مدل مانتو · مدل لباس مجلسی ·

توصیه ما همیشه این است که قبل از انتخاب و خرید مانتو تابستانی جدید نسبت به بودجه تان ابتدا در این مطلب زیباترین مدل مانتو تابستانی حریر ساده و گلدار را انتخاب کنید و پس از آن به بازار مراجعه کرده و مدل مورد نظرتان را از فروشگاه های مانتو فروشی خریداری کنید. جدید ترین عینک های آفتابی با قیمت باور نکردنی. اگر میخواهید تونیکی در کمد خود داشته باشید که بتوانید روزهای فراوانی از سال آن را با استایل های مختلفی ترکیب کنید، احتمالا پترن چهارخونه مناسب ترین انتخاب برای شما خواهد بود. بهتر است در انتخاب طرح و رنگ لباس لی مجلسی به فرم اندام و رنگ پوست و سایر ویژگیهای ظاهری خود توجه کنید تا بتوانید از بین این مدلهای متنوع لباسی شیک و مناسب را برای پوشیدن انتخاب کنید. به همین دلیل برای تکمیل سبک خود و رعایت تناسب ظاهری، بهتر است مقداری به فکر لباسهای گشادتر باشید.

این انتخاب برای مجالسی مانند دورهمی مناسب است که پیراهنهای مجلسی معمول، زیادی رسمی به نظر میرسند و در عین حال شما میخواهید لباس راحتی داشته باشید که بتوانید بدون دغدغه با همهی مهمانها معاشرت کنید و خوشتیپ و به روز به نظر برسید. دامنهای لی در انواع طرحهای کوتاه و بلند طراحی میشوند که انتخاب اندازهی قد دامن به اندازه قد و استایل کلی بدن شما بستگی دارد. این دامن چاک بلندی در جلو دارد که به خوبی کشیدگی پاهای شما را نشان میدهد. این مدل هم در بلند قد نشان دادن شما تاثیر زیادی دارد. مانتوهای کمردار میتوانند اندام شما را خوش ترکیب تر نشان دهند. حالا میخواهیم برای شما از استایل جین یا همان لی در میان استایل این سلبریتیها صحبت کنیم. 1. سارافون بلند : یکی از بهترین انتخاب ها ست کردن مانتو جلو باز اسپرت با سارافون بلند است ، در این صورت بهتر است یکی از این دو طرح دار و دیگری ساده انتخاب شوند . یکی از خوبیهای سارافون لی این است که سن و سال ندارد.

READ  اصول ست کردن مانتو لی با روسری، شلوار و کفش مناسب

پیراهنهای مجلسی لی در مدلهای متفاوتی دوخته میشوند و دقیقا از دسته مدلهایی هستند که هیچ منعی برای پوشیدن آنها در هیچ مکانی وجود ندارد. اورال رامپر شبیه جامپ سوتهای معمولی است با این تفاوت که این سرهمی دارای پاچههای کوتاه (شرتی) است و در ایران به شلوار پیشبندی هم معروف است. معمولاً طراحی لباس سرهمی به شکلی است که مقداری جذبتر از لباسهای رسمی یا بلوز و دامنهای عادی است. این لباس سرهمی همراه بلوز آستین بلند تیره، جلوه زیبایی دارد. پالتو ها ومانتو های چهار خانه از آن مدل مانتو – پالتو هایی هستند که هیچ وقت از مد نمی افتند ، علاوه بر این مدل های چهار خانه مانتو و پالتو و دامن ، یک مدل بین المللی محسوب میشود و در هر کشوری مدل هایی از ان مشهور و روی بورس است ، در این نوشته از دلبرانه قصد دارم مدل های شیک و خاص و متفاوتی از مدل مانتو چهارخونه با انواع جنس پارچه و انواع مدل یقه و مدل آستین های متفاوت با شما به اشتراک بگذارم امیدوارم مفید باشد . برای مثال، میتوانید دامن لی این برند را با یک شومیز بژ آستین پفی و یقه ایستاده امتحان کنید. لباسهای لی را تقریبا میتوان با هر چیزی پوشید؛ اما همیشه روشهایی برای بهتر لباس پوشیدن وجود دارد و این در مورد لباسهای لی نیز صدق میکند.

READ  ۳۱ مدل مانتو تابستانی اسپرت و شیک دخترانه ۲۰۲۰

بخصوص سارافون لی که برای بزرگترها و حتی برای مسنترها همیشه یک پوشش شیک است و هیچ وقت هم از مد نمیافتد. بنابراین بهتر است هر خانمی حداقل یک سارافون لی در کمد لباسهایش داشته باشد، به این دلیل که این سبک از لباسهای مجلسی خیلی به درد بخور و کاربردی هستند. مانتوهای خیلی کوتاه انتخاب نکنید و به دنبال مدلهایی باشید که شکافهای پهلو و جانبی دارند. می کنند. در اینجا ما پیشنهاد می کنیم که بهتر است برای عید مانتوی تیره را انتخاب نکنید. همانطور که در بالا گفتیم انتخاب مانتو برای عید نوروز از این جهت برای خانم ها مهم است که رفت و آمد ها ، دورهمی ها ، مهمانی ها و … خرید مانتو ویژه عید با قیمت بسیار مناسب و ارزان. بهتر است برای زیبایی و جذابیت بیشتر پایین تنهِی خود، مدل دامن بلند مجلسی لی را با کفشهای مجلسی پاشنه بلند بپوشید. میتوانید علاوه بر یافتن انواع مختلف لباس مجلسی لی و قیمتهای مناسب، خریدی امن را در اپلیکیشن کمدا تجربه کنید. مدل لباس مجلسیهای لی همچنین زیبایی و جذابیت خاصی دارند و برای خانمهای جوانی که تمایل دارند تیپ و ظاهری اسپرت در مهمانیها داشته باشند؛ میتوانند انتخابی ایدهآل و مناسب باشند.

READ  مدل مانتو لاکچری 2021 و 98 (مدل های جدید بلند و دخترانه) - کمدا

دیدگاهتان را بنویسید