مانتو مجلسی شیک از کجا بخرم ؟

مانتو جلو باز طرح هاوایی از جمله محصولات جدیدی است که در سالیان اخیر به جزئی از ترند های مد جهانی تبدیل شده. از جوراب های ارزانقیمت گرفته تا گران و مطابق مد روز… قد این اکسسوری اگر تا زانو باشد برای خانم های قد بلند مناسب تر است . انتخاب مدل مانتو تا روی زانو و گاهی زیر زانو برای این افراد بهتر است و انها کمی بلند تر و خوش فرم تر نشان می دهد . جالب ترین مدل مانتو اداری و رسمی. این نوع پارچه برای مدل مانتو بهاره 2020 مناسب است و انتخاب بسیارخوبی برای مانتورسمی است.این نوع مانتوها ایست بسیارخوبی دارند و بیشتر از آن ها به عنوان مانتو اداری استفاده می شود.رنج قیمتی این نوع پارچه در بازار متفاوت است و اما برای مانتو بهاره بهتراست نمونه هایی با نخ های نازک تر را خریداری کنید. ممکن است از آن دسته از بانوانی باشید که مانتوهای جلو باز با پارچههای گلدار را دوست داشتهباشید، شاید هم مدل مانتو های اداری با استایل حرفهای توجه شما را به خودش جلب میکند.

قد بلند ها چه مدل مانتویی بپوشند؟ خانم ها با شکم بزرگ چه مدل مانتویی بپوشند ؟ اگر قصد خرید یک مانتوی گرم برای روزهای سر زمستان دارید باید با اطلاعات کامل به فروشگاه بروید تا بتوانید بهترین مدل مانتوی زمستانی را که همخوانی با فرم بدن شما داشته باشد را انتخاب کنید. برای طرف چپ مانتو هم به همین ترتیب عمل کنید با این تفاوت که در طرف راست مانتو 20 تا دونه اول رو برای دکمه خور در نظر گرفتیم اما در طرف چپ مانتو باید 20 تا دونه آخر رج رو برای دکمه خور در نظر بگیرید.و در دکمه خور طرف چپ ،چون قراره دکمه دوخته بشه، نیازی به ایجاد جادکمه نیست. از طرفی استفاده از این پارچه مانع از ایجاد حساسیت های پوستی برای شما می شود. برای اینکه بهترین مدل مانتو را انتخاب کنید به طوریکه کاملا با اندامتان سازگار باشد بهتر است اندام خود را بشناسید و ما در این مطلب سعی می کنیم برخی از این اصول را یاداوری نماییم .

READ  مدل مانتو 98 دخترانه و زنانه با طرح های مجلسی و جدید

زنان با سینه های کوچک چه مدل مانتویی باید بپوشند ؟ نکته ای دیگری که باید در این خصوص رعایت کنید اینکه افراد قد بلند نباید مدل مانتو های خیلی کوتاه بپوشند روپوش های کوتاه پاها را بلند تر و کشیده تر نشان می دهد در نتیجه بلند قدتر به نظر می رسید . خانم های قد کوتاه و ریز جثه چه مدل مانتوهایی بپوشند؟ پوشیدن روپوش های کشی و تنگ و مدل پاچه هایی که به بدن می چسبند چندان مناسب خانم های چاق نبوده و معایب آنها بیشتر نشان می دهد . افرادی که سینه های بزرگ دارند بهتر است به جای استفاده از چین و پلیسه در بالاتنه از دامن ها و مانتو هایی که پایین آنها چین دار است استفاده کنند تا با برابر شدن سایز بالاتنه و پایین تنه توجه و تمرکز از روی سینه ها برداشته شود . این لباس ژاپنی با طرح روز هم زینت بخش مزون های لوکس و فروشگاه های لباس توکیو تا کیوتو است. برای همین بهتر است روپوش و شلوار را در رنگ های مختلف انتخاب کنید تا تضاد رنگی ایجاد شده اندام شما را به دو بخش تقسیم نماید این کار باعث می شود کمی کوتاهتر به نظر برسید .

READ  مانتو عقد مانتو عقد محضر مانتو عقدی جدید مانتو عروس مدل مانتو عقد شیک

انتخاب مدل مانتو و رنگ و فرم ان باید بر اساس اصول زیبایی شناسی اندام صورت گیرد تا هارمونی مناسبی با ظاهر و فرم اندام شخص ایجاد کند. مدل های مانتو و پالتوی پاییزی ۲۰۱۶ . این افراد بهتر است به سراغ مانتوهای دوخته بروند و بر اساس سایز و اندازه قسمت های مختلف اندام روپوش بدوزند . ما در پُرُوِ این امکان رو به شما میدیم تا مدلهای مختلف رو سفارش بدید و همون روز بطور رایگان به دستتون میرسونیم تا از نزدیک ببینید و پرو کنید و مانتوی شیک و مناسبتون رو انتخاب کنید .در شهرهای دیگه غیر از تهران هم میتونید مانتوی جدیدتون رو بخرید و اگر مناسب نبود برامون پس بفرستید . ۴۲ – ۸۲ یعنی ۴۰ تا دونه داریم که باید این ۴۰ تا دونه در طی رجهای باقی مونده تا سرشونه کور کنیم.از اونجا که قبلا پشت مانتو رو بافتید ،بنابراین میتونید بفهمید که از ابتدای یقه جلو تا سرشونه چند رج دیگه باقی مونده.من با چند تا مثال براتون توضیح میدم که چطوری باید دونه های یقه جلو رو کور کنید.فرض میکنم که ۱۰ رج تا سرشونه باید ببافم.این یعنی من باید ۴۰ تا دونه یقه رو طی ۱۰ رج کور کنم.

READ  مدل بارانی و مانتو زمستانی شیک

دیدگاهتان را بنویسید