مدل مانتو جدید و شیک مزون شاهکار

البته همان طور که گفتیم در مطلبی تحت عنوان مدل مانتو ۲۰۱۹ تعدادی از مدل های مانتو بلند سال ۲۰۱۹ را هم مورد بررسی قرار دادیم اما اینبار می خواهیم همانند انواع مدل لباس مجلسی، با نگاهی دقیقتر تعداد زیادی از مدل های مانتو دخترانه و زنانه بلند ۲۰۱۹ – ۹۸ را مورد بررسی قرار دهیم. به طور کلی، جنس حریر، جنسی مجلسی و رسمی است و با خرید یک مانتوی کیمونوی حریری، برای شرکت در مهمانیهای رسمی مشکلی نخواهید داشت. اگر دوست دارید در خرید انواع مدل مانتو یا به طور کلی لباس، خوشسلیقهتر و شیکتر عمل کنید باید بیشتر به مدلهای معروف، وبسایتهای معتبر و توصیه طراحان توجه داشته باشید. و نقشه خوانی صنعتی به همراه راهنمای آشنایی با انواع نقشه های مکانیکی است. اندام، سلیقه، رنگی که با پوستتان در تناسب است و موقعیت و مراسمی که به آن میروید هم در نظر داشته باشید تا در انتخاب انواع مدل مانتو دچار مشکل نشوید. مدل مانتو کار شده مجلسی مشکی با کفش های پاشنه بلند یک استایل کامل و مجلسی به شما میبخشند و استایل شما را باوقار نشان می دهد. زیباترین مانتو های سال 99 آنهایی هستند که دارای طرح های شلوغ و نامنظم می باشند.

READ  چطور مانتو بدوزیم؟

اما برای موقعیتهای رسمیتر هم استفاده از مانتوهای کوتاه و رنگی که دارای برشهایی در ناحیه کمر هستند، گزینههای خوبی خواهند بود. در ادامه به چند نکته مفید که بسیار کمک کننده هستند، اشاره میکنیم. مانتوهایی که امروزه در بازارهای مد در بورس هستند، طرح های متنوعی دارند. لباسی که مدل کیمونوهای ژاپنی دوخته شده باشد، باعث میشود که اندامتان یکدست به نظر بیاید. به این مانتو می آید. شما می توانید جدیدترین مدل مانتو زنانه 99 و دخترانه 2020 که مناسب تابستان و بهار است را در این کالکشن هایی که قرار دادیم مشاهده کنید. حال که در روزهای پایانی بهار به سر میبریم، بهتر است، مدل مانتو کیمونو حریر خریداری کنید تا در فصلهای گرمتر برایتان قابلاستفاده و خوشایند باشد. باید بپذیرید که رسیدگی به ظاهر و زیبایی، شما را شادابتر خواهد کرد. پارچه مانتو مجلسی باید حریر، کرپ حریر، ساتن یا انواع دیگری از پارچه باشد که حالت رسمیتری دارند. استفاده از رنگهای شاد، سن و سال ندارد. لباسهای جین در جنسهای نازک و ضخیم، رنگهای تیره و روشن عرضه میشوند و به شدت متنوع و جذابند. امید است این مطلب برایتان مفید بوده باشد و بتوانید به کمک آن یک مدل مانتو زمستانی شیک و مناسب برای خود پیدا کنید.

READ  ۲۳ مدل مانتو مجلسی برای افراد چاق + راهنمای انتخاب

هر فصلی لباس و کفش مناسب خود را میطلبد. اکسسوری عروس که شامل کیف و کفش عروس و لباس زیر عروس و دسته گل عروس و تاج عروس میباشد را میتوانید در سایت رویال گلامور مشاهده و خرید نمایید . و در آخر میتوانید برای ما و دیگران مخاطبان ستاره در قسمت نظرات و پرسشها، سوالات و نظراتتان در این زمینه را به اشتراک بگذارید. اگر برای خرید یا دوختن مانتوی مجلسی به دنبال مدل مانتو کرپ حریر میگردید، باید بگوییم که مسیر را درست رفتهاید و این هم یکی از انتخابهای خوبی است که پیش رویتان قرار دارد. معمولا بیشتر خریداران لباس بارداری با توجه به سلیقه خاص خودشان و بدون توجه به هارمونی رنگ ها ، خرید خودشان را انجام می دهند . مانتو به فرانسه Manteau یا روپوش، لباس گشادی است که روی لباسهای دیگر پوشیده میشود، این پوشش، ویژهی بانوان است و در ایران طرفداران زیادی دارد.

آستینهای گشادی که در قسمت سر مچها، حالت باز پیدا میکنند هم گزینههایی هستند که در خرید و دوخت میتوانید در نظر بگیرید. مثلا میتوانید به فروشگاه بزرگ مالتینا سری بزنید و از مدلهای شیک و جدید لباسهای موجود در آن خرید کنید یا از آنها برای دوخت و تهیه لباس، الهام بگیرید. بانوانی که در طول ساعت اداری مجبورند در محیط سربسته باشند، به جای مانتو ضخیم زمستانی از مانتوهای نیمه اول سال استفاده کنند و تیپ خود را با پالتوهای شیک زمستانی ، تکمیل کنند. اما به عنوان یک خانم جوان یا دختر نوجوان در لباسهای خود از رنگهای شاد استفاده کنید تا خود را با انرژی و شوری که در وجودتان دارید، هماهنگ سازید. علاوه بر مانتوهای پلیسه به آستینها هم دقت داشته باشید. مانتو های نخی سبک هستند و علاوه بر این طرح های شیک و متنوعی دارند و اگر شما تمایل دارید شیک پوش و جذاب تر به نظر برسید بهتر است مانتو جلو بسته ای را برای پوشیدن انتخاب کنید که متناسب با فرم اندام تان است. این روزها، پلیسهها به دنیای مد بازگشتهاند و در قالب دامن، شال و حتی مانتو طرفداران زیادی دارند.

READ  خرید مانتو ارزان - ویرگول

دیدگاهتان را بنویسید