مانتو شیک با قیمت مناسب از کجا بخرم ؟

این لباس ها همچنین در مواردی همچون عروسی و مجالس نیز مورد استفاده قرار میگیرند. این نوع از پارچهها که اکثر مردم به آن “لی کاغذی” میگویند، در دستهی پارچههای نخی قرار میگیرند. پارچه فاستونی مانتویی: این نوع از پارچه عموماً برای یونیفرمهای اداری یا مانتوهای رسمی بهکار برده میشود. مانتویی که با این پارچه دوخته شود، خیلی باوقار بوده و برای بانوان شاغل مناسب است. به مرور زمان محبوبیت فروشگاههای اینترنتی برای خانمها بیشتر شده است. اگر در این روزهای نزدیک به عید نوروز سری به این مرکز خرید مانتو در تهران بزنید، علاوه بر اینکه می توانید مانتوهای مجلسی یا بهاره متناسب برای مهمانی های عید را پیدا کنید، حتما حراج پالتوها و مانتوهای زمستانی این مغازه ها شما را برای خرید وسوسه می کنند.

شاید در نگاه اول به این مدل مانتو شلوار اداری, مدل یقه نظر شما را جلب کند. بهتر است که از لوازم جانبی بهره گیرید تا تمرکز و توجه دیگران بیشتر به سمت آن لوازم جلب شود. برای مثال ممکن است برخی از مانتوها را با پارچه های تنسل چاپی به صورت گلدار، حاشیه دار و طرح دار تهیه کنند و یا با به کارگیری ذوف و سلیقه، از انواع آن به عنوان خرج کار در دوخت مانتو و سارافون استفاده شود.

READ  مدل مانتو لی دخترانه 2021 - کامل (هلپ کده)

جنسش به شدت خنک و خوبه. اساسیترین ویژگی این مدل از پارچه، خنک بودن آن و همچنین سازگاری با پوست میباشد. پارچه ریون مانتویی: پارچهی ریون، یکی از انواع پرمصرف بهکار رفته در دوخت مانتوی دخترانه و زنانه میباشد. پارچهی نخی مانتویی: در حقیقت پارچهی نخی به پارچهای گفته میشود که در بافت آن از الیاف پنبه یا ویسکوز بیشتری استفاده شده باشد؛ در واقع نخی، صفتی برای پارچه بوده و اسم پارچه بهحساب نمیآید. پارچهی ویسکوز مانتویی: این نوع از پارچهها، به پارچههای نخی معروف هستند و در بین افراد با عنوان ویسکوز نخی، شناخته میشوند. پارچهی تنسل مانتویی: در عصر حاضر، پارچههای تنسل در پوشاک بانوان، آقایان و حتی پوشاک کودکان نیز راه پیدا کردهاند، فروششان بسیار خوب بوده و همچنین توجه خیلی از دوزندگان را به خود جلب کردهاند.

افزایش تعداد درخواست در جهت تهیه و دوخت لباس های اداری برای شرکت ها مختلف هستیم که بی شک تمام این شرکت ها و اداره های به دنبال بهترین مانتو شلوار اداری ارزان قیمت هستند تا از این طریق بتوانند نه تنها از اصول مندرج شده در نظام آراستگی پیروی کنند بلکه می توانند برای خرید لباس فرم مورد نظر خود نیز قیمت های اقتصادی تری را پرداخت کنند. قیمت آن نیز بسته به برند سازنده و الیافی که در آن بهکار رفته، از خیلی ارزان تا خیلی گران، در بازار بهفروش میرسد. این مدل از پارچهها، بهصورت چاپی نیز تولید و عرضه میشوند که فروششان هم خوب است.

READ  چگونه با مانتو بافتنی زنانه زیباتر از همیشه به نظر برسیم

چرا؟ دلیل اول این است که ست کردن این رنگها کاری بسیار سخت و زمانبر خواهد بود. البته اگر تمایل دارید که مانتو با رنگ بهخصوصی را بپوشید، میتوانید آن را با لباس دیگری مانند کفش همرنگ، ست نمایید تا استایل شما بهتر بهنظر برسد. برعکس پوستهای روشن با رنگ چشمهای آبی، طوسی بهتر است انتخابهای خود را به رنگهای تیره مانند آبی سیر، قهوهای و … در خرید اینترنتی باید مسئلههای مختلفی رو در نظر بگیرید: آیا پولی که برای خرید مانتو بارداری پرداخت میکنید به شرط تحویل گرفتن کالای موردنظرتان است؟

برای دوخت مانتو از پارچه های مختلفی استفاده می گردد که هر کدام با توجه به کیفیت و زیر دست پارچه برای دوخت مانتو های خاصی استفاده می گردند. از همین رو انتخاب چندین مانتو ارزان اما با کیفیت و زیبا از یک فروشگاه با سابقه مانند ایواز پلاس این امکان را به شما می دهد تا تنوع مورد نظر در لباس هایتان را ایجاد کنید. قیمت مانتو ارزان و شیک میخوای ؟ یکی از دلایل انتخاب خرید مانتو به صورت عمده قیمت مناسب آن است و بسیاری از فروشندگان مانتو از این طریق مانتوهای خود را خریداری میکنند.

READ  مانتوها مد شده؟

این عامل از تاثیرگذارترین عوامل بر قیمت دوخت مانتو در خیاطی است. مانتوهای اداری که پارچهی چهارخانه دارند هم در مدلهای ساده و هم به صورت مانتو کتی بسیار زیبا و شیک هستند و شما میتوانید با خیال راحت یکی از آنها را به کمد لباستان اضافه کنید. پارچهی کرپ مانتویی: این مدل از پارچهها بین خریداران و حتی دوزندگان، مشهور و رایج هستند. از آنجایی که مانگوپ تنها تولیدی مانتو عمده ارزان در سراسر کشور است و راه چاره ها و گزینه های متنوع تری را درباره یک خرید خوب و ارزان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد بنابراین می توان گفت یکی از حوزه های مورد علاقه خریداران تقریبا در تمام شهرهای ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید