مدل مانتو اداری جدید 98 (ارزان قیمت) – کمدا

مدلهای دخترانه مانتو معمولا مدلهایی را پوشش میدهند که کوتاه و بالای زانو هستند یا طرحها و رنگهای جوانپسند و شادی دارند. اما پیشنهاد ما به عنوان مانتو عید ۹۹ و نوروز امسال مدل مانتو های سنتی با رنگ بندی های شاد و دخترانه و جنس نخی و سبک و متفاوت است که میتواند منحصر به فرد ترین مدل مانتو برای عید دیدنی های شما باشد. اما بدانید که یکی از مهمترین ابعاد انتخاب چنین نوعی از مانتو، در نظر داشتن جنس پارچه آن است. یکی از مهمترین اصولی که شیکپوشها رعایت میکنند، تناسب جنس و طرح لباسهایشان با فصلی است که در آن قرار دارند. 1. مانتوهایی که از جنس پارچههای کرپ هستند، بهترین گزینه برای ترکیب شدن با پارچههای حریر هستند. اغلب هنر پيشگان نيز اکثر تن پوش هايشان از مدل هاي جديد و به روز در تهران است، که مي توانيد از آنها ايده بگيريد. اگر برای خرید یا دوختن مانتوی مجلسی به دنبال مدل مانتو کرپ حریر میگردید، باید بگوییم که مسیر را درست رفتهاید و این هم یکی از انتخابهای خوبی است که پیش رویتان قرار دارد. اما اگر مدلهای کمردار انتخاب کنید و آنها را با شلواری از جنس و رنگ مانتو بپوشید، قطعا تیپی رسمیتر خواهید داشت.

READ  مخصوصا بارانی که روی مانتو پاییزه پوشیده می شوند

اگر جنس مانتو و طرح آن خنثی باشد یا به عبارت دقیقتر، فقط یک رویه ساده باشد که از جنس حریر، کرپ یا جنسهای رسمی و مجلسی دیگر نیست، میتوانید آن را با لباسهای اسپرت و غیراسپرت هماهنگ کنید. اگر مانتوی کُتی راسته با پارچه راهراه یا چهارخانه انتخاب کنید، میزان غیررسمی بودن آن زیادتر میشود و استایلتان کمی اسپرت میشود. فقط توجه داشته باشید مانتوی مشکی هرگز نباید با شال مشکی پوشیده شود که این ست فقط هنگام عزا پوشیده می شود، ولی می توانید از ست های کیف و کفش مشکی در کنار مانتو مشکی استفاده کنید که کمی رسمی به نظر می رسد، می توانید با انتخاب ست های کیف و کفش رنگی در کنار رنگ مشکی کمی فانتزی به نظر برسید. با کمی خلاقیت، امکان تلفیق طرحها و رنگهای سنتی با دوختهای امروزی به وجود میآید. ویژگیهای لباس مناسب فصلهای گرم سال: اگر مهمانیهای دوستانهتان در بهار و تابستان برگزار میشود، تا جایی که امکان دارد سراغ مانتوهای نازک و خنک بروید که رنگهایی شاد دارند. اگر این نکته را رعایت نکنید و ست مانتو و شلوار تک رنگ بزنید، باعث بلندتر نشان دادن قد خود شده اید ولی با استفاده از هارمونی رنگ ها می توانید برای خود یک استایل متناسب بسازید.

READ  سورپلاس، راهنمای خرید لباس مجلسی و بهترین مدل مانتو برای هدیه تولد همسر

هستنند. اگر این جدید ترین مدل های مانتو مجلسی برای عقد محضری 2019 مورد پسندتان واقع شدند و سوال شما مانتو شلوار عقد محضری از کجا بخرم است میتوانید به مزون مانتو عقد محضری در بانک مزون لباس عروسین مراجعه کنید. اگر در هنگام خرید مانتو و شلوار اداری یک مجموعه مناسب را جهت خرید انتخاب کنید، میتوانید ضمن صرفه جویی در هزینههای خود از طرحهای اختصاصی بهره مند شوید. شلوار جین و کفش کتانی را هم به این استایل اضافه کنید و با پوشیدن آن در خیابان به یکی از خانمهای شیک و به روز بدل شوید. تونیکهایی که تا زیر زانو یا بالای آن هستند و معمولا طرحهای اسپرتی نظیر چهارخانه دارند هم گزینههایی هستند که با یک عدد تیشرت رنگی یا ساده زیر آنها برای خیابان مناسب خواهند بود. این سبک از لباسها برای استفاده در خیابان بسیار مناسب هستند و شما را از گرمای آزاردهنده بعضی از روزهای تابستان در امان نگه میدارند.

READ  مدل مانتو مجلسی تابستانی ·

مانتوهای کُتی برای موقعیتهای رسمی گزینه بسیار مناسبی هستند. لباس عمده و ارتباط مستقیم با و مغازه داران و فروشندگان پوشاک قیمتی بسیار مناسبی را در اختیار این عزیزان در سراسر ایران بگذارد , تا فروشندگان سود و فروش خوبی را تجربه کنند . گذشته از این خرید و پوشیدن لباس نو از قدیم جزئی از رسوم ایرانی بوده است و اعضای خانواده معمولا سعی میکنند بسته به وسع مالی ، خود را برای عید نو نوار کنند و از آنجایی که مانتو مهم ترین بخش از پوشش خانم های ایرانی ست ، انتخاب یک مانتو شیک و زیبا و مناسب خیالتان را تا حدود زیادی از بابت لباس عید راحت میکند. یکی از چیزهایی که خانم ها عموما برای نوروز عید تهیه می کنند و البته بسیار هم برایشان مهم است که خاص و زیبا باشد مانتو بوده و البته انتخاب این روپوش ممکن است بر اساس سلیقه و سنت هایی محلی و شهری متفاوت باشد .

دیدگاهتان را بنویسید