مانتو ارزان، خریدن یا نخریدن، مسئله این است!

برحسب سبک پوشش بانوان یک مانتو ایده ال بایستی مکمل یا بقولی کار تمام کن زیبایی استایل خانمها میباشد. معمولا رنگ و جنس پارچه هایی که برای لباس فرم کارکنان بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد بسیار روشن و مرغوب می باشد چرا که به شکل روزانه مورد شست و شوی واقع شده و بایستی از مقاومت بسیار بالایی نیز برخوردار باشند. لباسی که از بالا تا پایین تکرنگ باشد به دلیل اینکه خطی یکدست ایجاد میکند، شما را بلندتر نشان خواهد داد.

راهنمای خرید مانتو برای دختران ریز اندام کوتاه قد و بلند لباسی که از بالا تا پایین تکرنگ باشد به دلیل اینکه خطی یکدست ایجاد میکند، شما را بلندتر نشان خواهد داد. استفاده نکنید، برای شما رنگ های کرم، طوسی روشن و سفید بهترین گزینه برای مانتو هستند.این رنگ های خنثی علاوه بر اینکه شمارا در برابر گرما حفظ میکنند، ست کردن را هم برای شما آسانتر میکنند. سوال دوم، اینکه این مانتوی شیک را کجا و در چه مکانهایی قرار است بپوشید؟

هر مانتوی که خیلی گشاد و بادکرده باشد شما را بزرگتر از آنچه که هستید نشان میدهد. یکی از چالش هایی که در فصل گرما با آن رو به رو میشویم انتخاب لباس هایی است که تابستانی و خنک باشند. پارچه هایی مانند وال و لینن محبوبترین پارچه های تابستان اند. در کانال تلگرام زیر طرح ها و نمونه های مختلفی وجود دارد که می توانید با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی خریداری کنید. مانتویی که کاملا حالت رسم و اداری دارد و میتواند در دانشگاه ، اداره یا محل کار مورد استفاده قرار بگیرد. فرم های محدودی برای مانتو اداری در نظر گرفته می شود که اغلب حالت رسمی دارند.

READ  جدید ترین مدل مانتو های شیک 2021،1394 روزگار

البته اگر برای انتخاب مانتوهای رسمی بهتر است کمی طول آستین را بلندتر بگیرید. مانتوی که راههای عمودی باریکی دارد، باعث ایجاد خطوط عمودی بیشتری روی لباس میشود و درنتیجه شما را بلندتر نشان میدهد، همچنین این مانتوها رسمی و کلاسیک است. جیب باعث جلب توجه به سینهها میشود و مانتوهای پلیسه دار در قسمت سینه شکل سینه را بزرگتر نشان میدهد، سعی کنید از مانتو با دامن پلیسه دار استفاده کنید که توجه از قسمت سینهها دور شود و متناسبتر دیده شوید. خرید مانتو یکی از خریدهای است که زنان وسواس فراوانی روی آن دارد بهتر است در هنگام خرید به مواردی چون رنگ، پوست، قد، چاقی و لاغری اندام توجه کنید زیرا مانتویی که خریداری میکنید باید متناسب با این موارد باشد.

READ  ژورنال مدل مانتو. مدل مانتو اسپرت

علاوه بر این بستن کمر روی مانتو باعث عرق کردن ناحیه ای میشود که کمربند روی آن قرار دارد و همین باعث تشدید گرما در شما میشود. معمولا دوست داریم در گرما لباس های سبک بپوشیم تا به تنمان سنگینی نکنند و همچنین میخواهیم مانتویی که به تن میکنیم نازک باشد تا لایه ای دیگر به لباس هایمان اضافه نشود و گرما را تشدید نکند، پس اولین و مهمترین نکته ای که در هنگام خرید مانتوی تابستانی باید در نظر بگیرید، پارچه و جنس مانتو است.

در واقع رابطه اندازه مانتو با قد شما، رابطه ای معکوس است. مانتو ، بارانی یا پالتویی انتخاب کنید که سایز کوچک و اندازه شما باشد. مانتو، بارانی یا پالتویی انتخاب کنید که سایز کوچک و اندازه شما باشد. برای مقصد سفر نیز می توانید از مانتوهایی که جنس پارچه آنها کمتر چروک می شود استفاده کنید. مانتو یکی از اصلی ترین پوشش ها برای خانوم های ایرانی هست و معمولا خانوم ها از سن نوجوانی به فکر خرید مانتو و پوشیدن آن هستند.

READ  چرا باید خرید اینترنتی مانتو را امتحان کنید؟

تابستان فصل رنگ های زنده و شاد است.همه ما میدانیم پوشیدن لباس های تیره در این فصل باعث جذب بیشترآفتاب شده و در نهایت گرما را افزایش میدهد. از پوشیدن مانتوهایی با دامنهای خیلی گشاد و کلوش خودداری کنید. این پارچه ها از درصد بالای پنبه تشکیل شده اند و سبک و نازک نیز هستند؛ با این اوصاف تمام پارامترهای یک پارچه تابستانی مناسب مانتو را دارند. بدون شک شما هم این اتفاق را تجربه کرده اید؛ فکر کنید در ساعات ظهر یک کار اداری دارید و مانتویی که انتخاب میکنید یک لباس تنگ و چسبان است! مطمئن باشید بیشتر از یک ساعت نمیتوانید آن را تحمل کنید و همان یک مانتوی ساده میتواند کل روز شمارا خراب کند.

دیدگاهتان را بنویسید