مدل مانتو مشکی شیک و رسمی – اسپرت – لاکچری – ساده و جدید

مدل مانتو شیک ایرانی – سری 4 · سری چهارم مدل مانتو دخترانه نوروز سال ۱۳۹۴ · آذر سال قبل شنیدیم که عدهای دارند روی مانتوهای شیشهای مانور میدهند و آن را به بازار القاء میکنند. صراط: دادههای موجود در بازار، سرنخهایی که از لابه لای صحبتهای فروشندگان مانتو به دست میآید، مشاهدات ما از فروشگاههای لاکچری پایتخت و صحبتهای رییس اتحادیه پوشاک، نشان میدهد پدیده مانتوهای جلوباز و عادی سازی پوشش نامتعارف در میان بانوان حکایت از یک پروژه دقیق و حساب شده دارد. به گزارش شریان نیوز،دادههای موجود در بازار، سرنخهایی که از لابه لای صحبتهای فروشندگان مانتو به دست میآید، مشاهدات ما از فروشگاههای لاکچری پایتخت و صحبتهای رییس اتحادیه پوشاک، نشان میدهد پدیده مانتوهای جلوباز و عادی سازی پوشش نامتعارف در میان بانوان حکایت از یک پروژه دقیق و حساب شده دارد. کشورهای مختلف جهان که در ایران سفارتخانه دارند، روز یا هفته ای را به مناسبت روز ملی خود جشن می گیرند. مانتو هایی با این جنس پارچه را می توان در میهمانی های دوستانه و حتی رسمی نیز به تن کرد.

مانتوهای بلند معمولا مانتوهایی شیکی هستند و اگر با پارچههای ایستاده و مجحکمتر دوخته شوند، میتوانند یک استایل بسیار رسمی و منحصر به فرد را خلق کنند. مانتوهای سادهای کـه تنگ و قالب تن هستند، انتخاب کنید. دههی هشتاد که مانتوی کوتاه مد شده بود مانتوها دو ویژگی بارز داشتند: کوتاه و تنگ! قدیم ها خانم ها به جای مانتو پیراهن های بلندی میپوشیدند که اغلب گل گلی و پر نقش و نگار و رنگارنگ بود ، این را میتوانید از روی لباس های محلی در شهرستان ها تشخیص دهید ، مانتو پیراهنی در واقع همین نوع مانتو است ، مانتو هایی طرحی شبیه پیراهن های سنتی دارند اما به شیوه ای شیک و دخترانه در آمده اند و باعث شده اند مورد توجه دختر خانم های جوان قرار بگیرند ، ما در این نوشته ۳۰ مدل شیک مانتو طرح پیراهن رنگارنگ و گل گلی را برای شما از اینستاگرام و از برند مانترا بوتیک جمع آوری کرده ایم امیدوارمی بپسندید . مانتوهایی بپوشید کـه خطوط و راههای عمودی دارند یا اصلا راه و خطی ندارند. به عنوان مثال دختران جوانی که شکم دارند باید مانتوی جلو بازی را برگزینند که کمردار و اندامی باشد تا چاقی آن ها را تا حدی پنهان نماید.

READ  به مانتو مشکی چه روسری میاد؟

بنابراین اگر قصد خرید مانتوی سنتی دارید، ما به شما پیشنهاد میدهیم که خرید آنلاین مانتوی سنتی را هم مد نظر قرار بدهید. با پوشیدن یک مانتوی جلو باز نخی در فصل تابستان احساس راحتی فراوانی به شما دست خواهد داد و همین کافی است! مدل مانتو دخترانه بلند از انواع مدل مانتوهای پرطرفدار در بین دختران جوان است و این مدل مانتوها در انواع طرح های مجلسی و اسپرت دوخته شده اند و شما می توانید از بین این طرح های متنوع مانتویی با تن پوش مناسب را برای پوشیدن انتخاب کنید. بلوزی که انتخاب می کنید بهتر است ساده و بدون هیچ طرح خاصی باشد. البته این مدل مانتو شالدار آستین کیمونو است که به توصیه مدرس محترم بهتر است با پارچه های نخی دوخته شود و بیشتر مناسب فصل تابستان است . این پارچه ها به دلیل طرح های زیبا و جنس نرم و لطیفی که دارند، بهترین نوع این تن پوش هاهستند. سونایکو از شما دعوت میکند که در سایت مخصوص پالتو چرم زنانه مشهد بازدید کنید. داده های موجود در بازار، سرنخ هایی که از لابه لای صحبت های فروشندگان مانتو به دست می آید، مشاهدات ما از فروشگاه های لاکچری پایتخت و صحبت های رییس اتحادیه پوشاک، نشان می دهد پدیده مانتوهای جلوباز و عادی سازی پوشش نامتعارف در میان بانوان حکایت از یک پروژه دقیق و حساب شده دارد.

READ  گالری مدل مانتو نخی ساده مشکی: جدیدترین مدل های مانتو مشکی نخی صورتیها

همینطور این مانتوها تلفیقی از سبک های مدرن و کلاسیک را نیز با خود در بردارند، که بسیار هم زیباست. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید. می توان انواع جدیدترین مدل مانتو سال 99 دخترانه را در چند مدل خلاصه کرد. که البته نوع یقه دار آن ها شیک تر بوده و برای مجالس رسمی نیز می توان استفاده کرد. کسی نیست که از لباسی به رنگ و جنس لی و جین علاقمند نباشد و حداقل یک لباس به این سبک نداشته باشد. اگر مانتوی جلو باز شما شلوغ و پرکار است، دیگر نیازی به استفاده از اکسسوری ندارید. همچنین از نظر طرح و دوخت نیز مانتو های جلو باز دخترانه به دو نوع کمر دار و راسته تقسیم می شوند که نوع کمر دار آن طرفداران بیش تری دارد. مانتو های جلو باز دخترانه از پارچه های متنوعی از قبیل پارچه های نخی، ریون، کتان و حتی گیپور تهیه می شوند که نمونه های نخی آن به دلیل خنک بودن طرفداران بیش تری دارد.

READ  ۳۳ مدل تیپ دانشجویی دخترانه با مانتو های اسپرت - دلبرانه

دیدگاهتان را بنویسید