قلاب بافی روی مانتو

اگر از پارچه های ساده و بدون طرح برای دوخت مانتو آستین کیمونو بهره ببرید میتوانید به راحتی آن را با انواع رنگ های مختلف شال ساده یا طرح دار ست کنید . از این گذشته وقتی شما لباسی را برای پوشیدن در یک جمع انتخاب میکنید طبیعتا توجه به هنجار های آن جمع در مورد پوشش اجتناب ناپذیر است . این مدل مانتو ها علاوه بر اصیل و سنتی بودن ، زیبا ، شکلیل و چشم نواز نیز هستند و چون ریشه در فرهنگ پوشش ما دارند هیچ وقت از مد نمی افتند. رنگ های طبیعی دوام بیشتری داشته و دیرتر شکل و زیبایی خود را از دست می دهند و در مقابل نور افتاب تغییر نمی کنند اما رنگ های شیمیایی این ویژه گی را ندارند. اما پوشیدن لباسهای رنگی به دیگران نشان م یدهد که شما از اینکه به چشم بیایید نمی ترسید. به علاوه سادگی هیچ وقت از مد نمی افتد و مستوانید آن را در همه جا چه در مهمانی و عروسی و چه در مکان های رسمی بپوشید.

رنگ مانتو: روانشناسی رنگ در انتخاب رنگ مانتو چه مجلسی و چه اداری و چه اسپرت تاثیر گذار است. ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ – چیزی که باعث میشود یک مانتو در زمره مانتوهای مجلسی قرار بگیرد، علاوه بر جنس پارچه که معمولا از جنس حریر، گیپور، فاستونی انتخاب میشود، … این مدل ها هم برای دختر ها با سلیقه دخترانه مناسب است هم برای خانم هایی که دنبال یک مدل مانتوی بلند و شیک برای مجالس و مهمانی ها هستند. به نظر شما باری مجالس مانتوهای بلند شیک ترند یا مانتو های کوتاه ؟ البته وقتی اسم مهمانی و مجالس به میان می آید طبیعتا بجز راحتی از یک مانتو انتظار داریم شیک و زیبا باشد . خانم های جوان و دختر خانم ها اغلب سلیقه ای متفاوت تر ، خاص تر و ساده تری نسبت به بقیه دارند ، مانتو ساده و اسپرت طرفدار بیشتری در میان دخترهای جوان و نوجوان دارد . کمدا یک شبکه اجتماعی دخترانه است که میتوانید در آن، لباسهای بلااستفادهی خود را با تخفیف 50-70 درصد به پول تبدیل کنید و همچنین به کمد بقیه دختران ایرانی سرک بکشید و لباسهای لاکچری، شیک و برند را با قیمت مناسبتر تهیه کنید.

READ  مانتو عمده با مناسب ترین قیمت - مانگوپ مگ

به هر حال انتخاب یک مدل مانتوی خوب و زیبا حریر آن هم برای دختران کار سختی نیست. منظور ما از مانتو عروس هم مانتو های مناسب عقد محضری ، مانتو های نامزدی و مانتو های سفید مناسب تازه عروس هاست . مانتو های مشکی امروزه در بازار شامل انواع کت دامنی، بلند کرپ، فاستونی، گیپور و غیره هستند. مدل مانتوی بلند 99 طرح های مختلف و متنوعی دارد و شما می توانید از بین این مدل های متنوع مانتویی مناسب و شیک را برای پوشیدن انتخاب کنید. مدل جدید آستین فانتزی و مانتو بلوز – › فشن › ۵۵-مدل-جدید-آستین-فانتزی-ما… مانتو مدل جدید یعنی چه شکل ؟ مانتو های بلند سنتی انواع مختلفی دارند مثل مانتوهایی که پارچه های سنتی مثل ترمه و سوزن دوزی و پته دوزی تزیین شده اند ،چه مانتو های طرح کاشی و طرح گلیم و چه مانتو هایی شبیه مانتو پیراهن های که ما را یاد لباس خانم های دهه ۴۰ و ۵۰ می اندازند. مانتو های حریر هم مثل مانتو های گیپور همشه طرفدان خاص خود را ندارند ، مانتو هایی که به خاطر خنکی اش بخصوص در تابستان ها با طرح های جلوباز محبوب میشوند و البته با خاطر شکل لخت و لطیف این جنس مانتو همیشه به عنوان یک مانتو مجلسی شیک مورد توجه است بخصوص اگر بلند هم باشد.

READ  بقیه مدلهای جدید مانتو دخترانه را هم ببینید

این مدل مانتوهای اسپرتِ جلو بسته بین خانم ها طرفداران زیادی دارد چون در عین راحتی و خنکی ، دارای هارمونی رنگ و طرح جذاب هم میباشد. شما میتوانید بسته به سلیقه خود، این مدل دامن را با چکمههای بلند، شلوارهای تنگ، لگ و… یکی از مزایای فوق العاده راحت این مدل مانتوی جلوبستهی طرح لوزی این است که از دور مانند مانتوی جلو بازی است که به همراه زیرسارافونی سِت پوشیده شده است ولی در واقع فقط یک مانتوی جلو بسته است. هرچقدر هم در مورد فواید و اثرات پوشیدن رنگ های شاد و روشن در روحیه بگوییم نمیشود از مزایای بیشمار مانتو های مشکی صرف نظر کرد بخصوص که این این مانتو ها بلند هم باشند. مانتو های جلو باز هم انواع خنک و نخی تابستانه دارند و هم انواع شق و رق و ضخیم تر پاییزه مانتو پایین به گمانم برای فصل پاییز مناسب تر باشد ، مانتو های جلو باز پاییزه را میتوانید به جای پالتو و کاپشن و کت از روی مانتو های نخی بپوشید. بوده اند. شما چطور این مدل هانتو بابت سلیقه شما هست یا انواع ساده و اسپرت تر را ترجیح میدهید؟ ستاره | سرویس مد و پوشاک – آیا میدانید مناسبترین مدل مانتو برای افراد چاق و پلاسسایز چیست؟

READ  مانتو خلیجی حریر

دیدگاهتان را بنویسید