مدل بارانی و مانتو زمستانی شیک

اگر سوال هایی از این قبلی که مدل مانتو تابستانی مناسب بهتر است چه طرح و رنگی داشته باشد ؟ سپس برای حلقه از هر دو طرف ابتدا ۲ دانه و بعد هر رج یک دانه کور کنید تا بلندی حلقه به ۱۲ سانتیمتر برسد سپس همه دانه ها را کور کنید. ۳ کور کنید. سپس ۵ مرتبه ۲ دانه ۲ دانه کور کنید و بعد همه ی دانه ها (۱۲ دانه) را کور کنید. بالاخره در زندگی هرکس این یک شب، خیلی اهمیت دارد و همه میخواهند جشنی بگیرند که خاطرهاش برای همیشه ماندگار شود. این متریال میتواند از شما در برابر هوای سرد پاییز محافظت کند . به پوشش خانم های بیابان نشین فکر کنید ، افرادی که در بیابان های خاورمیانه زندگی می کنند ، لباس های شل و آزاد از جنس الیاف طبیعی را به عنوان پوشش انتخاب میکنند که از سر تا پا آنها را محافظت می کند، این لباس ها بخصوص برای محافظت از آنها از گرما انتخاب میشود . عکس های لباس زیر زنانه جدید لامبادا تنگ توری ایرانی – عکس جدید …

برای بافت این مدل مانتو بافت جلو باز جدید ، ابتدا از پشت کار شروع می کنیم و سپس به جلو و مدل اصلی بافت می رسیم. 15 مدل ساپورت و شلوار زنانه از شیروان مد مدل های خوشکل ساپورت و شلوار زنانه مدل های خوشکل ساپورت و شلوار زنانه مدل های خوشکل ساپورت و شلوار زنانه… ستاره | سرویس مد و پوشاک – مانتوهای سبک کژوال آزادانهتر از سایر سبکها دوخته میشوند. یک مدل تونیک تابستانه که در سال ۲۰۱۹ در ردیف پرطرفدارها قرار گرفته و تمام برندهای معروف حیطه مد به آن پرداخته اند، تونیک های سفید گلدوزی شده هستند. مانتوهای اسپرت را میتوانید، با کتانی و کفش ها راحتی بپوشید و در این مورد نگران ست نبودن لباس با کفش ها نباشید، زیرا مانتو های اسپرت با تمام کفش هایتان به راحتی ست میشود. یکی از لباس های ضروری خانم های ایرانی مانتو است. کاموایی را که دو سر آن آزاد است از یک طرف گرفته و بکشید تا دانه های بافته شده آزاد شود به این ترتیب ۲۵ دانه بالا و ۲۵ دانه پایین خواهید داشت. بافت ساده را شروع کرده و هر ۱۰ رج یک بار ۱ دانه از هر دو طرف را کور کنید.

READ  مانتو شلوار اداری قیمت مناسب از کجا بخریم؟

سپس یک رج با یک تکه کاموا رنگ دیگر بافته دو سر کاموا را آزاد بگذارید برای جیب. ۲ دانه زیر، ۲ رو ببافید و تا پایان رج ادامه دهید. حال ۱۶ دانه زیر بافته و مدل را اجرا کرده ۱۶ دانه ی دیگر زیر ببافید و تا حلقه آستین ۴۴ سانتیمتر ساده ببافید. حال دانه های پایین را به صورت ۳ سانتی متر کشباف ببافید و دانه های بالا را به صورت ساده تا ۱۴ سانتیمتر بافته از پشت لباس بدوزید. در پایان این آموزش شما میتونید یک لباس بیرونی سبک که مناسب بهار و تابستان هست رو بدوزید. با سبکی مشابه به سبک نقاشی ونگوک. در پاییز ، ما نه با هوای گرم تابستان مواجه ایم که سبب عرق کردن بدن و مرطوب شدن مانتو شود، و نه مثل زمستان، بارش برف و باران سبب لکه دار شدن روپوش شود. اگر به مانتوهای راحت و همه جا پوش علاقه دارید، بهتون پیشنهاد میکنیم از مانتو ها اسپرت ساده استفاده کنید، زیرا زیبایی خاص برای دوستانی که میخواهند در کنار سادگی تیپ اسپرت هم داشته باشند، پیشنهاد میشود. مانتوهایی که کاربری روزانه دارند و مکرر از آن ها استفاده می شود باید به معنای واقعی تن خور مناسبی داشته باشد، دارای جیب بوده و از دکمه ها (به طور مثال 4 دکمه) یا زیپ خور مناسبی بهره برده باشد، دست و پا گیر نبوده و در پایان از لحاظ رنگ هم مناسب باشد با بتوان همه جا از آن استفاده کرد.

READ  مدل مانتو مجلسی تابستانی ·

محصولات برندشیک بافت از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تهیه شده است. شکل2، نوعی شلیته را نشان میدهد که در لباسهای محلی خیلی از مناطق ایران دیده میشود. مانتو عروس با عنوان مانتو مجلسی سفید نیز نامیده میشود . درمورد کیف و کفش هم باید دقت کرد اصولا سبک لباس پوشیدن سنتی ، به ندرت مناسب استفاده با کیف و کفش اسپرت است و بهتر اس با انواع کفش ها خانمانه کلاسیک و کیف های با رنگ بندی ساده و ست کفش شما تهیه شود . لباس اگر یکرنگ باشد، اصلا دیده نمیشود. اگر مانتو های کرم و سفید گیپور را کمی تزیین کنیم ، – اصطلاحا کار شده – گزینه های خیلی خوبی برای مانتو مجلسی و مانتو عروسی محسوب میشوند . خبر خوش اینکه اگر میبینید در این کار استعداد دارید و مهارت کافی را پیدا کردید میتوانید آن را برای فروش در اپلیکیشن کمدا قرار دهید.

READ  مدل مانتوهای دوختنی جدید ۹۶

دیدگاهتان را بنویسید