مانتو مجلسی بلند و شیک و زیبا • دونفره

امسال نیز بسیاری از طراحان از جمله مزون مشکات دست به کار شده و کالکشن های جدید مدل مانتو برای عید 99 را وارد بازار کرده اند. بسیاری از فروشندگان مانتو و پوشاک معتقدند که درخواست برای مانتوی جلوبسته و پوشیده بسیار کم و در واقع ناچیز است و این موضوع آنها به سمت و سوی فروش انواع مانتوهای جلوباز و آسین کوتاه سوق داده است. اینجا جمهوری اسلامی ایران است، چشمانت را به هر سمتی بچرخانی دخترانی را میبینی که گوشهایشان را از روسری یا شالشان بیرون انداختهاند، تاپ و شلواری پوشیده و پارچه ای روی خود انداختهاند که اسمش را میگذارند مانتو جلو باز، اخیراً نیز یک سمت از سر خود را کچل میکنند و موها را به سمت دیگر سرازیر، دیگر دوره مانتوهای کوتاه گذشته، بدحجابی کم کم به لباسهای تنگ و چسبان و نوعی برهنگی رسیده است. ست شلوار و تاپ مجلسی 96 · چرا که شما میتوانید این مدل مانتو را با کفش پاشنه بلند و کیف مجلسی زنانه یا کوله پشتی و کفش اسپرت زنانه ست کنید و در هر حالت جذاب و شیک باشید. مدل لباس مجلسی 2016 و مدل لباس شب 95 بلند زنانه و دخترانه ·

READ  چند مدل مانتو مجلسی بلند

معمولا دوست داریم از مانتوهایی با تنوع رنگی استفاده کنیم، اما متاسفانه قیمت بالای لباس این اجازه را به ما نمی دهد. در عوض مانتوهایی را انتخاب کنید که اندازه شما دوخته شده باشد و دوخت آن مناسب اندام شما باشد. برای انتخاب مدل مانتو به سایز دور سینهتان توجه کنید. به گفته وی؛ هر روز 30 گشت سهنفره در سطح شهر تهران بر واحدهای تولید و عرضه کننده پوشاک بازرسی و نظارت دارند و بازدیدهای انجام شده، صورتجلسه میشود. فروشنده جوان با اشاره به موضوعی عجیب تشریح کرد:” جالب است که به شما بگویم حتی دختران چادری نیز از مانتوهای جلوباز استقبال میکنند و ترجیح میدهند پوشش چادر را با مانتوی جلوباز همراه کنند چون از نظرشان شیک و مطابق مد روز است! بر اساس یک پژوهش تقیدات دینی خانواده، تعارض رفتاری درون خانواده، سطح تحصیلی مادر، تأکید خانواده بر نوع پوشش، هماهنگی حجاب با خانواده، مهمترین عوامل مؤثر بر حجاب و بدحجابی زنان و دختران ایرانی است.

جامعه ما را چه شده که برخی مردان از ارتباط دختران خانواده با افراد غریبه اطلاع دارند ولی نه تنها حرفی نمیزنند بلکه با سکوت خود و سر زیر برف کردن آنها را به ادامه این روند تشویق میکنند؟ سؤال این است که جامعه ما را چه شده است که پدری، همسری و یا برادری میبیند که دختر یا زن خانواده در خیابان با پوشش زننده ای عشوه گری میکند ولی فقط نظاره گر است و در بعضی موارد خود هم مانند دیگر مردان از این عشوه گری در خیابان لذت میبرد و آخر سر هم اسم آن را تمدن میگذارد؟ وی با بیان اینکه فروشگاههای غیرمجاز بصورت زیرزمینی فعالیت دارند، افزود: فروشگاههای غیرمجاز زیرزمینی از دید ما پنهان هستند. مسئله دیگری که میبایست در خصوص بدحجابی ذکر کرد این است که در سالیان اخیر علاوه بر اینکه قبح بدحجابی در جامعه شکسته شده، غیرتمندی برخی مردان ایرانی (پدران، همسران و برادران) نیز کاهش یافته است. در ادامه نکاتی را در این باره ذکر میکنیم که میتواند به داشتن یک انتخاب مناسب و خوب به شما کمک کند. نکته مهم این است دخترانی که جاذبه جنسیتی خود را برای عموم جامعه به معرض نمایش میگذارند یا آرایشهای آنچنانی انجام میدهند و تمام هم غم و غمشان آرایش است، با این کار قصد دارند که جامعه به آنها توجه کند.

READ  مدل مانتو مجلسی / مانتو ست مادر دختری |عکس های مدل لباس جدید

صدیق ادامه داد: لازم است از کارآفرینان و تولیدکنندگان داخلی برای برندسازی حمایت کنیم چون درحالحاضر شرایط به گونهای است که به خاطر نوسان ارز قاچاق پوشاک دیگر سودی ندارد و میزان آن کاهش پیدا کرده است؛ البته تعداد کمی به صورت بارهای شخصی از مرزها وارد و در شوهای خانگی عرضه میشوند. بر اساس نتایج حاصله از این تحقیق؛ ۸۶.۲ درصد پاسخگویان معتقد بودند در سال ۱۳۶۵، رعایت نکردن حجاب از نظر مردم عیب تلقی میشده است؛ بدین معنا که زنان متمایل به بدحجابی، به علت اینکه احساس میکردند مردم از بیحجابی اکراه دارند و احتمال دارد آنها را، به گونهای مورد اهانت (مجازات) قرار دهند، بیشتر حجاب را رعایت میکردند. ابوالقاسم شیرازی با اشاره به فروشگاههای عرضه مانتوهای مناسب با رویکرد اسلامی، افزود: آدرس 200 فروشگاه مانتو با پوشش کاملا اسلامی در سطح شهر تهران، برای دسترس عموم مردم در سایت اتحادیه پوشاک قرار گرفته است؛ این مانتوها کاملا جلوبسته، آزاد و طراحیشده توسط کارگروه مد لباس است.

READ  30+ مدل مانتو دانشجویی جدید ۲۰۱۹ و ۹۸ (شیک، اسپرت، جلوبسته) Ideas

دیدگاهتان را بنویسید