مانتو 2021 مدل ترکی و ایرانی

در این سری از تصاویر، مدل مانتو بافتنی هایی را می بینید که کاملا دست بافت هستند و با به کار بردن ذوق و هنر در بخش های مختلف ان مدل های زیبایی را به وجود آورده اند. مانتوهای مجلسی بلند را میتوان یکی از رقیب های سرسخت لباس شب های مجلسی دانست زیرا امروزه مانتوهای مجلسی مانند لباس های مجلسی دارای کار دست با گیپور و مروارید هستند.خانم های مدپوش ایرانی از ترندهای مانتو در سال 2018 غافل نمیشوند و این روزها که مانتو مجلسی بلند مد شده است دنبال شیکترین مدل مانتو های بلند برای شیکپوشی در مراسم های مختلف هستند. باقی سال ، در دانشگاه و مدرسه ، در اداره و محیط کار وقت برای پوشیدن مانتو های مشکی است . ما قصد داریم در این مقاله انواع مدل ها لی مانتو لی را در انواع کوتاه و بلند و اندامی و گشاد، مجلسی برای مهمانی و مراسم و اسپرت و راحتی با طرح ها و دوخت های بسیار زیبا و جوان پسند در انواع مدل های مانتو جین و لی در رنگ های آبی تیره و نفتی و آبی روشن و کار شده را برای شما کاربران منتشر کنیم. اگر قصد تهیه مانتوی لی را دارید بهتر است ابتدا از مدل هایی که در این بخش قرار داده ایم دیدن نمایید سپس با الگوبرداری از آن جذاب ترین مانتو را برای خود تهیه نمایید.

READ  مدل مانتوهای دوختنی جدید ۹۶

یکی از مزایای خرید از بازار بزرگ، دسترسی راحت و آسان آن از طریق تمام وسایل نقلیه عمومی است. بازار امام زاده حسن یکی دیگر از بازارهای تهران است. این روزها مانتوهای بلند و با برشهای راحت و آزاد بازار را در دست گرفتهاند؛ اما باید دقت داشته باشید که این مدل مانتوها برای خانمهایی که کوتاه قد و ریزجثه هستند ممکن است مناسب نباشد. باید بگوییم این تفکر اشتباه است، رنگ مانتو و دیگر لباسها باید با دقت انتخاب شود. نکتهای که هنگام خرید مانتو باید به آن دقت کنید مناسبی است که قرار است در آن حضور یابید. علت نامگذاری رنگ سفید مرجانی یا Bleached Coral آن است که مرجان های دریایی بعد از مرگ تغییر رنگ می دهند و رنگ شان سفید میشود. دستهبندیهای متنوعی برای مانتوها در نظر گرفته میشود که رایجترین آنها عبارتند از مانتو روزمره و اسپرت، مانتوی مجلسی و رسمی، مانتو اداری و شنل و پانچو.

READ  ۴۲ مدل مانتو ۹۹ از کالکشنهای جدید و لاکچری زنانه و دخترانه

مانتو در چند نوع اصلی رسمی، اداری، مجلسی و روزمره یا اسپرت طراحی و دوخته میشود. نوع پارچه مورد استفاده کرپ است که نامی آشنا در صنعت پارچه به حساب میآید و نام آن با استحکام و مرغوبیت گره خورده است. معمولاً این نوع لباس پوشیدنها در شهرهای بزرگ پررنگتر دیده میشوند. کسانی که میخواهند در مجالس خود تک و خاص باشند پیشنهاد ما خرید اینترنتی مانتو مجلسی میباشد . پیشنهاد ما به خانمهایی که ریز اندامند، مانتوهای با دامن فون، پیلیدار یا چیندار است که قدی تا روی زانو دارند و زیاد بلند نیستند. این مدل را میتوانید در بسیاری از پیراهنها و دامنها برای تمامی سایزها ببینید و همین دلیل نیز نشاندهنده محبوبیت زیاد این مدل است. مانند نیم تنه ورزشی و ست تاپ و شلوار راحتی و شلوار ها و تی شرت و انواع سوئیشرت که میتوانید در هر جا و هر مکانی برای راحتی خودتان بپوشید.

در خرید مانتو، توجه بـه جنس پارچه نیز اهمیت زیادی دارد. در خرید مانتو، توجه به جنس پارچه نیز اهمیت زیادی دارد. در انتخاب یک مانتوی شیک جنس، رنگ و طرح پارچه آن از اهمیت زیادی برخوردار است. همانطور که می دانید مانتوها یکی از مهمترین پوشش ها برای خانم های شیک پوش و خوش سلیقه ایرانی می باشد که خانم ها با حساسیت و توجه ویژه ای اقدام به تهیه و خرید آن می کنند. مدل لباس های کره ای به دلیل طراحی متنوع و به روز طرفداران بی شماری دارد و اغلب دختر خانم های جوان تمایل دارند در مکان ها و مجالس مختلف این مدل لباس ها را برای پوشش خود انتخاب نمایند. در این مطلب تصاویر مانتوهای کره ای مجلسی و اسپرت زنانه و دخترانه در طرح های مختلف و رنگ های متنوع را با هم مشاهده می کنیم. این مدل مانتو به دلیل فرم فون دامن آن مناسب اندامهای مختلف است، حتی کسانی که پایینتنه درشتی دارند مشکلی با پوشیدن این مانتو نخواهند داشت. در این مطلب به شما خواهیم گفت چگونه بهترین مدل مانتو با توجه به فرم اندام و دوخت مانتو انتخاب کنید.

READ  مانتو زنانه کرپ مدل 4005

دیدگاهتان را بنویسید