مانتو مخمل (چوب کبریتی، چاکدار، گلدار، جلوباز) + تصاویر مدلهای جدید مانتو مخمل – کمدا

به نظر شما بهتر است رنگ مشکی گیپور به تنهایی در دوخت مانتو به کار گرفته شود یا ترکیب آن را با پارچه های جنس دیگر ترجیح میدهد ؟ قسمت پایین مانتو شنلی پاییزی را هم بوسیله زانفیکس یا پس دوز تمیز دوزی کنید یا در صورت تمایل چرخ کنید. سبک این لباس ژاپنی در دوره پادشاهی هییان ، نهصد سال پس از میلاد مسیج که دوران تسلط فرهنگ چینی بر ژاپن است. مانتوهای خیلی کوتاه هم، پاها را بلندتر از انچه هست نشان میدهد پس سعی کنید از این مانتوها در انتخابتان دوری کنید. پیشنهاد میکنیم این مانتوها را با جینهای ماماستایل و کتونیهای رنگ پاستلی ترکیب کنید و یک استایل راحت و روزانه بسازید. این مدل مانتوها دارای نوع های مختلف جلو بسته، بلند و … بدون شک اگر اطلاعات کافی و تجربه زیادی در خرید مانتو با پارچههای مختلف را نداشته باشید نمیتوانید نوع پارچه مانتو را بشناسید. انتخاب الگوی شنل پاییزه و هر نوع لباس برای پاییز حقیقتاً کار مشکلی است.

لذا بر خلاف مانتوهای بهاره که گاها تا اواسط پاییز هم مهمان بانوان شیک پوش و مشکل پسند است، کاربرد این دست دوز های شیک زمستانی ، گاها کم تر از ۹۰ روز است. بهترین گزینه برای شما، مانتوهایی هستند که قدشان تا سر زانوی شماست.جیب های بزرگی که پایین تر از کمربند قرار میگیرند و حجم پایین تنه تان را بزرگتر میکنند، برای اندام شما مناسب نیستند. مانتو های تک رنگ و بدون طرح هم برای اندام شما مناسب نیستند. همچنین توجه به طرح پارچه نیز بسیار برای افراد پلاسسایز ضروری است. همچنین در هنگام پوشیدن مانتو تابستانی حریر بلند بهتر است از کفش پاشنه بلند زنانه استفاده کنید تا قد شما را بلندتر نشان دهد. همچنین شما میتوانید با انتخاب پارچههای مناسب برای لباس مجلسی، از این آموزش برای الگوی شنل مجلسی استفاده کنید. با توجه به قیمت خوب محصول جنس نخ به کار رفته در این مانتو از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد.

READ  ۳۰ مدل مانتو گلدار طرح پیراهن رنگارنگ دخترانه - دلبرانه

در این مطلب تاپ ناز مدل های جدید مدل مانتو عید نوروز 98 و بهار سال 1398 را مشاهده می کنید که مخصوص زنان و دختران جوان و خوش اندام هستند. در نظر گرفتن قواعد انتخاب رنگ مناسب برای لباس باعث می شود تا زیباتر و خوش هیکل تر به نظر بیاید. این فرمول کلی و کلاسیک متراژ پارچه در هنگام دوخت یک کیمونو است. این مانتو به خاطر طرح و برش آستینهای متفاوتاش معروف است و نامش را از لباس سنتی ژاپن و مدل آستین مستطیلی آن میگیرد. توجه داشته باشد که مانتو هایی که آستین کیمونو هستند، معمولا بدون بقه و ساده بوده و روی لباس یا بلور پوشیده می شوند. استایلهاي تابستانی طبق معمول یا شامل شال و مانتو و شلوار میشوند یا بجای شلوار از دامن بلند استفاده میشود. از گوشه گردن به اندازه ۳۵ سانتی متر پایین آمده و روی خط هلال جای درست را مشخص کنید. برای طراحی حلقه گردن به اندازه یک پنجم دور گردن به اضافه ۱ سانت پایین آورده و به همان اندازه به چپ رفته هلال گردن مانتو شنلی پاییزه را طراحی کنید. مدل های جلوبسته ای که تا نزدیک کمر دکمه دارند، بهترین راه برای پنهان کردن پایین تنه درشت شما هستند.

READ  آموزش دوخت مانتو جلوباز

آب سرد و مایع لباسشویی بهترین ترکیب برای تمیز شدن مانتوهای مخمل شما هستند. خریدن لباس همیشه آسانترین و اولین گزینه است اما با وجود تمام این مزایا، همیشه هم بهترین انتخاب به شمار نمیآید. 5. هم برای مجالس و عروسی و مهمانی مناسب است هم برای عزاداری و خلاصه همه جا به درد میخود . پارچههای ساده و آشنایی که به قدر کافی برای بهار و تابستان پیشرو سبک، خنک و مناسب هستند؛ پارچههایی که نوستالژی پیراهنهای گلدار مادر بزرگها را در خاطر ما زنده میکنند… برای خرید این لباس که در ایران نمی توان در محیط های عمومی بر تن کرد، می بایست متناسب با موقعیت مکانی و زمانی، خرید را هدف گذاری کنید و بر اساس تجربه خود اقدام کنید. طرح در انتخاب و خرید مانتوی مجلسی نکتهی مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. بنا بر این لازم است موقع خرید مانتو دقت زیادی کرد و همه نکات را مد نظر گرفت تا خرید بی عیب و نقص انجام شود. کیمونو ژاپنی یک لباس بلند است که آستین های گشاد و راسته ی بلندی دارد و در رنگ ها و طرح های ساده و تاریخی و گل گلی وجود دارد.

READ  ۲۰ مدل مانتو و پالتو پاییزی و زمستانی زنانه ۹۸ - ۲۰۱۸ - دلبرانه

دیدگاهتان را بنویسید