مدل مانتو مزونی

نیز اگر مانتو جلو باز شما طرح و مدل به خصوصی دارد و یا دارای برش های به خصوصی است دیگر شما نیازی به تن پوش زیر زیاد طرح دار ندارید. انواع مدل مانتوهای بافت در سبک های دخترانه نیز برای علاقه مندان به این طرح ها موجود است. این بافت ها در نوع دخترانه و زنانه بسیار تن خورهای شیک و زیبایی می باشند. ۱٫۲ پالتو زنانه کد ۴۰۴GY. استفاده از پالتو یا مانتو خیلی بلند کـه تا مچ پا هستند، انتخاب خوبی برای شـما نیست. مدل لباس دی اند جی برای بهار و تابستان 2015 · مدل های بافت به دلیل نوع کار و جنسی که دارند متنوع هستند. مانتوهای زنانه با طرح های بافت و قلاب بافی شده می باشند، که مناسب خانم های گرامی هستند. این مانتوها در سبک های دخترانه، زنانه و مجلسی و اسپرت در طرح های شیک و جدید به فروش می رسند. مانتو پاییزه دخترانه در طرح های فوق العاده جدید و زیبا و مناسب برای فصل پاییز و زمستان را از این پست مجله حرف تازه مشاهده کنید. بافت های دخترانه رنگ بندی شاد و ترکیب های فانتزی خاصی دارند. به هر طرفِ رج بعدی 1 دونه اضافه کنید، سپس در هر 10 (10، 10، 8، 8) رج یکبار1 دونه به هر طرفِ رج اضافه کنید و این کار را 8 (8، 8، 11، 11) بار دیگر تکرار کنید، دونههای جدید را طبق الگوی بافت داده شده ببافید – اکنون 68 (74، 80، 86، 89) دونه روی میل داریم.

READ  کالکشن مدل مانتو جدید دخترانه 99 - 2021

در رج بعدی، 1 دونه از دو طرف رج کم کنید، سپس در هر رج روی کار 1 دونه از هر طرف رج کم کنید و این کار را 19 (20، 19، 18، 22) بار دیگر تکرار کنید، سپس در هر رج 1 دونه از هر طرف کم کنید و این کار را 4 (6، 10، 14، 10) بار دیگر تکرار کنید – اکنون 20 (20، 20، 20، 23) دونه داریم. در حال حاضر بهترین برندهای جهان با ارایه اجناس و تولیدات متنوع، مدل های مختلفی از بافت های دخترانه و زنانه را در اختیار علاقه مندان و متقاضیان این مانتوها قرار می دهند. انواعی از این مانتوها با بافت های درشت و ریز و همینطور دستباف در بهترین سایت و فروشگاه های پوشاک مد زنانه و دخترانه موجود است. هر فردی برای خرید پوشاک لباس و به خصوص انواع مانتو ابتدا آن را لمس می کند. فعالیت برند اریکا در زمینه تولید پوشاک ایرانی است. ما در این نوشته برای شما نمونه هایی از این مدل مانتو ها را قرار داده ایم که انتخاب شده از اینستاگرام مزون های ایرانی هستند. فروشگاههای اینترنتی امروزه برای بسیاری از مردم ایران و دنیا امری شناختهشده است و بسیاری این فروشگاهها را آینده دنیای مدرن دانسته و خبر از مرگ فروشگاههای سنتی میدهند.

READ  اهمیت خرید مانتو شلوار اداری از مجموعه طاعتی - تابناک

اکسسوری که می توان با انواع این مدل مانتوها انتخاب کرد، پوت های بلند و یا شلوارهای جین گشاد و یا راسته و فیت هستند. در مدل های اسپرت می توان انواع طرح های کشباف، پیچ، بافت های درشت و ریز، نخودی و غیره را مشاهده کنید. انواع بافت در مدل های کوتاه و بلند، جلوباز، کلاه دار و غیره را می توان دید که طرح های مختلف و جذابی نیز دارند. مدل های شنلی و عروسکی از سایر ویژگی های مانتوهای مدل بافت در سبک دخترانه هستند. بافت های شنلی به دسته بدون آستین و یا کلاه دار و بدون کلاه تقسیم بندی می شوند. مانتوهای شنلی یکی از پر طرفدارترین مدل های بافت در سال های اخیر است که همه ساله نیز علاقه مندان آن بیشتر می شود. مدل های بافت نیز همانند سایر مانتوها طرح های متنوع بافتنی در سایزهای بزرگ و فیت ارایه می شود. در این مطلب گالری انواع مدل مانتو بارداری مجلسی در طرح های بسیار زیبا را برای شما عزیزان قرار داده ایم. بافت های کلاه دار نیز دارای تنوع زیاد، برای افرادی که دوست دارند تا اینگونه مدل ها را بپوشند هستند.

READ  مدل مانتو تابستانه جدید 2021: جدیدترین مدلهای مانتو تابستانه دخترانه و زنانه - صورتیها

بافت کلاه دار مدل شنلی، بافت کلاه دار جلوباز، بافت یقه دار و غیره از طرح های این مدل بافت می باشد. مانتوهای مدل بافت زنانه شامل انواع طرح های پیچ، جلوباز، مجلسی، بافت درشت و بدون آستین و غیره می باشند. چون در هر برند لباس زنانه ممکن است نحوه سایز بندی متفاوت باشد. این نوع مانتوها معمولا از پارچه های لخت چون حریر و ابریشم آماده می شود که روی آنها از تکه دوزی و سنگ دوزی استفاده می شود. به مانتوهای از جمله : نخی , کتان , ریون ,لی تنسل , جین , کرپ و حریر می باشد . مانتوهای پلنگی را میتوانید به سادگی با کفشهای جین یا کتان ست کنید و با یک کتانی یا صندل روباز مثل یک ملکه مدرن بدرخشید. بهترین کتانی ورزشی به منظور همـه ورزشـها مجله سلامتی عطارباشی دنبال بهترین کفش کتانی مناسب آنرا با بقیـه کفش های این سوز آشنا شوید .

دیدگاهتان را بنویسید