مانتو ارزان Archives – معرفی تولیدیها و عمده فروشان پوشاک

در زمینه ی طرح پارچه ی مانتو، افراد سلایق متفاوتی دارند. برای انتخاب سایز مانتو، تناسباندام مهم بسیار مهم است و اگر بهاشتباه اندازه بگیرید ظاهر خود را خراب میکنید و جذابیت مدنظر را نخواهید داشت. این مجموعه با ارائه ی محصولات با کیفیت، رضایت شما را به دنبال خواهد داشت. پس وقتی در پی این هستید که کوتاهتر و مناسبتر از قدتان جلوه دهید باید استایل تان یک دست نباشد و کم کم از دو رنگ در تیپ خود استفاده کنید و به این مورد توجه داشته باشید که رنگها در کنار هم هارمونی زیبایی را بوجود آورند. در صورتیکه در مجموعه زنان میانسال قرار دارید , مانتویی معمولی و کار شده , مجلسی بی آلایش و طرحدار مدلهای خوبی میباشند که بر حسب ذوق و سلیقه می توانید از رنگ تیره یا این که روشن آنها به کار گیری نمایید .

پس اگر قصد خرید کفش مجلسی دارید، این گزینه را کنار بگذارید. به عنوان مثال مدل مانتویی با سبک فشن؛ اگر دارای رنگ قهوه ای در زمینه ی خود باشد، آستین های آن کرم رنگ خواهند بود و یا دوخت های حاشیه ای آن از جنس زرکوب انتخاب می شوند. رنگ های نامناسب: مشکی، قهوهای تیره، فیروزهای، سبز یشمی، قرمز تیره. رنگهایی مثل سرمهای، مشکی، قهوهای و دیگر رنگهای تیره گرمای بیشتری جذب میکنند و باعث آسیب رسانی به پوست و بدن میشوند. به علت نبودن فضای کافی بین مانتو و پوست بدن، این مانتوها باعث آسیب رسیدن به پوست و ایجاد التهابهای پوستی در دراز مدت میشوند. حالا برای درک بهتر این ترند محبوب برایتان چند نمونه از لباسهایی که در سال 2020 و 99 با پارچههای مشکی روی پدیومهای مد و فشن رفتند را برایتان به نمایش میگذاریم.

READ  مانتو ارزان، خریدن یا نخریدن، مسئله این است!

اگر سلیقه و انتخاب شما مدل مانتوپف دار به دلیل سایز دار و گشاد بودنشان شما را حجم دار تر نمایش می دهند. برای مثال رنگ مانتو با شال و کفش شما یکرنگ و یا خیلی نزدیک به هم بوده و فقط از شلوار به رنگ متفاوت تر استفاده کنید . باید بدانید که برازنده ترین مانتویی که یک خانم را متشخص و شیک پوش می کند مانتویی است که قد آن از روی زانو تا حدودا 15 سانتی متر از آن پایین تر است.

اگر هنگام خرید مانتو به این 3 نکته مهم توجه کنید میتوانید مانتویی برازنده و مناسب با قد و هیکل تان بخرید. باید مانتویی را انتخاب کنید که با اندام شما هماهنگ باشد برای مثال چنانچه پایین تنه شما چاق است مانتویی مناسب شما است که قسمت پایین تنه اش گشاد باشد و همین طور اگر دارای بالا تنه چاقی هستید بهتر است مدل مانتویی را انتخاب کنید که راسته و گشاد باشد اما اگر در اندام تان هیچ مشکلی ندارید می توانید هر مدلی که دوست دارید خرید کنید البته باید این را بدانید که مانتو های تنگ خریداری نکنید زیرا جدا از این که به روز نیستند با چند بار پوشیده شدن چروک شده و شما را دچار دردسر می کند.

READ  اگه دنبال مانتو ارزان میگردی

البته اگر دوست دارید ازرنگ خاصی برای مانتو استفاده کنید می توانید با ست کردن یک لباس دیگر مثل کفش همرنگ آن استایل بهتری داشته باشید و این را نیز بدانید که نباید سر تا پای تان را یک رنگ کنید تا جلوه ای مناسب از استایل خود داشته باشید. مدلهایی که شکافهای پهلو و جانبی دارند برای شما مناسبترند زیرا این مدلها علاوه بر افزایش شیکی و مد بودن، در هنگام حرکت به شما کمک میکنند. امروزه طراحان پوشاک، مدل های شکیل و دلپذیری از مانتو را تولید کرده اند که کانال رنگ های متنوعی دارند. به افراد با اندام کشیده توصیه میشود از رنگهای تیره دوری کنند و دقیقا در نقطه مقابل، به افراد پلاس سایز توصیه میشود که از مانتوهایی با رنگ تیره برای کشیدهتر به نظر رسیدن کمک بگیرند.

READ  از کجا مانتو ارزان بخرم؟

برای اینکه استایل رسمی شیک و مناسبی را داشته باشید مانتو اداری را مناسب با شکل اندام و تیپ بدن خود انتخاب کنید. برای انتخاب نقش و نگار یا طرح مانتو، همانند قسمت قبل بایستی اندام خود را در نظر بگیرید. با توجه به مدل مانتو، نوع دوخت، پارچه، یقه، طرح پارچه، کاربرد، رنگ و غیره آن متفاوت است. مانتویی از جنس پنبه: این نوع از مانتو بیشتر مناسب فصل گرما بوده و باعث می شود مدام بوی عرق ندهد همینطور این جنس از مانتو به آسانی شسته می شوند و لکه هایی که روی آنها ایجاد می شود از بین می روند.

برای انتخاب مانتو باید به جنس آن توجه زیادی داشته باشید برای مثال مانتویی را انتخاب کنید مدام چروک نمی شود تا نیاز به اتو کردن نداشته باشد زیرا اتو کردن مداوم لباس باعث پوسیده شدن سریع پارچه لباس می شود. مانتوهای تنگ و جذب باعث ایجاد فشار به پوست و افزایش تعریق در بدن می شوند و عرق را روی بدن نگه می دارند. جنس ویسکوز، مناسب فصل گرم هستند و جنس نرمی دارند. اصولا مانتوهایی مناسب دانشگاه هست که بلند، و کمی گشاد و جلو بسته باشند. مخصوصا وقتی با شلوارهای بلند راسته، دم پا گشاد و فاق بلند پوشیده شود.

دیدگاهتان را بنویسید