعایت این نکته قطعاً خرید خوبی خواهید داشت. همین یک مورد اهمیت بسیار بالایی داشته و نمی توان از آن غافل شد چرا که اگر هم شما بهترین مانتوی اداری را انتخاب کنید، اما با تم سازمان شما ما مشابهت نداشته باشد، قطعاً مانتوی اداری مناسب شما نخواهد بود و باید هر چه سریعتر عوض شود.

چرا که شما هر روز برای مدت مشخصی باید آن را بر تن داشته باشید و اگر که آن مانتو جنس خوبی نداشته باشد، قطعاً به سرعت خراب شده و باید آن را تعویض کنید. قرار می گیرند در خرید مانتو اداری از نظر جنس با هم تفاوت دارند . آستین این نوع پیراهن ها تا آرنج بوده و سرآستین های چین دار بسیار زیبایی برای آنها طراحی می شد. خانم های قد کوتاه بهتر است مانتـو های ساده ای که تنگ و قالب تن هستند، انتخاب کنند و اگر سایز آستین و شانه مانتو بزرگ است به خیاط برای درست کردن آن بسپارند. قابل ذکر است که در این قسمت نکته ای را که از اهمیت بالایی برخوردار است وباید به آن توجه کنید این است که لباس اداری پوششی است که کارمندان و کارکنان در طول روز چندین ساعت نسبتا زیادی ، از آن استفاده می کنند بنابراین بهتر است هنگامی که اقدام به خرید مانتو اداری می کنید و باید حتما در پوشیدن آن احساس راحتی داشته باشید .

READ  مانتو مخمل کبریتی گیوا - فروشگاه آنلاین گیوا

همان طور که متوجه شدید رنگ مناسب کار و اداره جات رنگ های تیره بوده ولی می توان برای تزئین طرح مانتو از رنگ ها قرمز یا سفید استفاده کرد. از دیگر ویژگی های یک مانتوی اداری فرم می توان به این نکته اشاره کرد که باید جنس بسیار خوبی داشته باشد و بتواند در مقابل اصطکاک مقاومت لازم را از خود نشان دهد. قسمت جلوی رودامنی به سمت کناره ها جمع می شد تا دامن لباس نیز دیده شود. پارچه ای متفاوت ومناسب با پارچه انتخاب شده برای قسمت دامن پیراهن در نظر گرفته می شد که به عنوان رودامنی روی دامن دوخته میشد. تا کردن و میزان جای اشغالی توسط دامن ها نیز محدود است و شما می توانید براحتی آنها را در چندان خود جا کنید.

بهترین مانتو زنانه مد روز را می توانید با مراجعه به سایت ترک برند با بهترین قیمت خریداری نمایید. در آغاز هر سال مانتو هایی با رنگ خاص در بازار عرضه می شوند و با توجه به فراوانی آن به عنوان رنگ سال شناخته می شوند، مانتو عید رنگ سال 99 را نیز می توانید در فروشگاه آنلاین ما بیابید. همان طور که می دانید، خرید مانتو یکی از مهمترین خریدهای هر خانوم ایرانی بوده و هیچگاه نمی توان از اهمیت آن غافل شد؛ به عبارتی دیگر برای خرید مانتو اداری فرم باید به نکات بی شماری دقت کرد چرا که تاثیر فراوانی در ظاهر افراد دارد.

READ  راهنمای خرید مانتو ؟

صندل با کمی پاشنه: پوشیدن صندل در این فصل بسیار زیاد میشود؛ اما بهتر است به استاندارد بودن آن دقت کنید. همان طور که می دانید و در رابطه با آن اطلاع دارید لباس های افراد باید طبق رنگ خاصی تعیین شود. رفته رفته تغییراتی در طراحی این نوع پوشش زنانه ایجاد شد که در نتیجهی آن امروزه در این کشورها به رداهای بلند و گشادی که روی لباس های راحتی پوشیده می شوند، مانتو نامگذاری می شود. این نوع دامن ها معمولا بلند بوده وهنگام راه رفتن به صورت دنباله روی زمین کشیده می شد؛ به دلیل اینکه که راه رفتن با این نوع دامن اغلب مشکل بود، با گذر زمان تغییراتی در طراحی این نوع دامن ها صورت گرفت و پارچه های قلاب دوزی شده که به انتهای پایینی دامن وصل می شدند، جایگزین دامن های بلند دنباله دار شدند.

READ  مدل مانتو پیراهنی جدید (مجلسی، بلند، شیک و گلدار) - کمدا

مانتو ( به فرانسوی manteau ) یا روپوش لباس گشادی است که روی لباس های دیگر پوشیده می شود. خیلی ها بر این باورند که شاید انتخاب این نام برای این نوع پوشش زنانه برگرفته ازمحل تولید پارچه ای باشد که اولین بار برای دوخت مانتو از آن استفاده شده است؛ در حالی که گروهی دیگر بر این عقیدهاند مانتو واژه ای فرانسوی است که از واژه فرانسوی Manteau به معنی کت گرفته شده است و جالب این که به همین دلیل در گذشته به خیاط های زنانه دوز، مانتودوز میگفتند.

قد مانتو نکته ای بسیار مهمی است که باید هنگام خرید مانتو به آن توجه کرد . اشخاصی که در مناطق گرمسیر هستند و اقدام به خرید مانتو می کنند بهتر است که مانتو اداری، دارای پارچه ای باشد که میزان تعریق بدن را کم کند و نوع دوخت و جنس پارچه به گونه ای باشد که هوا بتواند در آن نفوذ کند و به میزان کافی خنک باشد . شاید دانستن این موضوع برایتان جالب باشد که پوششی که امروزه ما به عنوان مانتو از آن استفاده می کنیم با پیراهن هایی که در کشور های اروپایی در اواخر قرن هفدهم و هجدهم میلادی با عنوان مانتو رایج شده بودند از لحاظ شکل ظاهری تفاوت های بسیاری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید