مدل مانتو های زنانه و دخترانه 2021

اما برای انتخاب، خرید و پوشیدن این مدل از مانتو باید جزئیات مهمی را در نظر بگیریم که میتواند نقش مهمی در شیک دیده شدن ما داشته باشد. خیلی از خانم های محجبه برای انتخاب و تهیه یک لباس برای مجالس و مهمانی های مختلط مثل عروسی ها ، یا جشن عقد و نامزدی یا مهمانی های رسمی دچار مشکل میشوند چرا که اغلب لباس های بازاری برای مجالس مختلط مناسب نیستند و پوشیده لباس های محجبه مثل مانتو شلوار هم مناسب جشن و مهانی نیست این است که باید با انتخاب یک مدل لباس مجلسی پوشیده و محجبه و عین حال شیک و جدید و زیبا و سپردن آن به دست یک خیاط خبره آن را تهیه کرد. البته با بخشی از این مطلب موافقم ، اما همانطور که میدانید این مدل ژست ها ، آرایش ها و گاها جذب یا نازک بودن مدل لباس ها صرفا از طرف تولید کننده و برند ها برای جذب مشتری است و شما میتوانید همین مدل ها را با پارچه و سایز پوشیده تر تهیه کنید و بپوشید. اگر شما جزو خانمهای کوتاهقد هستید، باید بگوییم که راههای زیادی دارید تا خوشتیپ و جذاب بهنظر برسید. یکی از اصولی که شما باید موقع خرید مانتو رعایت کنید ، توجه به اندام و قدتتان است در نظر داشته باشید انتخاب نوع مانتو با قدو قامت شما ارتباط مستقیمی دارد ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر قد کوتاه و متوسطی دارید هرگز مانتو کوتاه را برای خرید انتخاب نکنید اما اگر شما قد بند هستید میتوانید مانتو های کوتاه را انتخاب کنید.

READ  راهنمای انتخاب مانتو برای زنان قد بلند

دشمن به درستی به این اصل پی برده است که سست شدن حجاب و هجمه به عفاف جامعه میتواند به عنوان پنجره ورود و رسوخ برای تخریب اعتقادات و فرهنگ یک جامعه اسلامی عمل کند چرا که آسیب به فرهنگ عفاف و حجاب به دنبال خود رواج بیبند و باری، سرگرم کردن جوانان به عنوان نیرو و سرمایه موثر یک کشور به لذایذ و شهوت پرستی و عملا از کار انداختن نیروی مهم جوانان، لطمه خوردن جدی به کانون خانواده و جامعه و بسیاری از مشکلات و ناهنجاریهای اجتماعی و فرهنگی دیگر را در پی دارد. مرجانی از رنگ های شاد، ملایم و خوش رنگ است که حتی مقدار کمش هم مانند صورتی، قدرت نمایی بالایی در طراحی مد و لباس و دکوراسیون دارد. سعی کنید از مدل مانتو های استفاده نکنید که تک رنگ باشد چون شما را بلندتر از چیری که هستید نشان میدهد ما به شما پیشنهاد میکنیم مانتو ایی را انتخاب کنید که رنگی متفاوت داشته باشد که باعث شوئ با تیپ و قامت شما همخوانی داشته باشد و توجه داشته باشیدهرگز به شما توصیه نمی شود که مانتو شلوار یک رنگ استفاده کنید و حتی سعی کنید رنگ کفش هایتان هم متفاوت باشد تا یک هارمونی مناسب از شما دیده شود.

در هنر تکه دوزی اغلب از پارچه های سوزن دوزی نیز استفاده می شود. اغلب مدل ها بلند هستند . اگر شماهم به دنبال مانتو بلند و جلو باز وخنک مخصوص فصل تابستان یا زمستان هستید از مجله شبونه استفاده نمایید. افرادی که در هماهنگ کردن لباس های شان از این ۲ رنگ استفاده می کنند جزو خوش پوش ترین آدم ها به حساب می آیند. پیشنهاد ما به شما انتخاب مانتو هایی ساده است که شما را ریاد کوتاه نشان ندهد توجه کنید هرگز مانتو دامن دار یا کلوش را انتخاب نکنید ان نوع پوشش برای شما مناسب نیست . رنگ آبی کلاسیک محدودیتی برای انتخاب ندارد و برای همه افراد در هر سنی مناسب است. در این مقاله سماتک بهترین و به روزترین مدل های مانتو مناسب فصل تابستان را برای شما گردآوری کرده است. جنس این نوع مانتو معمولا از بین پارچههای ویسکوز، کتان پیچ ، تریکو مانتویی و حتی جین انتخاب میشود و به همین دلیل، بیشترین کاربرد این مانتو در فصل های بهار و پاییز است. پس به خاطر داشته باشید هرگز مانتو و شلوار یک رنگ نپوشید و سعی کنید مانتو و شلوار و حتی کفشتان در چند رنگ متفاوت اما در یک هارمونی انتخاب شود.نکته مهم دیگر در انتخاب مدل مانتو 91 برای خانم های قد بلنداین است که مانتوهای خیلی کوتاه نیز پاها را بلندتر از آنچه هست نشان میدهد پس از پوشیدن چنین مدلهایی خودداری کنید.هر مانتوی که خیلی گشاد و بادکرده باشد شما را بزرگتر از آنچه که هستید نشان میدهد.مدل مانتو 91 را سعی کنید به گونه ای انتخاب کنید که کمر دار باشد چون مانتوهای زنانه کمردار تنگ شما را خوش اندام و زیبا نشان میدهد.مدل مانتوی که به انحناها و برجستگیهای بدن تاکید بیشتری بکند، توجه را از قد بلند دور میکند و اندام شما را متناسبتر نشان می دهد.

READ  خرید اینترنتی مانتو تابستانی زیبا و لاکچری با تخفیف وِیژه- لیموتاپ مگ

به همین دلیل توصیه ما به شما این است که از مانتوی بلند نپوشید، زیرا این مدل مانتو قد شما را خیلی کوتاهتر از حد معمول نشان میدهد. این بلند بودن علاوه بر پوشیدگی و محجبه بودن شما را کشیده تر ، قد بلند تر و لاغر تر نشان میدهد .بخصوص اگر برای دامن به جای پارچه های آهار دار و شق و رق از پارچه های لخت و افتاده مثل حریر ، ریون و ساتن که هم جلوه مجلسی تری دارند و هم تن پوش زیباتری دارند استفاده کنید. از مانتو هایی استفاده کنید که تا سر زانو باشد ، انتحاب مانتو خیلی کوتاه باعث میشه پاهای شما خیلی بلند تر دیده شود و باتوجه به اینکه بعضی از افراد بلند قد پاهای کشیده ای دارند این امر سبب میشود ظاهر نامناسبی داشته باشند. اگر به دنبال تیپ و ظاهری رسمی میگردید مانتو های بلند پیشنهاد ما به شماست افراد لاغر بهتر است از مانتو های بلند روشن استفاده کنند و افراد که قد کوتاهی دارند مانتو های بلند را با کفش پاشنه دار بپوشند و رنگ هایی که قد را کشیده نشان میدهند انتخاب مناسبی برای افراد قد کوتاه است.

READ  مانتو اداری شکیل و زیباست

دیدگاهتان را بنویسید