فروشنده مانتو عربی مجلسی و مانتو اماراتی

یک مانتو با تلفیقی از پارچه ی طرح دار و پارچه حریر برای سر آستین . مانتوهای مزونی با طرح اسپرت نیز جذابیت خود را دارند. اگر از آن دسته افرادی هستید که در تیپ خود ریسک می کنید و جسارت دارید می توانید بجای رنگ های خنثی از رنگ های شاد و پرانرژی در ست خود استفاده کنید. در این نوشته از دلبرانه قصد دارم عکس ۲۲ مدل بافت زمستانی دخترانه بسیار شیک و با رنگ بندی خاص و چشم نواز را با شما به اشتراک بگذارم . به همین دلیل این مدل آستین به «آستین لالهای» معروف است. بنابراین انواع مدل مانتو های جدید به رنگ و طرح 99 در بین این تن پوش ها خودنمایی می کند. در واقع شیکپوشی در محیط کار همیشه با خرید مانتو فرم و مانتو اداری گرانقیمت و یا رنگ و طرحهای عجیب امکانپذیر نمیشود. این مدل ها مانتو شیک و ساده و رسمی هستند که هم مناسب پوشیدن در محل کار است هم دانشگاه و غیره . و انتهای کار دانه ها به عنوان یقه اضافه می شود و یقه و جلو را تشکیل می دهد. ۲ زیر یک دانه در اخر اضافه شود . ۴۰ دانه سر میاندازیم. ۳ دانه سر گرفته ۷ زیر بافته یک ژته یک زیر یک ژته ۱۶ دانه توری آستین یک ژته یک زیر یک ژته ۳۱ دانه زیر پشت یک ژته یک زیر یک ژته ۱۶ دانه توری آستین یک ژته یک زیر یک ژته ۷ زیر ۳ دانه سر می گیریم.

READ  با پوشیدن مانتوهای زمستانی گل گلی!

۱۶ دانه سر انداخته کشباف یکی زیر یکی رو ۱۶۰ سانتیمتر می بافیم. ۵ دانه سر میگیریم ۱۶ دانه بافته یک ژته یک زیر یک ژته ۲۰ دانه توری آستین یک ژته یک زیر یک ژته ۳۵ دانه زیر یک ژته یک زیر یک ژته ۲۰ دانه آستین یک ژته یک زیر یک ژته ۱۶ دانه زیر ۵ دانه سر می گیریم . بافت رو ادامه بدید تا جایی که میخواید دومین پیچ رو بندازید.برای دومین پیچ باید ۴ تا دونه دوم رو از روی بافت با ۴ تا دونه اول جابجا کرده و از زیر بافته و ۴ تا دونه سوم رو بدون جابجا کردن از زیر ببافید . نیمۀ دوم پیش را هم مثل نیمۀ اول میبافیم. ۶۶ سانتیمتر تا یقۀ پالتو میبافیم. همینطور بلندی پالتو هم به دلخواه شما کوتاه یا بلندتر هم میشود. مانتوهای کتی به مدلهایی گفته میشود که ایستایی آنها مانند کتهای مردانه است و به استایل شما حالتی رسمی میدهند. وجود دارد. اما از آنجايي که اين روش از مشتريان گذرا برخوردار نيست لذا نياز دارد براي بدست آوردن مشتري هاي روزافزون از تبليغات متفاوتي استفاده نمايد.

READ  مدلهای مانتو بارداری شیک و جدید 98 - 2021

این مدل از یقه بافته می شود. سپس حلقه آستین را طبق الگو بافته و بعد از آن تا ۲۲سانتیمتر ادامه داده و گودی یقۀ پشت را همزمان با کور کردن سرشانهها طبق الگو میبافیم. ۷۰دانه سرمیاندازیم. ۸۲ سانتیمتر میبافیم. برای یقه دور تا دور جای یقه را دانه می گیریم فقط توجه شود قسمتهای که دانه سر گرفته و اضافه کرده ایم در قسمت جلوی لباس طوری دانه گرفته شود که سوراخ نیفتد بعد ۱۲ سانتیمتر کشباف پایین لباس می بافیم. از سمت متن بافتنی هم هر ۶ رج، یک دانه به دانههای یقه اضافه میشود. چرا که نامتناسب بودن سایز مانتو باعث میشود که قسمتهای سرشانه، گودی کمر و آستینها از فرم اصلی خود بیفتند و شما را درشتتر از آنچه که هستید نشان دهد. بعد از اتمام پیشها، پشت و آستینها را به هم بدوزید. چه مانتویی به شلوار پارچه ای میاد؟ برای مشتریان وفادار خود که عاشق خرید از مزون فاریون عبایا هستند تخفیف ویژه ای تعیین کرده ایم.

READ  مانتوعروس مدل پرنیا دارای دوخت مزونی است

چون در فصل تابستان از مانتو خود استفاده زیادی خواهید کرد، پس باید این نکته را مورد توجه خود قرار دهید. مانتو نباید خیلی جذب و تنگ باشد که راحت نباشید و آزادی عمل را از شما بگیرد و همینطور نباید زیادی گشاد باشد. کت هایی که بتوانند چاقی موضعی پهلوها و دور کمر شـما رابه خوبی بپوشانند. از سایر طرح هایی که توسط مزون دوزهای مانتو ارائه می شود. برای حالا که صحبت از بافت زمستانی دخترانه و مانتو های بافت شد تصمیم گرفتیم آموزش بافت سه مدل مانتو بافت را با شما به اشتراک بگذرایم. بعد از حلقه آستین،۲۲سانتیمتر بافته سرشانه را در سه مرحله(۵- ۵- ۶) کور میکنیم. ۴ دانه سر گرفته ۱۱ دانه بافته یک ژته یک زیر یک ژته ۱۸ دانه توری آستین یک ژته یک زیر یک ژته ۳۳ دانه زیر پشت یک ژته یک زیر یک ژته ۱۸ دانه توری آستین یک ژته یک زیر یک ژته ۱۱ زیر ۴ دانه سر میگیریم. ۲۲ دانه را از هر طرف ۲ دانه در ۲مرحله کور کرده، و ۱۴ دانۀ باقیمانده را سه رج بافته و کور میکنیم. و سپس یقه را هم در سه مرحله (۹- ۹- ۹ )کور میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید