مدل مانتو رنگ نوروز سال ۹۸ – ۲۰۱۹

زیرا هر چه می­گذشت، اینطور به نظر می­رسید که مانتو پس از هر شستشو کوتاه­تر می­شود. اما ما با شناخت هر چه بیشتر پارچه­های مناسب مانتو می­توانیم مرحله انتخاب را برای خودمان آسان­تر کرده تا بهتر تصمیم بگیرم و یک تجربه خرید لذت ­بخش داشته باشیم. همیشه شال را برای پوشش سر انتخاب کنید، مانتو و روسری هم خوانی زیادی باهم ندارند و این ناهماهنگی در فصل تابستان بیشتر دیده میشود، از شال هاي بلند و یک رنگ استفاده کنید. یکی دیگر از پارچه­های مناسب مانتو در فصل تابستان، پارچه کتان است. پارچه­های از جنس کتان در واقع ساخته شده با الیاف گیاهی یعنی الیاف ساقه کتان هستند. اگر می خواهید با جدیدترین و بهترین کفش های اسپرتی که به بازار آمده اند آشنا . اما از من میشنوید بهتر است هر از گاهی هم شده به جای تیپ های پسرانه و ورزشی یا تیپ های مطلقا ساده به سراغ لباس های دامن دار ، رنگی رنگی ، گل گلی و کمی مجلسی تر و زنانه تر بروید . سال shoes 15 جدیدترین مدل get the آشنا شوید با latest 2017 از کفش ۱۵ ۲۰۱۷ with sports familiar های ورزشی انواع مختلف کیف دستی بافتنی مدل جدید کیف بافتنی انواع کیف بافتنی کیف بافتنی ۹۶ کیف دستی بافتنی عکیف دستی بافتنی تصاویر کیف دستی بافتنی قلاب بافی انواع مختلف کیف دستی بافتنی مدل کیف بافتنی انواع کیف بافتنی کیف بافتنی کیف دستی بافتنی عکیف دستی …

READ  مانتو عید با مدل های جدید • دونفره

در مورد مدل مانتو نخی تابستانه بهتر است سراغ مدل های نسبتا گشاد و راحت که بدون آستر و چند لایه باشد بروید و مدل های آستر دار ، کت دار ، سارافون دار و حتی زیادی چین دار پرهیز کنید . این مدل که معمولا با آستین های چین چین و پف دار دیده میشود هم برای ایونت های رسمی و هم استایل های روزانه کاربرد دارد. پس انواع سنتی مانتو جلو باز دور از ذهن نیست اما مانتو های سنتی محدود به انواع جلو باز نیستند و انواع جلوبسته ، یا به صورت مانتو پیراهنی یا مانتو دامن دار یا برای دوخت سارافون دامن ها و جلیقه دامن های سنتی هم مورد استفاده قرار میگیرند . پارچه­ های مانتو ویژگی­هایی دارند که شما به هنگام خرید از بین پارچه­های مناسب مانتو می­توانید بر اساس آنها آیتم­ها را حذف یا انتخاب کنید. در ابتدای ورودم به دانشگاه مانتویی ساده و مناسب خریدم و در عین حال خوشحال از انتخاب شیکی که داشتم به خانه بازگشتم اما متاسفانه نتوانستم که مانتوی موردنظر را بیش از چند دفعه در ابتدای ترم بپوشم. اگر به طرح ها و مدل های این نوشته علاقه مند شده اید میتوانید مدل های بیشتر و زیبا تری در این سبک و سیاق را در لینک زیر بیابید.

READ  مدل مانتو پانچ حریر و مجلسی که تازه مد شده اند + تصاویر

به شما پیشنهاد می کنیم تا مدل مانتو های اسپرت سال 99 را نیز امتحان کنید. اگر پاسختان مثبت است، شلوارهای جین راسته، اسکینی، پاچه گشاد و مام استایل را با این مدل مانتو فراموش نکنید. فراموش نکنید در فصل تابستان و کلا در مواقع گرم از مانتو روشن استفاده کنید چون نور را بخود جذب نمی کند و زیاد شما احساس گرما نمی کنید. بهترین فصل برای پوشش مانتوهای نخی فصل تابستان است. اگر شما میخواهید با انواع پارچههای مناسب مانتو آشنا شوید تا بتوانید بهترین پارچه را انتخاب کرده و مانتویی کاملا مناسب برای خود بخرید، راهنماییهایی که در ادامه میآیند، شما را کاملا آگاه خواهد کرد تا بهترین آیتم را وارد کمدتان کنید. زیرا هوا درون این پارچه جریان ندارد، بنابراین برای فصل تابستان مناسب نیست و احساس گرما خواهید کرد. اگر ترندهای سال 2020 یا 99 در فصل بهار و تابستان را مرور کرده باشید، حتما خواهید دید که سال 2020 با پارچههای طرحدار و شلوغ پایش را به پدیومهای مد و فشن باز کرد و با لباسهایی که هم از نظر طرح و هم از نظر رنگ شلوغ و پر طرح و رنگ بودند، بر تن مانکنها ظاهر شد.

READ  مدل مانتوی دوتیکه دخترانه

چرا نسبت به قبل کیفیت­ها تا به این اندازه افت کرده و لباس­های ما از مانتو و شلوار گرفته تا تیشرت دیگر ماندگار نیستند؟ درست برعکس رنگ مشکی که اشعه خورشید را به خود جذب کرده و در خود نگه میدارد . اگر هم علاقه دارید که مانتو اداری با رنگ تندتری را بخرید، حتما سایر عناصر استایلتان را مشکی انتخاب کنید تا توجه زیادی به سمت ظاهر شما متمرکز نشود. هم چنین انتخاب مانتوهایی که پارچهی گیپور آنها مسطح و دارای جزییات کمتری باشد، به راحتی شما کمک فراوانی خواهد کرد. بسیاری از خانمها ترجیح می دهند در ماه محرم از لباس مشکی و مانتو مشکی استفاده کنند که ما به این حسن انتخاب شما احسنت گفته و برایتان کالکشن مدل مانتو مشکی زنانه برای محرم ۹۹ را تدارک دیده ایم. برای مثال فرض کنید که به خرید مانتو می­روید و رنگ مورد نظر شما برای انتخاب مانتو آبی تیره است.

دیدگاهتان را بنویسید