مانتو بچه گانه مد بهار و عید نوروز!

حتی اگر خیاطی بلد نیستید و مایلید بدانید که چطور مانتو بدوزیم؟ اگر چه با روند مد پیش رفتن برای خانم ها و دختران امروزی بسیار مهم است، اما باید بدانید که یک مدل مانتو تابستانی حریر بلند گلدار و یا ساده مناسب افرادی قد کوتاه نمی باشد. در عوض پیشنهاد میکنیم برای انتخاب قد مانتوی خود سراغ مانتوهایی بروید که قدشان تا زانوی شما باشد و برای انتخاب طرح و رنگ نیز باید بدانید که ایده آل ترین گزینه برای شما مانتوهای راه راه عمودی است زیرا از لحاظ بصری شما را بلندتر نشان میدهد. این دوست عزیز هم که بیشتر حجم عکس را اشغال کرده، هیچ نقشی در عکس ندارد! گانش) که گانش فرزند بزرگ شیوا هست.هندی ها به این خدا LORD GANESH میگن. هندی ها به این خدا LORD GANESH میگن. از آنجائی که همیشه برای رفتن به مراسم عزاداری این مانتوها اولویت اول همه ما هستند، فقط باید از میان چند مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری، انتخاب کنیم. تهران خیلی هم امن است، متاسفانه این اتفاق تلخ فقط چند مورد در اصفهان بود و باقی موارد در سایر شهر ها فقط و فقط موج سواری عزیزانِ شایعهساز بر روی حواشی و اخبار بود.

READ  مدل های جدید مانتو اسپرت 2021 (معرفی جدیدترین مدلهای مانتو اسپرت) - کمدا

تصاویر این مانتو ها از برند کوکوز و از صفحه اینستاگرامی این برند جمع آوری شده است . ایده اصلی طراحیهای «مینا دلنواز» طراح برند مینادل هم در طراحیهای جدیدش بازی با ظرافت و اصالت پارچههای ابریشم و ترکیب رنگهای متفاوت این نوع پارچه در قالبی تازه است. اینگونه نه نیازی به تا کردن هست، نه شستن مداوم، چرا که از بوگرفتن این مانتوها هم جلوگیری میشود. انتخاب رنگ مانتو پاییزه زنانه و دخترانه سال ۹۹ یک امر کاملا طبیعی و سلیقه ای است اما اگر می خواهید مانتو پاییزه اسپرت بخرید بهتر است قبل از انتخاب رنگ مانتو پاییزه، به رنگ پوست صورت تان توجه کنید. نکته: اندازه شال سلیقه ای است، و امکان بلند تر و کوتاهتر گرفتن آن وجود دارد. به ترکیپ پارچه گیپور یا دانتل با پارچه های دیگر در دوخت مانتو زیر دقت کنید ، این ترکیب پارچه باعث میشود برجستگی نقش و نگار موجود در گیپور یا دانتل بیشتر به چشم بیاید و زیبا تر شود.

READ  مانتوها مد شده؟

از شوخی گذشته بعضی المان ها برای دختر خانم های جوان دوست داشتنی تر و جذاب تر هستند مثل همین طرح های شاد و سرخوشانه روی لباس هایشان و مدل مانتو های که شاید آنها را به یاد سارافون دامن ها و بلوز دامن های کودکی شان می اندازد . Ganesh” (یکی از خدایان هندو که سری به شکل فیل دارد ) است را جشن . مانتو دامن بودن این تصاویر است ، یعنی مانتو هایی که به جای شوار با دامن ست میشوند. به طور کلی این مدل بیشتر مناسب دوخت با پارچه های نخی و لخت و بیشتر مناسب فصل تابستان و بهار است ، چرا که کاملا آزاد و راحت و اغلب جلوباز طرحی شده است و برای فصل های گرم کاملا خنک و مناست است ، اما مانتو های آستین کیمونو منحصر به استفاده در فصل های گرم نیستند و با مشاهده مدل های موجود در این نوشته متوجه خواهید شد که این مدل با جنس هایی کمی ذخیم به عنوان مانتو پاییزه و زمستانه هم بسیار برازنده خواهد بود.

مدل مانتو بهاره دخترانه پرنسسی عموما برای فصل بهار و تابستان مناسب بوده و از لطافت و راحتی خاصی برخودار هستند. این نوع طراحی در مانتوهای بهاره با لطافت و هوای دلچسب بهار کاملا همخوانی دارد. این لباس در دوره کاماکورا ها که دوره قدرت ژاپنی ها ۱۰۰۰ سال پس از میلاد مسیح است. ، مجسمه هایگانش در همه جا به چشم میخورد و قبل از شروع جشن، در رودخانهها، چشمه ها و یا . اولین دسته آنهایی هستند که به خاطر داشتن شکم ، اضافه وزن و چاقی نمیتوانند لباس مورد علاقه خود را بپوشند. را دارد، بــه همیــن خاطــر اســت کــه تعییــن زمــان دقیــق هیــچ یــک از فســتیوال ها و . نمیگویم سن و سال خود را فراموش کنید و در سن 60-70 سالگی شبیه دختر بچه ها لباس بپوشید اما نگذارید معیاری مثل سن شما را زودتر از آنچه در واقعیت اتفاق می افتد زمین گیر و دلمرده کند. اما بهتر است تا بالاپوشتان را هماهنگ با رنگ چشمتان انتخاب کنید. روپوش دانشجویی بلند با مقنعه، بهتر است تناسب قد و وزن و میمیک چهره در نظر گرفته شود و روانشناسی رنگ مقنعه و روپوش حفظ شود.

READ  مانتو های شیک دخترانه

دیدگاهتان را بنویسید