راهنمای خرید مانتو

و لباس های آزاد و کمی گشاد تهیه کنید علاوه بر این که راحت تر هستید میتوانید آن لباس را مدت زمان بیشتری بپوشید . این مدلها علاوه بر این که بسیار شیک هستند، اندام شما را زیباتر خواهند کرد. مانتو گیپور اداری معمولا به این صورت است که برای خارج نشدن و دور نشدن از پوشش اداری، تنها در قسمتهایی از مانتو از این پارچه استفاده میکنند. به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از نمناک، درست است که هر ایرانی بایستی از پوشاک و فرهنگ پوشش ایران حمایت کند اما از طرفی سوق به سمت تجمل گرایی خود نوعی تضاد با فرهنگ و اصالت این کشور کهن است .

پسازاینکه دورتادور سینه را اندازه گرفتید یادتان نرود که حتماً یک سانتیمتر را برای حرکت لباس در نظر بگیرید. از شانه تا مچ را اندازه بگیرید. بهطورکلی برای استفاده از راهنمای انتخاب سایز مانتو، اندازهگیری دور کمر، گودترین قسمت بدن محلی که آرنج با بدن تماس پیدا میکند را باید اندازه بگیرید. مدل مانتو دانشجویی در ایران که دانشگاه ها لباس های فرم خاصی ندارند میتواند شامل خیلی رنگ ها و خیلی مدل ها بشود فقط یک اصول کلی است که مدل مانتو های دانشجویی باید از آن ها پیروی کنند در نوشته زیر در این رابطه بیشتر صحبت خواهیم کرد و در کنار آن ۴۰ مدل شیک و اسپرت دانشجویی مانتو را با هم خواهیم دید .

READ  مدل مانتو اسلامی بلند زنانه شیک 13/2/

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید مانتو توجه شما را به۲۵مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. از لوازم جانبی استفاده کنید که توجه را از سینههای شما دور میکند. از خرید مانتو، کفش و لباس مجلسی زنانه که بگذریم، یکی از آیتمهای لباس مردانه که امروزه قیمت صعودی دارد، کت و شلوار است. فقط دقت کنید برای اندازهگیری صحیح قسمتهای مختلف بدن با توجه به راهنمای خرید انتخاب سایز مانتو، در حالت نرمال باید بدون لباس یا با لباس خیلی نازک باشید. اندازهگیری دور کمر برای انتخاب سایز مهم از اصلیترین اندازهها است. اینگونه افراد معمولا موهایی بلوند و روشن داشته و رنگ چشم آنها سبز، آبی، طوسی یا قهوهای روشن است.

کسانی که پوست تیره دارند، معمولا دارای چشم و موهای مشکی یا قهوهای تیره میباشند. محبوبترین بارانی زنانه مدلهایی هستند که از پارچه میکرو تولید شدهاند. در این میان پارچه هایی هستند که مانتوی آنها از هر نظر میتواند مناسب باشد؛ مانند مانتو نخی که شاید تنها نقطه ضعف آنها چروک شدنشان است. پس بهتر است که در این مورد بیشتر دقت کرده و اندازهگیری خود را با در نظر گرفتن چند سانتیمتر اضافه یادداشت کنند. اگر لاغر اندام هستید و ترجیح میدهید کمی درشتتر به نظر برسید، به سراغ مانتوهایی بروید که دوختشان کمی پف دارد و یا در قسمت دامن، چین دار هستند. اگر شلوار جین یا شلوار گاهبهگاه استفاده میکنید، هدف خود را دقیقاً بالای کمر شلوار قرار دهید، اما این محدوده نباید بالاتر از قسمت کمربند شلوارتان باشد.

READ  خرید مانتوهای طرحدار تا حد زیادی سلیقهای است

است که در این بازارها عمدهفروشان آخرین تولیدات خود را به صورت عمده میفروشند. افرادی که رنگ پوستشان نه تیره است نه روشن، میتوانند تقریبا از هر رنگ لباسی استفاده کنند. برای رفتن به میدان ونک می توانید از تاکسی، اتوبوس و بی آر تی استفاده کنید. پالتو زنانه بلند برای خانمهای قد بلند و لاغر بسیار مناسب است. پارچه های کشی و چسبان که بین دکمه ها باز میماند، پارچه های نخی یا کشباف که ایرادات بدن را برجسته تر نشان میدهند و کمربندهای پهن و تنگ که توجه را به بالاتنه جلب میکنند، مناسب اندام شما نیستند. مانتوهای کشی و استرچ و کمرهای کشی معمولا برای زنان درشت اندام مناسب نیست.

مراکز خرید و پاساژ های بسیاری در غرب تهران واقعشدهاند اما گیشا را بهعنوان مرکز خرید پوشاک زنان و خصوصاً مانتو میتوان ردهبندی کرد. مانتوهایی با بالاتنه گشاد بپوشید تا سینههایتان را کوچکتر نشان بدهید. شما نیز برای خرید مانتو شلوار اداری ارزان قیمت هم اکنون اقدام لازم را انجام داده سفارش خود را به ثبت برسانید تا همکاران ما پیگیری های لازم را انجام دهند. از شما دعوت می نماییم که ما را تا آخر مطالب پیش روی خود همراهی کرده و اطلاعات بسیار بی نظیری را در مورد شیک ترین مانتو مشکی به دست آورید. دقت کنید که متر باید در اطراف برجستهترین قسمت باسن قرار گیرد. در انتخاب سایز مانتو، اندازهگیری دور باسن از مشکلدارترین اندازهگیریها است؛ زیرا خانمها باسنهای متفاوت و نامتناسب با سایز خود دارند.

READ  مانتو جین با چه رنگ شال و شلوار ست میشود؟

نوار اندازهگیری را به دور کمر خود، درست بالای باسن خود، جایی که بهطورمعمول شلوار لباس قرار دارد، بپیچید. این اشخاص باید لباسی را انتخاب کنند که با رنگهای تیره مغایرت داشته باشد. برند مانتو ولی عصر بیش از ۳۰ سال است که در امر تولید بهترین و جدیدترین مانتو و شلوارهای روز فعالیت دارد این برند با مدیریت مهندس عباس زمانی جهرودی فعالیت مینماید و افتخار دارد از نظر کیفیت کالا، قیمت کالاهای مورد عرضه توان رقابت با برندهای معروف پوشاک را دارد و علاوه بر فروش عمده در سر تا سر ایران پهناور دارای چندین فروشگاه عرضه مستقیم کالا در سطح شهر تهران است . پارچههای پشمی از گذشته تاکنون به عنوان بهترین گزینه برای زمستان محسوب میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید