مانتو تابستانی ۹۹ – پوشاک لاله امسال، مانتوهای تابستانی با آستین های جادویی!

این مدل از مانتو های جلو باز در رنگ های روشن دوخته میشوند. شما میتوانید مانتو بافت مشکی خود را با یک شال بافت طرحدار قهوهای و یک جفت نیم بوت قهوهای ست کنید و در کنار آن میتوانید یک شلوار دمپا مشکی یا قهوهای روشن مایل به کرمی نیز انتخاب کنید. سارافن های جین را میتوانید با بلوزهای گلدار ست کنید و مطمئن باشید که انتخاب شما اشتباه نبوده است. نیت یک سبک جین رنگ سفید را در این فصل انتخاب کرده است و این استایل مناسب زمانی است که بخواهید رفتار لطیف زنانه داشته باشید. پیشنهاد میکنیم که اگر به دنبال پاساژی برای خرید لباس مجلسی با قیمت مناسب و تنوع زیاد هستید، امام زاده حسن را در گزینههای خود قرار دهید. منظور آنکه نمی توان مدل خاصی را برای آن ارائه داد. دختر خانم با دست نشون داد و گفت مثلا تا اینجام باشه. مانتوهایی که کاربری روزانه دارند و مکرر از ان ها استفاده میشود باید به معنای واقعی تن خور مناسبی داشته باشد، دارای جیب بوده و از دکمه ها «بطور مثال ۴ دکمه» یا زیپ خور مناسبی بهره برده باشد، دست و پاگیر نبوده ودر پایان از لحاظ رنگ هم مناسب باشد تا بتوان همه ی جا از ان استفاده کرد.

READ  پیشنهاد خرید مانتو : تابستان مانتو چی بپوشم؟

در مجموعه لاله انواع لباس و پوشاک زنانه اعمم از لباس مجلسی رنانه و لباس روزمره زنانه و مانتو زنانه با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب موجود است. مانتو در بازار رضا تهران بصورت عمده و خرده خدمت مشتریان ارائه میشود و اکثرا کارهای ایرانی ترک وچینی در این مجموعه ارائه میشود . این مانتوها در رنگ های بسیار مختلفی در بازار عرضه می شدند. بیشتر مانتوها هم در این سال ها رنگ های تیره داشتند و شادترین رنگ شان کرم بود. هستند که شباهت زیادی به بارانی داشتند. در تمام این سال ها غیر از پایین تنه، یقه مانتوها هم دچار تغییرات زیادی شده بودند. نمونه مانتو های بلند بدون دکمه های پایین خیلی زود با مانتوهایی با پایین تنه دامن مانند همراه شدند. انواع مختلف مدل مانتو اداری، به همراه کفشهای ساده ترکیب بسیار خوبی را میسازند. سعی کنید این مدل مانتوها را با اکسسوریهای شیک و ساده مانند ساعت بپوشید. لباس خالخالی مثل لبه تیغ میماند؛ با پوشیدنش یا خیلی شیک میشوی، یا خیلی مسخره! آنجا ديدم كه خانمها با علاقه فراوان مانتوها را ميخرند. اگر میخواهید برای جشن عقدتان یکی از این مانتوها را خریداری کنید، به سراغ رنگهای روشن و ملایمی مانند سفید، شیری، کرم، صورتی روشن و غیره بروید.

READ  ۱۰۰ مدل مانتو نخی تابستانه ۹۹ شیک و لاکچری

ترکیب پارچه های رنگ روشن یا مشکی با پارچه های نقش دار طرح سنتی بر زیبایی این مدل مانتو ها افزوده است. رنگ مشکی یکی از مکمل های اصلی رنگ سفید و مناسب برای استایل های بهاره/پاییزه است. میتوانید این رنگ را برای دامن حریر، شلوار های کمی آزاد تا زانو و یا شلوارهای قد ۹۰ استفاده کنید. اندازه شان معمولا با پاچه های شلوار یکی بود و کوتاه ترین هایشان هم زیر زانوها بودند. برای مثال اگر مانتووشلوار انتخابی فرد یک رنگ باشد ، قد وی بلندتر دیده می شود، پس بهتر است رنگ مانتو و شلوار این افراد متفاوت از هم باشد. رنگ مرجانی زنده، که رنگ سال ۲۰۱۹ نیز اعلام شده است، گزینه جذابی برای ترکیب شدن با مانتوی سفید در استایل های بهاره به نظر میرسد. اولین و راحت ترین ترکیبی که با مانتوی جلو بسته میتوان ساخت، همراه کردن آن با یک جین راسته یا کمی آزاد است. نوبتی هم که باشد نوبت به مانتوهای جین رسیده است.

READ  آموزش مدل مانتو تابستا نی شیک ۹۷ حریر و نخی - سحربانو

آستین ها هم به آرنج رسیده بودند. مرحله­ی پنجم: قد آستین و سرشانه را حساب کنید و هر چقدر از خط آستین الگو کم دارید، به صورت مچی به لب آستین اضافه کنید. علاوه بر این که مانتو مفاتن بدن و برجستگی های آن را نمی پوشاند و در انظار اجانب، معرضیّت برای فساد دارد و صورت و دست هم پوشیده نمی شود. 5. یکی از انواع مدل مانتوهایی که هم به صورت فیت و چسبان و هم به صورت اورسایز و آزاد زیبایی خود را به خوبی حفظ میکند، انواع مدل مانتوهای ترکیبی دو رنگ هستند. انتخاب مدل مانتو مناسب و مد روز می تواند روی جذابیت و زیبایی ظاهری شما تأثیر بسزایی داشته باشد پس بهتر است با کمی وسواس و حساسیت بیشتر مدل مانتو جدید بهاره خود را انتخاب کنند. خاصی هم در خود داشت. در این نمونه مانتو ها قسمت پایینی شبیه به دامن های پلیسه و پرچین بود.

دیدگاهتان را بنویسید