مانتو تابستانی زنانه

مثلا ممکن است هر خانم در کمد لباس هایش مانتو هایی به رنگ سفید ابی قرمز یا سبز نداشته باشد اما همه ما بدون استثنا یک مانتو مشکی مجلسی یا اسپرت و ساده در کمد لباس هایمان داریم که معمولا همان مانتویی است که بیشتر از بقیه لباس ها پوشیده میشود و راحت تر و محبوب ترین مانتو ماست . این روزا بازاره عیده و خیابونا و پیاده رو ها و بازار های خرید حسابی شلوغ و پر جنب و جوشن و من عاشق این همه انرژی ام. در این پست تعدادی از عکس های مدل مانتو شیک و جلو بسته را برای شما آورده ایم که میتوانید از آن ها برای دوخت و یا خرید مانتو استفاده کنید. با یک اتوی بخار، روی درزها را صاف کنید تا بتوانید عیب ها را راحت تر پیدا کنید. بسیاری از خانمها ترجیح می دهند در ماه محرم از لباس مشکی و مانتو مشکی استفاده کنند که ما به این حسن انتخاب شما احسنت گفته و برایتان کالکشن مدل مانتو مشکی زنانه برای محرم ۹۹ را تدارک دیده ایم. همانطور که گفتیم با مانتو مشکی میتوان انواع اقسام رنگ ها را به زیبایی ست کرد و درخشید اما اگر تیپ های سرتا مشکی را می پسندید بد نیست این مطلب خوب از این سایت را مطالعه کنید و فوت های کوزه گری این استایل را بیاموزید .

READ  آب ولرم برای شستن مانتو دانشجویی توصیه می شود

افرادی که دارای موی قرمز هستند، اگر بخواهند از شدت قرمزی رنگ موی خود بکاهند، رنگ قهوه ای تیره برای آن ها بهترین انتخاب است. توجه داشته باشد که مانتو هایی که آستین کیمونو هستند، معمولا بدون بقه و ساده بوده و روی لباس یا بلور پوشیده می شوند. رنگ هایی با ته رنگ آبی و سرد، مناسب نیستند. این رنگ در دنیای مد به یک دلیل عمده محبوبیت دارد؛. نکته دیگری که درباره این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری وجود دارد، این است که اگر پیراهن میپوشید، از یک کمربندی مانند کمربند زیر استفاده کنید که به زیبایی در قسمتی بالاتر از کمر سفت شده است، این استایل به کشیدهتر و لاغرتر دید شدن شما کمک زیادی میکند. مدل های جلوبسته ای که تا نزدیک کمر دکمه دارند، بهترین راه برای پنهان کردن پایین تنه درشت شما هستند. البته باید در انتخاب مانتو مجلسی دقت بیشتری را داشته باشید.لباس هایی که کمر مشخصی ندارند، شما را بیقواره نشان میدهند. اندازه گیری آستین – تبدیل بالاتنه به بلوز – شنل برای زمستان – یقه کرواتی – یقه اسپرت – دوخت یقه گرد چین خورده – انتقال پنس – جیب مانتو ( کراس ) – لباس هایی که برش نداره ولی پایین آن لول بخوره – تغییر الگوی آستین برای بازوی چاق – سه جاف انواع یقه – روش دوخت آستین – اپل گذاری – شنل برای لباس عروس دکلته.

READ  مدل مانتو اداری جدید 98 (ارزان قیمت) - کمدا

یکی از نکاتی که در طراحی و تولید مانتو باید در نظر بگیرید انتخاب درست بخش های مختلف آن است مانند مدل یقه و آستین. در طول سالها فعالیت مرکز پخش پوشاک لاله تجربه همکاری با تولید کنندگان و واردکنندگان معتبر پوشاک کشور را داشته و توانسته است با تکیه بر تجربه و اعتبار خود مجموعه کاملی از انواع پوشاک را برای عرضه به بوتیکها و فروشندگان لباس سراسر کشور گرد هم بیاورد. خریدن لباس همیشه آسانترین و اولین گزینه است اما با وجود تمام این مزایا، همیشه هم بهترین انتخاب به شمار نمیآید. جنس پارچه این محصول درجه یک و از کرپ می باشد. برای ساختن یک استایل راحت و تابستانی میتوانید از یک مانتوی گل گلی پشت بلند -از مدل هلالی یا کلوش- استفاده کنید. الگوی رو و پشت شلوار – سه جاف سه دکمه – آستین لاله ای لبه گشاد – پیراهن بالاتنه کوتاه – نکات خیاطی – دوخت سه جاف و بندینک جلو بسته – بلوز یقه دراپه.

۳ متر برای پشت و جلو و دو متر هم برای شال که جمعا ۵ متر می باشد. شال هم برای خالخالی پوشیدن گزینه خوبی است. اندازه گیری دامن ساده – دوخت دامن ساده و کمری سه جاف زیپ مخفی – نکات دوخت کمری جدا – مقنعه چانه دار سرخود بند دار – مقنعه زیر شال – شال و مقنعه – دامن پیله راسته – دامن پیله اریب – یقه زیر مانتو – اندازه گیری بالاتنه – دامن چاک ساده – دامن چاک پیلی دار – زیپ معمولی – تشخیص رنگ دهی پارچه. مقدمه خیاطی – چادر ملی – دامن سرخپوستی – کوچک کردن لباس – بلوز راحتی یا گوشه والن دار – دوخت زیپ مخفی – دوخت پایین دامن – طریق دوخت سرویس آشپزخانه – کت کوتاه با آستین کیمونو – وسایل آشپزخانه – دوخت جاحوله ای – دوخت پیش بند – دوخت جانونی – دستکش آشپزخانه – چادر نماز. به عنوان مثال تهیه و دوخت یک کیف کوچک دستی علاوه بر لذت استفاده از هنر دست خویش برای، برای ما عاملی مهم و اصلی در صرفه جویی زمانی و همچنین اقتصادی نیز بشمار می رود. یکی از مهمترین بخش از های مانتو مدل آستین آن است که تقریبا بیشترین تاثیر را در زیبای مانتو دارد مخصوص امروزه که بیشتر مانتو ها فقط آستین هایشان مدل دار هستند پس لازم است که با انواع مدل های جدید آستین مانتو آشنا شوید و با توجه به اسپرت یا مجلسی بودن مانتو مدل آستین آن را انتخاب کنید.

READ  رمزگشایی از پشت پرده مانتوهای جلوباز/ از مزونهای زیرزمینی تا استخدام مانکنهای خیابانی

دیدگاهتان را بنویسید