مانتو بارداری جدید 2021 +راهنمای انتخاب خرید مانتوحاملگی

از آنجایی که مهمانیهای عصرانه، معمولاً در دسته مهمانیهای غیررسمی قرار میگیرد، پس بهتر است مانتو یا استایلی که انتخاب میشود زرق و برق زیادی نداشته باشد و در سادهترین شکل ممکن باشد که البته شیک بودن مانتو را میتوان از طریق هارمونی که با سایر اجزای استایل دارد، تعیین نمود. البته بسیاری از نکات در طول زمان و تجربه به دست خواهد آمد. همچنین ﻃﺮح ﺑﺎﻓﺖ ﭘﺎرﭼﻪ نیز از مواردی است که بر زﯾﺮدﺳﺖ (حسی که وقتی پارچه را لمس میکنید، به شما دست میدهد.) ﭘﺎرﭼﻪ اﺛﺮ میﮔﺬارد.

خرید مانتو به طور معمول با دقت به دشوار پسند بودن اغلب خانم ها , کاره زیاد راحتی نمی باشد و می بایست در هنگام خرید یک مانتوی زنانه به مواردی همچون : فرآورده مانتو , اندازه متناسب با فیزیک بدنی خانم ها , تناسب آن با به کارگیری در محیط های مجلسی و یا این که اداری , رنگ پوست , بها مانتو و مورد ها دیگری از این دست هم دقت فرمائید . اگر تا حالا خرید عید را انجام نداده اید ما در این بخش از خبرنازبه معرفی راهکارهایی برای انتخاب مانتو عید ۹۸اشاره کرده ایم پیشنهاد می کنیم با ما تا انتها همراه باشید و از توصیه هایی که برای خرید شده استفاده کنید تا بتوانید لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید .

READ  مانتو ارزان Archives - معرفی تولیدیها و عمده فروشان پوشاک

اما بعضی وقتها هم به عنوان مانتویی در دورهای گذرا مورد استفاده قرار میگیرد که اگر بخواهیم دقیقتر بررسی کنیم، هر یک از این مانتوها برای بیشتر از دو الی سه بار استفاده نمیشوند. پس بی معطلی سراغ راهنمایی شما برای انتخاب مانتو با توجه به این دو نکته می رویم. از آنجایی که هر دو رنگ روشن و تیره می تواند با اینگونه رنگ پوست مغایرت داشته باشد، بنابراین از هر دو رنگ می توان استفاده نمود. بنابراین یا سراغ مدلهای آماده بروید یا خیاط خوبی را انتخاب کنید. مانتوهای مجلسی که برای جلوه بیشترشان از گیپور استفاده میشود، پارچه گیپور را میتوان به عنوان متریال اصلی مانتو و یا به عنوان خرجکار استفاده نمود مانتوهای مجلسی گیپور از جمله مانتوهایی هستند که همیشه پرطرفدارند و هیچ وقت از مد نمیافتند.

حریر یاختما نوعی پارچه لطیف اما نازک است و باید با پارچهای دیگر یا آستر دوخته شود و بیشتر در دوخت مانتو استفاده میشود. همانطور که از این تعریف چند کلمهای مشخص شد، این مانتوها نقش کلیدی و به سزایی در تعریف استایل ما و سبک زندگی ما و گاهاً شخصیت ما دارد زیرا معمولا این مانتوها در مهمانیهایی شلوغ و عمومی برای مدت زمانی کوتاه، مثلا چند ساعت استفاده میشود. معمولا روسری بسته به سلیقه فرد در ابعاد گوناگون وجود دارد. معمولا بیشتر خریداران لباس بارداری با توجه به سلیقه خاص خودشان و بدون توجه به هارمونی رنگ ها ، خرید خودشان را انجام می دهند . این مانتوها معمولا در ایونتها و مهمانیهای مهم از کمد بیرون کشیده میشوند و دوباره با وسواس خاصی سر جایشان برمیگردند.

READ  راهنمای خرید لباس قسمت مانتو بارداری - ویرگول

مانتوهایی با پارچههای خاص و منحصر به فرد، پارچههایی که معمولا ساده نیستن و یا اینکه پارچههایی که وقتی آنها را لمس می کنید به شما احساس سفتی و توپری بدهد در واقع این مدل پارچهها از پارچههای خوش برش و خوش دوخت است، زیرا به علت اینکه تاب نخ (میزان پیچش الیاف به دور یکدیگر) زیاد است باعث میشود پارچه شما سفتتر به نظر بیاید که این قضیه به ایستادگی پارچه کمک میکند و فرم خود را حفظ خواهد کرد. مانتوهایی مجلسی که در تزئینات آن مروارید استفاده میشود.

مانتوهایی که برش آنها کاملا راسته است برای شما مناسب است. مثلا در انتخاب سایز مناسب خودتان باید دقت کنید چون امکان پرو در لحظه خرید ندارید. بزرگترین مزیت آن، این است که خرید به صورت کاملاً ملموس صورت میگیرد یعنی شما مدل را دیده و جنس پارچه را لمس میکنید و علاوه بر اون مانتو مجلسی خود را پرو کرده و با توجه به نشست مانتو بر روی اندام خود تصمیم به خرید میگیرید. برای خرید حضوری از مراکز تجاری و بازار بهتر است جاهایی را انتخاب کنیم که با محوریت فروش مانتو مجلسی باشند، به صورت کلی قدیمیترین روش خرید، خرید حضوری و از بازار و مغازهداران است که مزایا و معایب خودش را دارد.

READ  انواع مدل مچ آستین برای مانتوهای باکلاس و امروزی + تصاویر

زمانیکه صحبت از مانتو مجلسی میشود، ممکن است تعداد زیادی از افراد به یاد مانتوهای پرزرق و برق و منجوق کاریشده و یا گیپوردار بیفتند درصورتیکه تعریف مانتو مجلسی الزاماً به این صورت نمیباشد. علاوه بر فصل، نوع میهمانی که قرار است با آن مانتو در آن ظاهر شوید هم یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید مانتو مجلسی است. خانم هایی که سینه های کوچکی دارند و دوست ندارند که این نقص در ظاهر شان دیده شود به سراغ مانتو هایی بروند که در قسمت بالا تنه پر کار تر باشند.مجله مد پارس ناز انتخاب شما می تواند از بین مانتو هایی باشد که در قسمت بالا تنه طرح شلوغ دارند و یا جیب دار با چین دار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید