مدل مانتو تابستاني 92

البته این مانتو را حتی خانمهای درشت اندام هم میتوانند بپوشند اما اصولا برای خانمهای سایز 36 و 38 انتخاب مناسبتری است. افرادی که رنگ پوستشان نه تیره است نه روشن، میتوانند تقریبا از هر رنگ لباسی استفاده کنند. زیرا برای برخی از افراد بسیار آسان بوده و برای برخی از خانمها، خرید مانتو یک کابوس میباشد زیرا به سختی میتوانند مانتوی مورد علاقه خود را پیدا کنند. من این صدوپنجاههزار را تقسیم بر هفتاد روز، تقسیم بر قیمت، تقسیم بر پارچه کردم و همه را حساب کردم و پیش خودم حساب کردم در این هفتاد روز، اگر یک دقیقه بیکار باشم، پنجاه هزار تومان ضرر میکنم. این طرح ها بیشتر در کت و پلیورها اجرا شده است اما در همه مدل لباسها نیز قابل اجرا میباشد که مورد پسند هر شخصی نیست. یکی از پترنهای مورد علاقه هر خانمی، گلدار بودن پارچه مانتو هست که در هر فصلی پرطرفدار و ترند است.

انواع مدل یقه فانتزی همان طور که میدانید یقه های فانتزی مورد توجه تمامی افراد نیستند و خواهان خاصی دارند. الگوی انواع یقه قایقی یقه قایقی که به نوعی از یقه مورد استفاده در لباسهای دخترانه و اسپرت است و در مجالس دورهمی و خانمانه بیشتر کاربرد دارند و شانه های پوشنده این لباسها از این نوع لباس بیرون میزند و برای خانم ها و دخترانه لاغر اندام مناسب تر است. پیراهن ماکسی به رنگ آبی کاربنی برای خانمهایی که اندام متناسبی دارند عالی است، لباسی که در تصویر زیر مشاهده می کنید برای پاتختی عروس هم مناسب است در صورتی که عروس خانم لاغر باشد.لباس مجلسیهای آبی کاربنی در انواع پیراهن کوتاه کلوش، پیراهن ماکسی و مدل ماهی، نیم تنه و دامن وجود دارند که نمونههایی از شیک ترین آنها را در ادامه مشاهده می کنید. اصول مربوط به پوشیدن هر کدام از این فرمها با بقیه فرم ها فرق دارد و به این خاطر هست که بعضی ها از خانم ها و دختران آراستهتر و شیک پوش تر از بقیه به نظر میرسند. اینطوری می توانید هاهنگی و هارمونی بیشتری را با تیپ و استایل مناسب برای تن پوش های کتی داشته باشید.

READ  شیک ترین مدل مانتو تابستانی/ تصاویر

با سونایکو شیک پوش ترین باشید. با سونایکو تمامی این مدلها را ببینید و خرید کنید. با سونایکو انواع کت و شلوار مردانه را ببینید و خرید کنید. انواع مدل یقه کت و شلوار مردانه لباسهای کت و شلوار مردانه که انواع مجلسی و اسپرت دارند با یقه های آرشال و شالی و تخت و … یقه های فراوانی مانند کراواتی، آرشال ، انگلیسی و تخت موجود دارند که هر کدام برای یک مجلس مناسب و زیبا میباشد. و اگر در اطراف خود کسی را سراغ دارید که مدل مانتو بافت تهیه می کند می توانید با تهیه اجناس اولیه خوب یک مدل های مانتو بافتنی خوب را برای خود تهیه کنید که حتی می شود آن را دوسال هم پوشید. برخی از زنان باردار با خود میگویند: که باید یک لباس بزرگ بردارم تا اذیت نشم! محبوبیت فاستونی به اندازه کافی قدرت داشته که توانسته حجم عظیمی از سرمایه گزاری را به خود جذب کند به صورتی که بهترین برند های بزرگ و مشهور پوشاک آقایان به خاطر آن ایجاد شد. انواع مدل یقه قصری مجلسی برای مجالس بزرگ کاربرد زیادی برای دختر خانمها دارند این مدل یقه ها که حلالی هست و اکثرا در طح دخترانه و پیراهن فون دار استفاده میشود.

READ  ۷۷ مدل مانتو بلند مجلسی و دخترانه از برند MESHKAT - دلبرانه

انواع مدل یقه کت چه در خانمها و چه در آقایان کت نقش بسیار زیبایی در مجالس دارند و اکثرا انتخاب هر فرد شیک پوشی میباشند. انواع مدل یقه کت زنانه مجلسی کت و دامن های زنانه بسیار شیک و مجلسی هستند و در هر مجلس رسمی میتوان از آن استفاده نمود. انواع مدلهای یقه فانتزی از چند لایه بودن، برجسته بودن، داشتن شکلهای کارتونی در یقه میتوان مثال زد. المان هایی که میتوان آنها را در استایل هنری بکار برد باید تلفیقی از هنر و رنگ آمیزی باشند. انواع مدلهای یقه فرنچی که در واقع به آنها در زبان عامیانه یقه دیپلمات نیز میگوند، در طرح های لباس مردانه و همچنین زنانه قابل اجرا و بسیار پوشیده هستند. مانتوهای بافت پاییزه همچنین برای مسافرت مناسب هستند. برای ست لباس عقد و مانتو عروس مدل پرنیا از شلوار و شومیز سفید و همچنین کلاه و توربان سفید و یا صدفی میتوانید استفاده کنید . یکی از مزیتهای خرید اینترنتی مانتو یا هر نوع لباس و کالایی، این است که شما میتوانید پیش از خرید، نظرات خریداران قبلی را در مورد آن کالا بررسی نمایید. سونایکو بیش از ۵۰ مدل لباس یقه فانتزی را در سایت خود قرار داده است.

READ  ۸۱ مدل مانتو تابستانی ۹۸ نخی جدید با استایلای جذاب و بینظیر

دیدگاهتان را بنویسید