مانتو میتواند بصورت زیپ دار یا دکمه ای باشد

مانتو و رویی های با رنگ خنثی (مشکی،سفید،طوسی) در چنین مواردی به کمک شما میآیند. معمولا در اولین رج تعداد دونه های بیشتری رو کور می کنیم.این که چه تعداد دونه ای رو باید کور کنید بستگی داره به اینکه میخواید یقه پشت حالت صاف و یا گرد داشته باشه.معمولا بهتره برای یقه پشت حالت صافتری رو در نظر بگیریم.مثلا میتونم از این 65 تا دونه 35 تا رو در رج اول یقه کور کنم . با یقه های مختلف در سونایکو آشنا و خرید انتخاب بیشتری را تجربه نمایید. مدل انگلیسی و امریکایی اموزه طرفدار بیشتری در کشورمان دارد. انواع مدل یقه هفت مجلسی لباسهای مجلسی هر روزه در حال تغییر در ژورنالهای سال میباشند که مزون ها و فروشگاه ها باید به روز باشند تا بتوانند مشتری را راضی از خود کنند. مرکز پخش های زیادی در کشور در حال عرضه و توزیع انواع پارچه های فاستونی می باشند. در حال حاضر این پارچه را تنها میتوان در کارگاههای محدودی در شهر یزد مشاهده کرد. سونایکو معرف بهترین لباسها در ایران است. لباسهای کودکانه نباید یقه ای داشته باشند که کودک حوصله اش سر برود و همینطور لباسهای زنانه برای مجالس و مکانها متفاوت است.

READ  برترین مانتوهای طرح سنتی

طرح های متنوع از این مدل مانتو می تواند برای محیط و مکان های مختلف مناسب باشد، به همین جهت انتخاب این مدل مانتو گزینه ای ایده آل و عالی برای خانم و دختران جوان می باشد و بر اساس فصلی که در آن هستند می توانند مدل مناسبی از مانتوهای اسپرت را انتخاب و خریداری کنن دو یا برای دوخت سفارش دهند. امروزه مانتوهای جلوباز بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و خانم های جوان بسیار این نوع لباس را انتخاب می کنند و این مانتوها در انواه ساده و طرح دار وجود دارند. انواع مدل یقه های زیبا که طبق سلایق هر خانم و یا آقا بسیار متفاوت هستند امروزه در اینستاگرام و حتی فروشگاهها انواع مختلفشان موجود است. البته این موضوع را نیز در نظر بگیرید که ساعت و دستبند که اکثرا به آن بی توجه هستند ، از مهم ترین ابزار در بهبود استایل شماست ، چرا که اگر یک ساعت زیبا در دستتان بیندازید حتی از لباستان بیشتر جلب توجه خواهد کرد ! پ.ن: اینستا اجازه نمـیده بیشتر از این توضیحی درباره این پست بدم. انواع مدل یقه های مانتو مانتو ها بر اساس سلیقه و طرفداری خانمها طراحی و دوخت میشوند که امروزه مزونها و تولیدی های زیادی در این زمینه فعالیت دارند و خانمها در مشکل انتخاب و پیدا کردن نیستند.

READ  بهترین مدلهای مانتو سنتی با طرح های شیک 2021

بلوزها با یقه های مختلف برای مجالس مختلف در همه بازار ها و فروشگاهها موجود است. سونایکو انواع لباسهای مجلسی را برایتان گلچین کرده است. انواع یقه مدل یقه لباس مجلسی لباسهای مجلسی بر اساس کاربردشان و اینکه شما چه نقشی در مجلس دارید تعیین میشوند. چون موقعیت استفاده از این مانتو در مواقع دیگر خیلی کم است. آخرین مدل شومیز حریری که به معرفی آن میپردازیم، شومیز حریر یقه هالتر با آستین های پفی است که در قسمت مچ تنگ میشود. با جستجوی کلمه دنیای مد و لباس در اینترنت وارد این سایت مانتو شلوار فرم اداری بشوید. انواع مدل مانتو یقه هفت را که این مدل یقه ها مناسب برای مانتو جلو بسته میباشد و برای دانشگاه و اداره مدل یقه راحت برای خانمها میباشد که میتوانند از زیر به راحتی مغنعه سر کنند. شالهای رنگارنگ و کمربندها میتوانند به لباسهای پاییزه شما رنگ و لعاب بدهند. اکثر فرمهای اداری دارای حالت رسمی بوده که افراد با توجه به قد و جثه خود میتوانند از فرمهای مناسب بهره مند شوند. نکته ی جذاب استایل رنگ بندی جذاب آن است که رنگ سبز و دارچینی و سفید را با هم ست کرده است.

READ  مدل مانتو بارداری جدید و زیبا برای با سلیقه ها

قیمت مانتوهای این بازار رو به متوسط اند اما تمامی اجناس این بازار از مرغوب است. انواع مدل یقه های تخت مدل یقه تخت در پالتو و مانتوهای جلو باز و بسته بسیار دیده میشوند و اکثرا قیمت مناسب تری نسبت به دیگر یقه دار ها دارند زیرا پارچه کمتر و الگو راحت تری دارند و در تمامی مزونها و فروشگاهها بصورت عمده و خرده یاقت میشوند. انواع یقه مدل یقه لباس لباسها بر اساس کاربرد در مجالس گوناگون یقه و جنس های مختلفی دارند. انواع مدل یقه ی شومیز شومیزها اکثرا با یقه گیپور طراحی و تولید میشوند و خانمها برای مجالس ختم و یا مهمانی های دورهمی از آنها استفاده زیادی میکنند که این مدلها در اینترنت و فروشگاهها موجود و قابل سفارش هستند. مدل یقه انواع لباس زنانه که در واقع لباس زنانه و دخترانه در هر موردی متفاوت هستند چه از نظر جنس و قد کار و چه اط نظر یقه. یکی دیگر از مدل مانتو پشت بلند 2019 مدل هلالی شکل زیر است که طراحی پشت آن بسیار منحصر بفرد به نظر میرسد.

دیدگاهتان را بنویسید